Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 073
  • 754
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 18 542
Единственното,което ми остана,като варянт е памука да е поел няква миризма и да я предава.Токущо измих за не знам кой път,като измих и намотката с веро и търках с една четчица,ами смърди си бе.Просто нямам идея .
Ем освен да смениш намотката... Явно имаш много фин нос Simple Smile
Не знам какво друго да те посъветвам.

# 151
  • Мнения: 1 344
Сега се захващам,да я сменя,ама тя и тази не е много стара хаха онзи ден съм я сложила,ха и дали е ползвана 5мин.Сменям всичко и ще пробвам с друг памук или не знам и аз от кво да направя фитил,че ме съмнява да не е да съм забравила памука отворен и да е поел някаква миризма и сега,аз хубаво го сменям ама той ако всичкия се е скапал....

# 152
  • Мнения: 18 542
Смени всичко и виж как е. Ако няма резултат, сменяй първо памука, ама си купи друг или пробвай с парче от памучно тампонче за почистване на грим примерно или някакъв друг какъвто и да е, стига да си сигурна, че е чист.

# 153
  • Мнения: 1 344
Ееее не просто вече и аз не знам.Смених и наматката,изварих танка и йок,същата работа.Е памука е от същия,ама нямам обяснение.Налях течност ментова дъвка,уж ментата оправя всичко,ама чорапите не ги оправя.Не го отдавам и на чувствително обоняние,щот вкуса на течността почти не го долавям.Егати случея направо.Остана само да пробвам с яко парфюмирана течност,да видим дали ще се усеща.

# 154
  • Мнения: 18 542
Смени памука.

# 155
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Според мен не е от памука. Или не си стегнала пинчето или е от напрежението в мода.
Защо утре не звъннеш на Милен и да поразсъждавате от какво наистина може да е?

# 156
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Хайде утре да ми го засилиш тоя кайфун аз ще ти пратя моят който гарантирано не смърди,че за смях станахме с тия чорапи. Joy Joy

# 157
  • Мнения: 1 344
Хаха Принцеса за смях станах вярно,то пък се не видяло и чудото.Не го ползвам от около 2седмици,ама за сметка на това сменям намотки памуци и мия на поразия. JoyИзобщо не искам и не мога да се занимавам вече,ей сега сменям памука с един от танпонче за грим и ако пак го има този вкус,ще го засиля Принцеса,ама към едно друго място егати.

# 158
  • Мнения: 1 344
Сложих друг памук,за по сигурно го накапах с аромат ментова дъвка,и такава течност и сипах.Ейййй убих смрадтта JoyДали е от памука или от това,че парфюмирах ще се разбере скоро,нарочно не пробвах първо памука,а направо и парфюмирах защото ми писнаа,чесно не го ползвам ,а само сглагям ,разглабям,мия,сменям намотки ,памуци и просто си казвам нямаше да го пипна повече,ако и сега смърдеше.Та за сега е ок,като изпафкам ментата и се наложи ,да направя драк бърн ще видим.

# 159
  • Мнения: 18 542
Значи след като смени памука, за момента няма чорапки. Не разбрах какво сипарфюмирала и с какво.
 Simple Smile

# 160
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Амин! Все пак офертата си остава,ако решиш пращай го тоя смръдливко аз ще ти пратя читучък  Joy. Няма начин да не открия къде е заровено кучето  Joy.

# 161
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Здравейте,моля за мнение за тази. https://nikoblue.co.uk/de/e-zigaretten

# 162
  • Мнения: 18 542
Тц. Ако искаш сериозно да минеш на електронна, не само да си хвърлиш парите и да се разочароваш, не бих съветвала.
Тия сините работи трябва да ги сменяш като им свърши течността, а тя свършва бързо.

# 163
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Ако ми дадеш идея каква да си взема,ще съм ти благодарна. bouquet

# 164
  • Мнения: 1 344
Миоки,парфюмирах-накапах аромат мента по памука и намотката,и после омокрих с течност,та с две думи мента в изобилие и чорапите или ги няма или не се усещат. JoyХаха та ще видим само замазах положението или го реших.

Общи условия

Активация на акаунт