Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Хоби (общ)
Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-204 от 204 отговора

София

Това е тема посветена на електронните цигари и всичко което е свързано с тях.
Приема се, че са една добра алтернатива за пушачите, които не искат да се откажат от вредния си навик, както и за хора които желаят да откажат цигарите по по-безболезнен начин.
Едно по-малко вредно "пушене".

Линк към старата тема

Ще се опитам да изброя най-често използваните, като искам да подчертая, че това е мое лично мнение на базата на изчетеното и личният ми опит, който вече е малко над 3 месеца /ура!  Laughing/:

- Батерия е долната част на цигарата. Може да бъде с различна големина /дебелина, дължина/ като правилото е, колкото по-голяма е, толкова по-мощна, съответно ще издържи по-дълго време с едно зареждане. Почти всички масови /и не само/батерии са с резба 510 - нещо като стандарт. Това е важно, защото на такава батерия може да сложите почти всеки изпарителен елемент. Съответно вероятността батерията да не е съвместима с изпарителното устройство е малка. Различна е резбата на новия модел eCab на Joyetech. Тоест на батерия на eCab, не може да сложите картомайзери или атомайзери eGo, CE+, DCT, Kanger T2  и т.н. /не мога да изброя всички щото са ужасно много/  без преходник.

- Атомайзер е елементът изпарител - частта, която преобразува течността за електронна цигара в пара, която инхалираме.

- Пълнител е елемент, който задължително се използва с частта атомайзер и това всъщност е контейнерът, който съдържа течността която изпаряваме.

- Катромайзер е елемент който реално представлява комбинация от атомайзер и пълнител в едно общо тяло. Тук моделите са мнооого и от тук започва кашата Smile

Има няколко големи фирми и много малки фирмички които произвеждат електронни цигари и елементи за тях с различни имена, но като принцип на устройствата ползват почти едни и същи, съответно и външния вид на устройствата са идентични.
Тук тънкият момент е в изпълнението на устройството - до колко качествено е изработено или до колко качествено е изимитирано.
Тъй като от снимка е трудно да се разпознае качественият продукт, залагаме на магазини с изградено име.

Течностите:

Тук също има голямо разнообразие от производители /знайни и незнайни/ и според мен акцентът за избор, задължително трябва да падне на такива с доказан произход, защото реално изпаренията от тях е това което ни влиза в дробовете.
Най-известните които продават на българския пазар са на:

FlavoutArt /италиански/ - продават се както готови течности, така и отделно бази и аромати, които да си овкусите сами.

Inawera /полски/ - важи същото като горните.

Dekang /китайски/ - продават само готови течности. Ако видите че ви ги забъркват пред вас като в база сипват аромат - това не е оригинална декангска течност!

Hangsen /китайски/ - тук нямам много инфо, защото не съм купувала и не съм ги опитвала, но опитните потребители казват че са добри.

LA-Vape /български/ по мнения на потребители, добри течности и хубави аромати.

Ако пушите слаби до средни като сила тютюневи цигари, започнете с 6-11мг/мл никотиново съдържание.
Ако пушите нормални до средно силни "тютюнки", пробвайте - 11-18мг/мл, ако пушите силни "аналогови" цигари, пробвайте -18-24мг/мл течности.
Взимайте си първоначално малки разфасовки - 10мл, защото откриването на вашата течност не е лесно Smile

Това са магазините, които предлагат качествени електронни цигари и консумативи за тях както и течности.

Бази и аромати:
Много от нас предпочитаме да си бъркаме сами течностите. За целта служат т.нар. бази и аромати, с които се овкусяват като по този начин, получените разтвори са с процентно съдържание на аромат и никотин според личните потребности.

Базите които се продават в чист вид (неовкусени) и готовите течности се състоят от няколко компонента.

PG - Пропилен гликол - дава добър удар на течността и са добър носител на аромата, но дава малко пара
VG - Глицерин - дава много пара, но носи по-лошо аромата (усеща се доста по-слабо) и не дава добър удар
VPG - смес от пропилен гликол и глицерин, в повечето случаи съдържа и % вода. Най-балансирана и най-предпочитана.

Бази и аромати за овкусяване продават FlavourArt и Inawera. Dekang НЕ продават отделно бази и аромати.
Много магазини хитруват и продават течности, които те са овкусявали като готови, фабрични, така че внимавайте от къде купувате!!!

http://www.gigadrinks.com/ Пловдивски магазин, доставя с Еконт до цяла България. Реална гаранция на батериите 18 месеца.
http://www.pv-bg.com/ Софийски магазин. Желателно е поръчките да се правят онлайн. Нямат официално магазин с изложени продукти, за това поръчките се доставят със Спиди или се взимат от офиса. Реална гаранция на батериите 12 месеца.
http://e-pushcom.net/ Варненски магазин. До колкото знам съвсем скоро са отворили "аналогов" такъв.
http://www.bgvape.com Електронен магазин с 6 месеца гаранция на батериите.

Никотиновите течности и бази са токсични и опасни за деца и животни, така че ги съхранявайте на недостъпно за тях място. Вие също трябва да внимавате, ако попадне течност върху кожата или в устата, изплакнете обилно с вода, а при забъркване на собствени течности, е препоръчително да ползвате ръкавици.

Не знам дали е коректно да се дават и адресите, за това за сега без, ако някой не може да ги открие, да свирка на лични ще обяснявам Smile

Цитирай

varna

А да ни е честита и да имаме много нови попълнения  bouquet. Благодаря Миоки  bouquet bouquet

Мацки преди няколко дни казах на Ренджи,че тествам едни нови аромати и искам да ви ги представя,защото съм меко казано очарована. 

Ще си позволя да копирам текст директно от друг форум защото умните глави там решиха да го направят затворен за външни лица  #2gunfire

Здравейте приятели.
Ние от фирма "ЗАБО 82" ЕООД - гр. Перник
Имаме удоволствието да ви представим ароматите на немския производител www.lavape.de и www.shishita-liquids.eu .
La Vape Vertriebs GmbH, със седалище в Марбург е немски производител на течности, основи и аромати на електронни цигари.
Всички продукти на компанията са произведени в Германия, съставките използвани при производството са изцяло с немски произход и покриват високите стандарти в страната.
Притежават всички сертификати за качество, произведени в така наречената чиста стая.
Всички аромати са на PG основа и са без съдържанието на доказано вредни вещества.
Ето и списък с наличните към момента аромати придружен с кратко описание за всеки от тях:

