Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 049
  • 754
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Ъъъъъъ аз нещо не вдявам май  newsm78.
  510 резбата на кайфуна се завива директно в конектора на мода. Винта отдолу служи за контакт той нито се развива нито се завива освен за регулация на въздуха в началото. Даже бих казала,че се развива с усилие защото има О-ринг. Да не си го загубила с това развий завий? Кайфуна няма прехосник 510 конектора е част от базата,едно цяло са. Наистина не вдявам за какво винтче говориш



 обясни по схемата кое е винтчето.

# 226
  • Мнения: 1 344
Ее благодаря ти Принцесаа bouquetНомер 1 от снимката.Проблема е,че аз никога не съм го отвивала ,завивала.Още в началото,когато ме пита защо пипам въздуха ,обясних,че не съм искала,но това винче някак се развива само подяволите.А сега изобщо не иска да се завие.

# 227
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Чуй се с Милен и не казвай,че ти е неудобно.

# 228
  • Мнения: 1 344
Ще му звъна утре.Преди те това винче 1само се разхлабваше,и се получаваше,че 1,2,3 остават на мода ,а останалото пада.А сега дори не може да се завие за испарителя ами си пада,следователно и 3 пада ,а не се захваща за останалото и такаа Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 20:57 от renji

# 229
  • Мнения: 1 344
Реших проблема с кайфуна.Не съм звъняла на Милен защото бях сигурна ,че се е прецакал централния пин.Та видях,че в сайта му го има ,като резервна част и вчера поръчах и днес го взех,заспа направо.Но определено днес ще си поръчам от фаста още един за части.Че ако ми се скапат още едно две неща с тез доставки златен ще излезе тоз клон.Иначе си ми е перфектен,когато нагодя памука като хората няма течове и конденз,и е абселютно безшумен.

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 13:33 от renji

# 230
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Амин  Laughing. Един кайфун повече никога не е излишен.

# 231
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Особено с настъпващите промени в цяла Европа и САЩ.

# 232
  • Мнения: 1 344
Хайде да се по оплача,гледам няма движение тук. JoyПоръчах си от фаста разни неща още на 1-2март.Трябваше да я шипнат на 3,нооо едно от нещата било свършило и ми дадоха нов срок 15.03.викам си хайде ще чакам,шипнаха я уж на 11,а днес реших да я проследя и гледам тя днес е изпратена,егати такова чакане само за да я пуснат.То ми се отщя този мод и другите джаджи .И за капак ,на 12,видях,че са пуснали нови цветове на мода ама нали уж я бяха шипнали та не можах да я откажа и да поръчам друг цвят,абе карък кво да ви кажа.

# 233
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз затова не обичам да поръчвам от китайците. Много са ми мудни, а аз не съм от търпеливите.

# 234
  • Мнения: 1 344
Да Шоколадче егати 20дни чакане само за да я пуснат.Но ме изнерви най много това,че на 11.03я обявиха за изпратена,и днес ,като пуснах номера за проследяване о изненада ,едва днес е приета в сингапурски пощи.

# 235
  • Мнения: 1 162
Ренжи ,какъв мод си поръча ?

# 236
  • Мнения: 12 280
Имам един много аматьорски въпрос към тези, които разбирате от жици и навиване.  Мисля да си взема Melo 3. Ще си взема и глави, естествено,  но към него продават едно нещо, което явно е донякъде обслужваемо и пише, че е 1 ом /каквото и да значи това/

https://www.aliexpress.com/item/100-Original-Eleaf-ECR-Atomizer- … 010308.0.0.0Mds4q

Аз съм изключително, изключително непохватна, обаче бих могла да опитам с готови намотани жички /знам, че са ги пипали китайци, обаче ако аз ги пипам, цялата жица ще отиде на боклука/.

Тук намирам разни ей такива намотчици.
https://www.fasttech.com/search?Pre-coiled%20Wire%20
https://www.fasttech.com/products/3033/10027683/6051006

Кои от тях биха могли да ми вършат работа? И като се абстрахираме от мръсните ръчички, има ли и опасност нещо да гръмне? Или изобщо да забравя цялата работа, щом не ги намотавам сама?

Последна редакция: вт, 21 мар 2017, 00:26 от Vapor

# 237
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Като цяло ти препоръчвам да се ориентираш сама да си правиш намотки, защото не се знае какво ще има налично по магазините у нас след 20-ти май.  Изобщо не е сложно. Аз бях една от най-стресираните тук как ще се справя, а сега изключително сладки намотки си правя  Mr. Green .
Има много инструменти за направата на намотки, но това, с което се получават лесно е това мини уредче:

https://www.custom-vapes.co.uk/product/coil-master-coiling-kit-v3/

# 238
# 239
  • Мнения: 1 162
Хареса ми и на мен  Peace ,дано да си го получиш скоро !

Общи условия

Активация на акаунт