Grüner Apfel Aroma – Типичен аромат на зелена ябълка
Brombeere Aroma – Къпина, сладък и плътен без да е прекалено натрапчив
Blaubeere Aroma – Боровинка, леко кисела нотка, наподобява сладко от боровинки
Erdbeere Aroma – Естествения аромат на прясно набрани ягоди
Haselnuss Aroma – Печен лешник
Himbeere Aroma – Малина, сладък и леко кисел вкус
Ice Cherry Aroma – Микс от череша и ментол, изключително свеж аромат
Ice Grape Aroma – Изключително добра комбинация от грозде и ментол
Ice Strawberry Aroma – Прохладен и освежаващ вкус на ягода и мента, изключително подходящ за летните месеци, а защо не и за цялата година
Kiwi Aroma – Сладко- кисел вкус на киви
Kirsche Aroma – Тъмно червени череши с техния неповторим плътен и сладък вкус
Mango Aroma – Сладко и плодово манго
Rote Traube Aroma – Микс от ягода и бяло грозде, довело до създаването на този уникален аромат
Boundy Aroma – Комбинация от кокос и тъмен шоколад
Shishita-RIP-Blue Aroma – Микс от горски плодове с много лека ментова нотка
Süße Haselnuss Aroma – Естествения вкус на суров лешник
Schoko Erdbeere Aroma – Страхотна комбинация от шоколад и ягоди
Weiße Schokolade Aroma – Класически бял шоколад, аромат който няма как да пропуснете ако харесвате сладките вкусове
Black Tobacco Aroma – Приятен и плътен тютюнев аромат с леко сладки нотки
DK Frodo´s Favourite Aroma – Невероятна комбинация от тютюн и ядки с преобладаващ лешников вкус
PS Black Mamba Aroma – Черна и червена боровинка с доловими нотки на цитрусови плодове
PS Foggy Blue Aroma – Съчетание на боровинки и нар
PS Happy Colour Aroma – Ягода миксирана с ванилия до получаването на този неповторим аромат
Aroma Liq Pinki – Плодов микс с преобладаващ вкус на малина
DK Tobacco Aroma – Бестселър сред традиционните тютюневи аромати
PS Blue Spot Aroma – Експлозия от вкусове, получени от комбинацията на боровинки, ананас и други екзотични плодове

Всички аромати са във фабрично запечатани шишенца по 10мл и капачка с детска защита.
Препоръчителна концентрация е 3-7% (аз лично овкусявам с тях на 2% и резултатите са чудесни)

Цена: 8 лева за брой.
Доставка за цялата страна с куриерска фирма Еконт, за сметка на получателя.
Ако имате някакви въпроси, ще се радвам да отговоря на всички.
За контакти и поръчки -  на телефон 0878298239 - Ники (по всяко време).
Благодаря ви за вниманието.

За сега съм тествала  суровия лешник и табак с лешник и са направо в десетката. Чисти наситени аромати със страхотен послевкус.
Цитирай

гр. София

Миоки, благодаря за новата темичка.  bouquet
Принцеске, страхотно е, че си намерила нещо хубаво. Може да поръчам по-натам.

Аз пак да питам  35 35 35 , онези готови намотки клептън дали ги има и тук в България?
Не че не мога да поръчам от Амазон, но не ми се плаща 4 лири доставка и ще чакам да си харесам още нещо, че безплатната доставка е над 20 лири.
Цитирай

varna

Шоколадче при маняка има,ама не се отваря нещо магазина му  newsm78.
Цитирай

гр. София

Аз снощи рових, но нещо не намерих. Не ми е спешно, ако намериш, моля те пусни ми линкче.  Praynig
Цитирай

varna

http://www.gigadrinks.com/product/6293/eleaf-pre-build-clapton-c … 32ga-a1-10br.html ето ги в Гига
Цитирай

Благодаря Миоки за новата темичка bouquetЗавиждам благородно на всички,който са открили вече свойте аромати и смело си бъркат рецепти.Благодаря и на Принцесата за това,че сподели опита си с тези нови аромати.Аз още чакам мойте супи да станат,но ми направи впечатление,че карамела на капела няма много мирис на карамел,и четири дни по късно още не долавям нищо карамелено,аз ли съм повредена newsm78
Цитирай

София

Пробвай на изпаряване как е. Не е задължително миризмата от шишето да се припокрива с усещането при изпаряване, даже често е различно.  Peace
Цитирай

Миоки  bouquet
Принцесата ,благодаря за споделените аромати и течности ,ще се пробват  Love
Този другия форум защо го заключиха   Crossing Arms ,за новички  като нас в тази област беше полезно да четеш неща от там.

Момичета ,тази батерия ще бъде ли достатъчна за кайфунчето.
Скрит текст :
100% Original Smok shuttle Battery tube Smoktech shuttle mod vw wattage adjustable mod VS EGO AIO VAPE rx2/3
 http://s.aliexpress.com/j2ABrEjm
(from AliExpress Android)

Или тази ,коя ще е по добре да взема

Скрит текст :
Hot Vape Electronic Cigarette Vapor Storm V50 TC 50W Box Mod Hookah shisha pen 0.3ohm Vaporizer Temperature Control e cigarette
 http://s.aliexpress.com/ZfQZfMZv
(from AliExpress Android)
Искам малък мод и само тези ми харесаха.Ако вие знаете нещо малко симпатично и добро ,приемам предложения Smile

И с тая жица не мога да се справя ,от това което ми показахте намирам само по 25м  Crazy в ибей
Може би да взема готови намотки от алито .....какво да взема не знам...
Цитирай

varna

Първата така наречена батерия я забрави. Вторият чак на мен ми хареса или него или пико вземай.

За жица Миоки ще каже от къде поръчва,защото аз си вземам от Гигов и не съм ровила по сайтовете.
Цитирай

София

Втория мод обаче май с изпарител върви. Аз бих си взела също такъв, но ако има без изпарител.
Жиците от Амазон си ги взимам. По 30 метра са, ама те си вървят и нито ядат, нито пият. Има в ибей по-малки отрязъци, ама идват по-скъпо реално, така че предпочитам да си взимам на ролка.
Цитирай

Модовете могат да се поръчат отделно Peace
Като влезеш в избери (за цвят) има опция да се поръча и само модчето.

За жица това намерих ,добре ли е?

http://www.ebay.de/itm/221583052544?var=520442046764
Цитирай

София

Да, добре е, това е стоманена жица. Може и тази http://www.ebay.de/itm/221583052544?var=520442046764&clk_rvr … 41&rmvSB=true една идея по-тънка е. Аз съм с такава, но кантал, не стомана и е идеална като дебелина.
Цитирай

Миоки май си ми пуснала линка ,който аз дадох.
Цитирай

София

Да, същия, но от падащото меню бях избрала AWG 28
Цитирай

А кое е по добре  да взема стомана или кантал има ли голяма разлика ?Все пак доста време ще се ползва.
Можеш ли да ми пуснеш линк и за другия вид Praynig
И намотките на колко ома се правят или като за начало какво ще трябва да навивам  Blush
Каква е разликата при ниските и високите омове ,хич не ми ясно и не мога да си задам и въпроса правилно Blush
Цитирай

София

Вземи си стомана. Не знам каква точно е разликата. Стоманената ми жица е тънка и не я ползвам в момента.
Моите са на диаметър 2,5мм, навивам 10 витки и ми се получават около 1,5 -1,7 ома. Паля ги на около 12 вата. Така парата ми е по-хладна, защото намотката се нагрява по-бавно. По-ниското съпротивление/омове/ иска повече мощност/ватове/. Така намотката се нагрява по-бързо и дава по-топла пара.
Цитирай

Благодаря Миоки  Hug стана ми ясно .
Вече всичко си избрах  и съм готова да поръчвам Party
Цитирай

Миоки,пробвах карамела има вкус на чиста база с съвсем лек привкус на нещото ,което мирише и самия аромат.Или течноста не е готова или е малко аромата или не знам и аз.С базите на гигов бързо се разгръщаше аромата,но с мойте разбрах какво е зреене и хем да си сложил аромат,хем да го няма.
Цитирай

varna

А кои са твоите бази? Че нещо изтървах  Confused. Базите на Гигов са скоростни ако разреждаш негова 36-ца твоя 0 разлика няма,демек проблема не е в базата. Ароматите ти са на ФА нали?
Цитирай

Да Принцеса 36 на Гигов и нулата си е мой бъркоч,но ако това което казваш е вярно някъде бъркам.Откакто ползвам моя 0 нито един аромат не ми се е получил веднага,да не кажа че дори и плодовите ги чакам от 5дни май и не са готови,а тютюневия още няма и наченка на някакъв вкус newsm78Да пробвам да ароматизирам първо само никотиновата и после да разреждам знам ли?
Цитирай

varna

Ама ти май тоя момент си го пропуснала  Very Happy. Първо сипваш аромата в 36-цата,разклащаш и оставяш едни 2-3ч. може и 24-48 да постои така и после доливаш с 0. Не,че аз го спазвам де,но бъркам количества от порядъка на 300-400мл. от вид,а и не ми пречи да изпарявам чиста база та не ме бърка,че една седмица е рехав вкуса.
Цитирай

Аз да споделя какво забелязах при мен .Течностите с по голямо съдържание на никотин се овкусяват по-бързо.Поне при мен така се получи.
И при мен доста почаках да се овкусят с ароматите на ФА
Цитирай

Принцеса по принцип знам,че по високото съдържание на никотин съдейства,но си нямам и на идея защо първо разреждам newsm78Може би защото в началото си ставаше,но изобщо не съобразих,че тогава никотина ми беше 9,а сега е 3-4.Ще пробвам и направо в базата да видим.
Цитирай

varna

Е на 3-4 никотин голямо чакане ще падне хеле пък с ФА. Виж с моите компоти,които ти пратих тоя момент го няма. Много зависи и от самите аромати. Тия последните,които ви пуснах също минават без чакане. Хай клас са също такива.
Цитирай

гр. София

Значи и затова и моите не са станали. Аз първо смесих 2-те бази и тогава капнах от слабоароматните Капели.  newsm78 Не знаех, че първо се смесва никотиновата база с аромата и после се добавя 0-ва база.
Цитирай

varna

Шоколадче капелите никак не са слабоароматни/всъщност тия на Гигов не знам какви са вземала съм отвън директно/и си бяха убиствено силни,но да по правило винаги слагам аромата в базата,разклащам и ако си промени цвета веднага разреждам смело,ако ли не оставям час два така и после разреждам.
Цитирай

Точно твойте компоти ме подведоха Принцеса bouquet,капех ги направо в карта и веднага ставаха приказни,но и никотинчето беше достаа повечко.А сега чакам,чакам и хаха започнах да се отчайвам.
Цитирай

Момичета ,а кой сладкарски аромати не стават за изпаряване,какво съдържат или не трябва да съдържат за да се изпаряват.
Цитирай

София

Трябва да са на основа PG или VG не трябва да са на маслена основа. От ароматите на Капела гледам за взимам V2 а на TPA DX версията, но не се втелясвам ако са първите версии. Тези вторите са без диацетил или к'во там беше уж вредното вещество, което между другото го има и в обикновените цигари.
Цитирай

Благодаря Миоки bouquetСлед малко ще ходя до един сладкарски магазин и се чудех дали не мога да си взема някой аромат знам ли.Отивам за друго,но се замислих и така.Благодаря и на теб Принцеса,че ми напомни ,че никотина е ключов,забърках един лешник и да видим.
Цитирай

София

Ами да ти кажа, не е много добра идея. Може и да стават, но аз лично бих пропуснала и не бих правила експерименти. Не си струва и надали ще спестиш кой знае колко.
Цитирай

Миоки не е за спестяването,а просто защото са някъде около мен мога да си купувам когато и каквото искам,а не постоянно да поръчам.Но както и да е ,и аз самата не посмях права си,че не си струва,а и ароматите който имаше изобщо не бяха изкушаващи.Пробвах лешника,капнах 30капки в 3мл.база и след три часа разредих с 27мл.0.Цвета смени веднага след капването,но като разредих и нищо, съвсем лек аромат.Явно са били малко капките newsm78
Цитирай

София

Махни ги тия капки и си мери всичко в милилитри. Така ще знаеш точно колко % ти е аромата, кои аромати са по-силни и кои не. На една и съща компания различните аромати се усещат различно. С тия капки голяма мешавица и изобщо не е точно.
Цитирай

Сега ми стана ясно защо и моите аромати толкова време им трябваше  Smile
Аз пък забърках един яйчен крем за бисквитена торта  и капнах от аромата  и стана вусно  Crazy
Цитирай

Миоки наистина стана манджа с грозде,или по скоро едно голямо нищо мирис на течноста супер вкус йок.Егати #2gunfire SickИ колко мл.трябва да сложа за 30мл.течност от ФА.И колко от Капелата....
Цитирай

София

Кажи какво искаш да направиш и с кои точно аромати на Капела и ФА.
Цитирай

Ми имам лешник и shade ФА,и карамел и дъвка Капела.По между другото дъвката ,която сготвих преди няколко дни е единствената течност,която има някакъв вкус и то изобщо не лош,но още може SmileИ само информативно тези намотки ще стант ли на кайфуна?   https://m.fasttech.com/products/4470505
« Последна редакция: вт, 07 фев 2017, 20:29 от renji »
Цитирай

София

Стават, ама според мен можеш и сама да си ги навиеш Smile

Shade в сайта на ФА препоръчителната концентрация е 1-2%, демек на 100мл 1-2мл. Това в капки колко е и идея си нямам  Laughing

Карамела го препоръчват на около 2% дъвката в сингъл миксове около 10%. За ароматите на Капела взимам инфото от http://e-liquid-recipes.com/
Цитирай

Мерси Миоки,ще бъркам пак,лошото е че си нямам и на идея дали ще ми харесат готови и не смея да бъркам количества.А колкото до намотките втора навих,хаха горда съм със себе си 35Но поръчах едни такива още преди новата година на жълтурите,ей така да видя дали и кога ще дойдат просто,пробно като да поръчам нещо.Та реших ако случайно дойдат ,да питам дали изобщо стават.
Цитирай

гр. София

Някой от вас има ли скуонк?
Цитирай

София

Мерси Миоки,ще бъркам пак,лошото е че си нямам и на идея дали ще ми харесат готови и не смея да бъркам количества.А колкото до намотките втора навих,хаха горда съм със себе си 35Но поръчах едни такива още преди новата година на жълтурите,ей така да видя дали и кога ще дойдат просто,пробно като да поръчам нещо.Та реших ако случайно дойдат ,да питам дали изобщо стават.
Laughing  стават, ще си ги ползваш.
Бъркай по 10мл не повече, ако не си сигурна дали ще ти хареса или не.  Peace
Цитирай

Шоколадче какво дали имаме 35Сериозно обясни на невежите за какво става въпрос?Ти до къде стигна с намотките?
Цитирай

гр. София

Ахахах, скуонк. Това е мод с място за пластмасова бутилка в него и като стиснеш бутилчицата сокът се качва в rda танка. Удобно е, че са с голям капацитет на течност и при ползване на РДА не е необходимо нон стоп да мокриш памук. РДА обаче трябва да има специален пин за скуонк.

Ето някои видове в момента на пазара:

http://zappecigs.co.uk/collections/squonk-mods

Аз още до никъде не съм стигнала. Научих се да сменям памук и жици, но не съм правила още, тъй като не съм си взела инструменти.

Жици поръчах снощи от Маняка, но много странно не получих потвърждение на поръчката по мейл. Опитвам се да си вляза в профила сега, но нещо не си нацелвам и потребителското име. Като избера пък забравено потребителско име, уж ми изписва, че ми е изпратен мейл, пък такъв няма. Трябва ли все пак да получа потвърждение?  newsm78

Цитирай

Шоколадче утре,в други ден ще е при теб поръчката споко.Нямам спомен дали я потвърждават,май да,търсих в пощата ми да видя,но съм изтрила мейлите.
Цитирай

гр. София

Писахме си по мейла. Пътува ми поръчката към мен.  Flutter
Цитирай

Ахахах, скуонк. Това е мод с място за пластмасова бутилка в него и като стиснеш бутилчицата сокът се качва в rda танка. Удобно е, че са с голям капацитет на течност и при ползване на РДА не е необходимо нон стоп да мокриш памук. РДА обаче трябва да има специален пин за скуонк.

Ето някои видове в момента на пазара:

http://zappecigs.co.uk/collections/squonk-mods
Flutter Flutter Flutter
Допада ми идеята! Стига тези пластмасови бутилчета да не се пукат прекалено бързо (пластмасата старее, а и пуска разни гадости; аз всичко пресипвам в тъмни стъклени шишета) и съответно да не протичат. И да се намират лесно на пазара -Кангерът е със 7-мл бутилка, не е стандартна.
Цитирай

varna

На Маняка без притеснение му звъните по тел. до 22-23ч. вечер е в офиса и бачка.

Скрит текст :
Ако има нужда да ми звъни на служебния телефон: 0888 707276 и да не се притеснява - обяснявам дълго и напоително  Very Happy

Милен

Това беше за Ренджи ама важи за всички ви  35 Само казвате,че сте от ммамата и няма проблеми  Laughing Laughing Laughing.
Цитирай

София

На Маняка без притеснение му звъните по тел. до 22-23ч. вечер е в офиса и бачка.

Скрит текст :
Ако има нужда да ми звъни на служебния телефон: 0888 707276 и да не се притеснява - обяснявам дълго и напоително  Very Happy

Милен

Това беше за Ренджи ама важи за всички ви  35 Само казвате,че сте от ммамата и няма проблеми  Laughing Laughing Laughing.
Mr. Green
Цитирай

гр. София

35 35 35

Линда, мисля че тези бутилки се продават по китайските сайтове. Някъде в другия форум мисля, че бях виждала някой да си купува резервни, но не знам за кой модел беше.
Цитирай

гр. София

Пристигнаха ми жичките от Милен. Даже ми е сложил пробичка от стомана 317. Много съм благодарна.  bouquet

На каква отверка може да се навива и някъде има ли клипче как става точно?  newsm78
Другата седмица ще си поръчам и мои си инструменти, но до тогава искам да пробвам и с отверчица как става.
Иначе да се похваля, снощи ММ ми поръча за подарък за деня на виното  Mr. Green  Grimm Green x Ohm Boy Recoil Performance RDA. Ще пристигне след средата на другата седмица и затова ми трябва да си навия 2 намотки.
Цитирай

София

https://www.youtube.com/watch?v=T6K-szRECJ8  Peace

https://www.youtube.com/watch?v=_amTueXkwVo
Цитирай

гр. София

Благодаря, Миоки.  Hug Hug Hug Hug  
Цитирай

гр. София

Забравих да ви питам и каква е разликата между различните жици.
Имам в момента кантал 0,4, ss 316l, ss 317l.
Цитирай

София

Аз си нямам и идея  Laughing ползвам кантал и стомана и понеже са ми различни дебелини разликата е че едните палят по-бързо, другите по-бавно и че със стомана може да ползваш темп. контрол, а с кантал не.
Цитирай

гр. София

Дано специалистът се включи.  Mr. Green
Цитирай

Виена

Привет мацки  Smile.
Да се запиша и аз в новата темичка Flutter.Благодаря Миоки   bouquet!
Последните дни ходихме на ски.Бяхме в компания с моите приятелки пушачки   Flutter.Този път вместо да ми мрънкат,направо казаха,че ми завиждат как аз си ходя из хотела навсякъде и си изпарявам,а те трябва често,често да излизат навън на студа да пушат.Едната,даже се оказа,че имала ел.цигара,но не знаела как да я използва.Свекърът и,и я пратил преди време,да пробвала да откаже цигарите (че тя много пуши),но тя не знаела как работи.Разбрахме се да дойде някой ден вкъщи да и обясня  Flutter.
Аз отдавна съм се замислила за втори изпарител,но още не мога да се реша какъв да е.За сега с Кайфун не ми се занимава,може би по нататък.И понеже сегашният ми е Nautilus X,съм на кантар,дали на не си взема,този новият който сега са пуснали...http://www.aspirecig.com/products/tank-series/tank396.html.
Цитирай

София

Като го гледам е същия като първата версия, само дизайна му е малко по-различен и е с горно пълнене.
Хубавото е, че главите за него стават и за първата версия.  Smile

Издразних се на надписите на кутията, че този продукт съдържал никотин. Къде ли точно е този никотин се питам аз...
Цитирай

Относно надписите - длъжни са да ги пишат нищо че са безмислени заради новите изисквания в EU и USA.
И аз го загледах новия наутилус обаче 2 мл. Ама те скоро всички ще са такива де. Няма начин.
Мене пък ме е яд че Гигов не предлагат продукти на Аспайър
Цитирай

София

Ясно е че е заради някакви изисквания, но не е вярно и това ме дразни, а не че ми пречат нещо иначе. Течностите не е задължително даже да имат никотин какво остава за железата.

Да и аз се ядосвах преди. Не знам защо са решили да не се предлагат, доста са сполучливи.
Цитирай

Здравейте  Hug
Идвам ди ви почерпя ,днес става един месец от както изпарявам  Love
И това благодарение ,че попаднах на темичката и най -вече на вашата помощ  bouquet

Скрит текст :

Цитирай

varna

А честит ти месец пожелавам ти да станат толова много,че да забравиш кога е било  Hug
Цитирай

Мерсии Hug
Нямам никакво желание за миризливки и затова вярвам ,че ще станат!
Цитирай

Честит ти месец bouquetДано никога не се върнеш ,към смрадливките.Миоки,Принцеса абе след драй бърн на намотката един много гаден вкус остава newsm78
Цитирай

София

~Artemis~, честито  Very Happy

renji, я обясни по-подробно какво точно правиш. Не би трябвало да има вкус, нали това е една от целите на драй бърна  newsm78
Цитирай

Ми мокря намотката с вода и паля на 11-12 вата,после стискам леко с пинсета,и така два три пъти,слагам памука омокрям го и почвам.Явно изобщо не се прави така защото и предната намотка ми даваше ужасен вкус след тази процедура и тази.А вкуса е уффф не на изгоряло ми абе ужасен newsm78
Цитирай

София

С пинсета няма нужда да стискаш, освен при първото сетване и поставяне на намотката.

Аз правя така: измивам цялата базата и намотката с течаща вода на чешмата, подсушавам със салфетка хубаво, след това паля на около 15-тина вата няколко пъти докато спре да съска и пуши. После слагам памука и т.н.
Единственото което може да се случва при твоята процедура е да не "бърниш" достатъчно и да остава нагар. 3-4 пъти палиш докато светне хубаво намотката. Задържай веднъж докато мода изключи и после още няколко пъти по-кратко за около 5-6 секунди примерно.
Цитирай

Благодатя ти Миоки bouquet bouquet bouquetМоже и да си права,ще пробвам .Не виждам какво друго да е, newsm78
Цитирай

гр. София

С каква цел се прави този драй бърн?  newsm78
Виждала съм по клипчета да надраскват намотката с керамична пинсета, за да се разпредели топлината по нея, но мокрене не съм виждала.
Цитирай

София

Да се почисти намотката от нагар. Така не се налага да се сменя жицата, а само памука. Не се прави при готови глави.
Цитирай

гр. София

Моля обяснете ми техниката си памука след като отрежете 5 см парче.
Научиха ме да го режа по диагонал, после фитил прекарване, подрязване, разрошване, рязане под ъгъл 45 градуса и напъхване, но сега с дека на Смока не се получи много е тясна намотката и пространството където се напъхва и доста поорязах, за да стане.
Моля споделете ми и вашите техники.
Цитирай

София

Аз режа на око около 3-4-5мм широка лентичка - зависи от дебелината на намотката. Ако е дебела, махам първо горния слой от едната страна, ако трябва и от другата, заострям крайчето за да вдена в намотката и прекарвам. После режа на око краищата според изпарителя. Режа право. Не си играя с под 45, 20, 15 градуса, няма кой да придиря толкова  Laughing
Ако ти е много дебел фитила, махни някой и друг слой. Чак толкова втелясване точно до мм няма нужда.  Peace Важното е да не е хлабав и да не е прекалено дебел, че да си съсипеш намотката от напъване да вкараш всичкото отрязан памук.
Цитирай

varna

Миоки ние сме с кайфуни. На тях и стружки и дреб да им сипеш ще бачкат. 35. Това с рязането под 45гр #2gunfire. и точност до микрони го правя на феномена и айлоса. Те са с капризни гръцки площадки и искат прецизност. #2gunfire
Цитирай

София

Това с рязането под 45гр #2gunfire. и точност до микрони го правя на феномена и айлоса. Те са с капризни гръцки площадки и искат прецизност. #2gunfire
ужасТ
предпочитам да е просто...
Цитирай

гр. София

Мерси. За днес се справих. Но следващият път ще пробвам и твоя начин.  bouquet
Цитирай

Леле айде пък и рязане под 45г. Хихи е това ми идва в повече 35Момичета за колко време идват нещата от фаста,аз гледах на обявите им за срок ,но не видях.В смисъл то ясно,че когато дойдат,но какъв срок дават жълтурите.
Цитирай

София

При поръчката ти дава опции за доставка и на всяка пише срок.
Цитирай

Мерси Миоки,че те там сроковете не са големи,като в али тогава newsm78И какво правим,ако стоката я няма в срок,сори че спамя,но не съм наясно ,нито с пейпал,нито с сайта.Пазарувам си от али и там плащания,диспути и тн,са ми ясни,но това е опита ми с чужди сайтове.Поръчах преди около месец от фаста разни дребни неща,намотки,калъфчета ,дрипки и тн.за проба и ги чакам.
Цитирай

София

Ем те сроковете са ориентировъчни, особено за Българиял Понякога се замотават с месец и повече. Ако не си получила нищо повече от месец, пиши им.
Цитирай

гр. София

И аз преди малко си поръчах от Китай клонче на Goon 24 mm RDA ( в комплектчето си има и пробито пинче за Скуонк и съм много щастлива, че го има, защото при оригинала липсва и ако реша някой ден да си взема скуонк ще си имам и рда за него ). А на всичкото отгоре ми излезе само 12,77 лева с доставката.  Mr. Green
Цитирай

Здравейте.Преди малко написах един дъъългичък пост,в който обяснявам за пътя ми от спирането на обикновените цигари,до решението ми за електронна и т.н. Но компютърът ми май реши,че постът е прекалено скучен и дълъг и  заби. Та,цялата ми история се изтри и се налага да пиша от тел.Very Happy Ще бъда максимално кратка. Мисля да си купя ел.цигара,но четох различни мнения относно вредите и ползите. Вие като по-опитни,бихте ли споделили дали според вас ел.цигарите са по-вредни или не от обикновените? Защото изчетох всякакви мнения- от това,че течностите били вредни или по-скоро съставките им,до това,че на всеки 2-3 месеца батерията трябва да се сменя,защото започвала да отделя разни отровни вещества.Не знам на кое да вярвам и ще се радвам някой по-компетентен да ми обясни за какво иде реч и дали си струва да се присъединя към "изпарителите". Благодаря предварително Smile
« Последна редакция: пн, 13 фев 2017, 03:35 от diabora »
Цитирай

varna

Здравей diabora, първо ще ти задам въпроса пушиш ли? Ако отговорът е не просто не ти трябва ел.цигара. Това,не е някакво хоби,а средство помагащо ни да НЕ пушим.
 За ползите и вредите от ел.цигарите е говорено и спекулирано адски много. Смея да твърдя,че съм чела много глупости и повечето от тях са некомпетентни инсинуации на тютюневото лоби,което няма полза ние да се откачим от смръдливките,защото това му носи загуби. Спираме да даваме всеки ден по 5-10 евра за цигари на ден,което генерира огромни загуби на тютюневата промишленост.
 Дали са вредни ел.цигарите? Първо те са порок и като всеки порок са вредни,но в пъти по-малко от смръдливките. В моите течности аз знам точно какво има,а именно глицерин и пропилен с фармакопейна чистота и никотин. Няма ги останалите над 4000 отрови съдържащи се в обикновените цигари.
 Батерията не отделя нищо,което ти да поглъщаш. Все едно да твърди някой,че батерията на телефона му го трови  Laughing. Ел цигарата е устройство.
  Пак ще повторя....ако си пушач ДА вземи си ел.цигара и зарежи смръдливките,но ако не си просто не ти трябва още един порок  bouquet.

Цитирай

Здравей diabora, първо ще ти задам въпроса пушиш ли? Ако отговорът е не просто не ти трябва ел.цигара. Това,не е някакво хоби,а средство помагащо ни да НЕ пушим.
 За ползите и вредите от ел.цигарите е говорено и спекулирано адски много. Смея да твърдя,че съм чела много глупости и повечето от тях са некомпетентни инсинуации на тютюневото лоби,което няма полза ние да се откачим от смръдливките,защото това му носи загуби. Спираме да даваме всеки ден по 5-10 евра за цигари на ден,което генерира огромни загуби на тютюневата промишленост.
 Дали са вредни ел.цигарите? Първо те са порок и като всеки порок са вредни,но в пъти по-малко от смръдливките. В моите течности аз знам точно какво има,а именно глицерин и пропилен с фармакопейна чистота и никотин. Няма ги останалите над 4000 отрови съдържащи се в обикновените цигари.
 Батерията не отделя нищо,което ти да поглъщаш. Все едно да твърди някой,че батерията на телефона му го трови  Laughing. Ел цигарата е устройство.
  Пак ще повторя....ако си пушач ДА вземи си ел.цигара и зарежи смръдливките,но ако не си просто не ти трябва още един порок  bouquet.

Благодаря ти много за отговора. За жалост съм пушач,доста малка ги пропуших от глупост.Но започнах да усещам негативите с пълна сила и реших да ги откажа. Но желанието си остана. Иска ми се да си купя електронна,поне малко от малко да не ме човърка,че никога повече няма да пипна цигара. Ти от колко време пушиш твоята и как се чувстваш? Усетила ли си някаква кашлица,замайване и т.н последствия,които ги има при тютюнките? Smile
Цитирай

varna

Аз съм с електричка от 4 + години. С точност 17.08.2012г.  Laughing. Много хора ме питат защо не откажа и нея.....защо ли,просто обичам да пуша и това си е  Laughing Laughing Laughing.
 Кашлицата я има в началото когато преминаваш от аналожки на електричка. Реално и буквално е същото все едно отказваш цигарите без помощни средства. Организмът започва да чисти отровите натрупвани с години. Тегаво е и неприятно,но отминава за десетина дни. Замайване имах първите дни. Буквално ходех като напушена калинка  Laughing просто защото препушвах. Твърдо и категорично бях решила,че повече няма да пуша и електричката я карах като биберон.
 Естествено и това отмина. После идват хубавите неща. Вече не миришеш на мангал,пръстите на ръцете ти и маникюра не са жълти. Възстановява се обонянието и вкусът години наред тровени от тютюна.
  Като цяло се чувствам преродена и свободна. Свободна от един гнусен порок.

Цитирай

Здравей diabora ,Принцесата те е въвела чудесно.Аз лично не съм наясно колко е вредна електронната,но откакто не пуша се чуствам чудесно.Не кашлям още  от самото начало,забравих за гадния дъх,не се задъхвам от две стълби,не мириша на пепелник,спестявам добра сума месечно,и си пуша където си пойскам без да трвя никой и мога и още да редя.Ако трябва да бъда,честна освен главоболие първите дни,което не е безпричинно(постоянно дърпане на течност с 24никотин)друго нищо не съм усетила.И съвет от мен,не си налагай ,че повече никога няма да пипнеш цигара,мисълта за никога е много коварна.Аз в началото си препалвах аналожки,бих си препалила и сега ако ми се допуши,но вече са ми толкова гадни,и не откривам познатия и търсен вкус,че да си призная нямам никакво желание за тях.Последния път,като запалих ми се догади и зави свят.Така,че не го мисли много,ми скачай при нас,убедена съм,че само позитиви ще имаш от решението си.Колкото до вреда от отделяно нещо от батерията,абсурд та ти не я пушиш нея,абе това пък как са го измислили.
« Последна редакция: пн, 13 фев 2017, 15:40 от renji »
Цитирай

Определено ме навихте и още утре се присъединявам към вас. А това за батерията ме изуми и мен,звучи абсурдно наистина.Very Happy Благодаря ви много момичета,ще се засичаме занапред в темата Smile
Цитирай

varna

Силно те съветвам да НЕ влизаш в първия изпречил ти се магазин и да НЕ купуваш нещото предложено от супер компетентна продавачка пушеща смръдливки  Laughing. 99% от разочарованията идват от калпаво устройство купено точно от такъв магазин.
Цитирай

София

diabora, добре дошла!
Аз изпарявам от юни 2012г. Събират ми се общо 19 години пушене, от които сигурно 16г твърдо по кутия на ден. Отказах ги без да искам - просто изпаряването ми допадна повече. Потърсих алтернатива когато вкараха забраната за пушене на обществени места за да си "пуша" в заведения, а навън да си пуша обикновени цигарки. То пък взе че ми хареса повече.

До сега виждам само ползи. Не знам дали си въобразявам, но респираторните ми проблеми протичат много по-леко от преди. Иначе аз не съм кашляла нито докато пушех, нито след това. Вече обаче нямам гаден вкус в устата и не смърдя на пепелник. Изпарявам си пред компютъра и не се чудя как да проветря, къде да си изгася фаса, дали няма да ми свършат цигарите. Нямам определено количество което трябва да изпуша и да не ме е яд, че ако не изпуша цялата цигара, трябва да я хвърля. Дръпвам веднъж, два 5, 10 пъти колкото ми се иска. Ако искам изпарявам тютюн/аромат/ ако искам изпарявам пасти  Mr. Green

Със сигурност са по-малко вредни от тютюнките поне на този етап от изследванията и който твърди обратното без солидна обосновка от научни изследвания е или пълен невежа или агент на тютюневите компании  Laughing

А бе с две думи един негативен ефект не видях с изпаряването в сравнение с пушенето. Естествено е най-добре да не се вдишва нищо друго освен чист планински въздух, ама пък си ми харесва и не смятам да се лишавам от това си удоволствие както и от кафето  35

Понякога поради социални подбуди паля и цигара, но са ми толкова гадни, че цяла не мога да изпуша. Не си налагам да спазвам някакви ограничения и да се вманиячавам в НИКОГА няма да запаля цигара или че ако се случи е нещо фатално - просто не ми се пуши и толкова. Не изпитвам необходимост да запаля цигара.

Единстветана причина поради която няма да запаля цигара повече е заради тъпите забрани и ограничения които вкарват при изпаряването тютюневите лобита. На пук на тях няма да им пусна и стотинка в джоба повече.
Цитирай

Да добавя и аз, макар че моят опит не се различава кой знае колко от другите. Имах късмета да ми ги преоръча една приятелка, която беше може би най-върлият пушач - в един момент бивш пушач - който познавам. Това ми спести и лутанията, защото в момента, в който проявих интерес, тя ми даде една от нейните машинки, течности и първия месец бях на отговорно отглеждане - сменяше ми памука, намотките, опитвах нови неща и превключих абсолютно без проблем и безвъвратно. Не съм имал и кризи, освен от време на време носталгично желание да подържа хартиена цигара - просто ми харесва миризмата, преди запалване. Затова и досега - повече от година - съм на тютюневи течности, сладкарските не ме влекат.

Изключително важно е да си избереш читав стартов изпарител и мод. Бих те посъветвала преди да купуваш, да питаш тук - много сме се парили. Аз накупих куп глупости в един момент, понеже ми дойде муза за шопинг, но поне знаех, че имам стабилен план Б. Успех с отказването на аналожките!
Цитирай

София

Да ви кажа аз какво ми се случи.
Поръчах си още едно китайче, щото оригинала много ме нерви, че за да не сърба трябва да е с много отворен въздух и така не ме кефи. Та реших да си поръчам още един китаец и да мисля какво да правя с оригинала, щото се оказа, имала съм само 14 дни да го върна... так както и да е.
Идва втория китаец и какво се оказва - на комина няма отвори за течност... иначе лого си има и сериен номер на капачката отдолу има... Разбира се в сравнение с оригинала доста по-нескопосано /логото де/, обаче базата взе че се завъртя на оригинала. Сега с китайската база и останалото на оригинала всичко бачка на 6  35 hahaha
Цитирай

Миоки егати късмета,но поне си го нагодила.Ти нали имаше един клон и оригинал един,още един 3мини ли си поръча newsm78
Цитирай

varna

Е Миоки ти направо ме застреля  35. И аз се сдобих с оригинален К3. Проблеми нямам работи си като кайфун  Laughing.
Цитирай

гр. София

hahaha hahaha hahaha hahaha

Аз пък такива намотки си навин днес, че ме е срам да ги погледна. Ама не е чак толкова зле като за пръв път и 2 леви ръце.  hahaha hahaha hahaha
Цитирай

София

Eм много му е лабав въздуха на оригинала... ако стегна, започва да гъргори. Отврат...
Поне ги натъкмих. Така ще си карам, а оригиналната база ще си я пазя за части  hahaha

renji, да, трети поръчах и той дойде дефектен. Писах им на ония китайчетата, да видим какво ще ми предложат. Комин без отвори не ми върши никаква работа, ама пък базата му се оказа екстра та ще видим. Не мисля да им го връщам де. Ще си бия неразпробития комин в тиквата  Whistling
Цитирай

varna

От къде го поръча? Диспут със снимки и искай рефънд.
Цитирай

София

От фаста. Вече им писах.
Не може да се регулира въздуха обаче с тая база. Не е много отпуснат, така че може да се ползва де, ама ни може да се затегне, ни да се отпусне.
А бе шитава клонка, само дето са успяли да уцелят размера на резбите с оригинала. Отвотире за въздух също са по-малки като диаметър в сравнени с другото клонче и оригинала.
Цитирай

Милано

Миоки, благодаря за новата темичка bouquet
Цитирай

гр. София

Пристигна ми рекойла. Много съм доволна.  Mr. Green

Скрит текст :
Цитирай

Момичета,кога сте ги напоръчвали тез неща,аз от фаста чакам разни дреболийки повече от месец newsm78И Миоки бърних още намотката,но гадния вкус си остава да не казвам на какво.Гадното е,че и предната след драй бърн пак така стана,та и да сменя файда.Уф много кофти,от какво да е ,а съм убедена,че е от намотката.Убива ми желанието да го ползвам.
Цитирай

гр. София

Моето не е от Фастата, а от UK сайт.
Цитирай

София

Каква ти е телта?. Супер странно как след ДБ има вкус. Все пак тая процедура е да изгори все що нагар има... Като направиш бърна остава ли нещо по намотката?

До УК от фаста идват доста бързо нещата. За около 10-15 дни.
Цитирай

Стомана 316,остава по намотката Миоки,остава си черна ,абе сякаш остава нагар.То и малко да е останал е достатъчно да развали вкуса.Замислям се проблема да не е в жицата,но кво да и има.Като са нови намотките сякаш няма този проблем.
Цитирай

varna

Ако стоманата е от Маняка няма как проблема да е в нея. На гигов също е читава и двете са тествани многократно. Ренджи след драй -бърн няма как да очакваш намотката да е лъскава като нова,но не трябва да има нагар в противен случай смърди на чорапи.
Цитирай

гр. София

И аз днес сложих стомана 316 и ми е същото като Ренджи.  Rolling Eyes
Цитирай

Принцеса то е ясно,че ползваната намотка стои леко почерняла и опушена,но миризмата я нацели,на чпрапи и още нещо 35
Цитирай

София

А самата намотка мирише ли ти на нещо след обработката?
Цитирай

Намирисва леко да.След драй бърн на по високи ватове,изобщо не знам дали беше редно,но ми писна намотката направо се стопи.Един път на 25в.и намотката се сви цялата. 35Но поне няма да мирише вече.
« Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 11:42 от renji »
Цитирай

Виена

Аз пък да попитам...Не мога да си обясня,къде бъркам,бъркам ли изобщо с направата на течностите...Все по-често ми се случва,като си дръпна 3,4 пъти един след друг примерно,и на 3 тия път парата някак си започва да ме дави,и започвам да кашлям  Rolling Eyes.Въмзожно ли е да е от аромата,защото някак си ми остава едно сладникаво в гърлото,и докато не го изкашлям не ми минава кашлицата.Уж слагам колкото си пише на шишето,понякога и малко повече де,ако не го усещам,както ми се ще.А и другото което е ,че не знам ароматите ми,дали съдържат PG или VG,на никой не пише  Crossing Arms.А на единия калкулатор,който използвам има да се отбележи съдържанието на аромата PG или VG е.
Цитирай

гр. София

Теди, при мен също се получава така, защото все още се отделя пара при последователни дръпки от изпарителя когато правиш последователни дръпки.  Трябва да се изчаква да излезе остатъчната пара преди да направиш нова дръпка.
Цитирай

Шоколадче,ти пробва ли с друг проводник?Аз нямам и не мога да го направя тези дни.И твойте жици са от манияка нали?Къде толко бъркаме?
« Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 13:25 от renji »
Цитирай

гр. София

Ренджи, да от там са, но не съм пробвала с друг проводник. На отверка не ми се получават хубави жиците.  Другата седмица след средата си чакам инструментите и тогава ще се вихря да навивам. Сега си купих една кутийка Клептън от гигата и малко да поизгоря памука и ще ги сменя да видя с тях как ще е.
Цитирай

Аз довечера,ще направя нова дано поне докато не е събрала нагар да не мирише,че аз не мога да пуша така в комбинация с аромат е супер гадно.
Цитирай

Виена

Shokoladche,много,много ти благодаря  Hug  bouquet!Определено е от това,което казваш  Blush!Пробвах и си права  Smile!Направо се бях притеснила,а не можех да си обясня къде да му се невиди бъркам  Crazy.
Цитирай

гр. София

Супер, радвам се, че съм помогнала, Теди.

Ренджи, в другия форум ме посъветваха да пробвам с кантал.
Цитирай

Шоколадче,ще пробвам и аз,няма какво да губим,но в момента само с това разполагам,та пробвам последно,ако не стане,ще чакам друга жица и тва е.
Цитирай

гр. София

Аз сложих преди малко кантал, но още не съм го пробвала, че нападнах другия танк.  Mr. Green
Клептъните ги отлагам като последна надежда засега.
Цитирай

гр. София

Такааа нещо много странно се случва:

0,23 ома показва на дисплея ( 2 намотки от кантал 0,4 )

С Eleef Istick Power:

- След 27-28 вата дава изключително гаден вкус на сажди
Под тези ватове си е слабичко за вкуса ми

С Smok G-Priv:

Без проблем си изпарявам на 50 вата без да се усеща вкус на сажди и на сила на вкуса бива.

Някой дали има обяснение как е възможно 2 различни мода да се държат коренно различно?
Цитирай

Модовете се държът различно newsm78Шоколадче,а добре ли намокри памука,течността достатъчно отворена ли е знам ли?По между другото и аз много се чудя,с инокина над 20вата,каквато и да е главата абсурд,пари самия изпарител,и мирише на изгоряло ,не съм се замисляла дали причината може да е в мода.Даже и на 17в.пак вкуса е на опърлено.Но аз имам само два пико няма как да сравня.
Цитирай

гр. София

Тук няма регулация на въздуха. И памука е добре обмокрен предвид това, че нямам танк.
Цитирай

Ами Шоколадче,аз стигнах до извода,че явно мода има значение.Е разбира се моето мнение е не компетентно,но щом дават разлика,няма какво друго да е.Аз също сега,като се замислих не е нормално инокина да дава вкус на изгоряло при 15 -17 и нагоре ватове,но и с двата ми мода положението е такова,това е 6та глава която ползвам и с всички до сега е било така.Павкам го на 11 и това е.Като си взема друг мод ще пробвам и там,може пък да е друго.
Цитирай

гр. София

Само смени марката, че виж, че сме с различни модели пък с еднакви проблеми.
Цитирай

Хаха,много правилно се изрази марката,най  вероятно тя е ключа.Аз не ползвам високи ватове но ме дразни ,че ги имам на мода,а реша ли да пробвам не се получава.В крайна сметка се оказва,че нямам избор  newsm78
Цитирай

гр. София

Утре ще звънна на Милен да го питам за диагностика. Може да е от течовете, които имах в началото.
Не смятам, че е от намотките, а от самия мод е проблема. 
Ренджи, ти имала ли си течове?

Принцеске, на телефона от сайта ли да търся Милен?  newsm78
Цитирай

varna

0888 707276 телефона на Милен

Ренджи не се вкарвай във филми. Ти си МТЛ изпарители и повече от 15 вата са ти противопоказни.
 И мен направо вкарахте във филм с тая смръдлива стомана  newsm78. Просто няма логика. Аз ползвам същата и грам проблем не съм имала никога. Пробвайте и с кантал-лошо няма,но ме съмнява проблемът да е в жицата..... Ренджи освен да ти врътна утре 10 намотки и да ти ги пратя  Laughing за друго не се сещам ама е резил  Laughing.
Цитирай

София

Аз не вдявам много от модове, ама ако е така както казваш Шоколадче, значи някой от модовете може да има проблем и да не пуска толкова колкото показва  Rolling Eyes
Аз такива резки разлики не съм имала.
Цитирай

гр. София

Благодаря.  Не е проблемът в стоманата. Явно някъде е влязла течност, проблемът дойде при мен след течовете. Като спряха взех да правя нагар на готовите глави на Короната, а сега и на намотките на рекойла, независимо дали са стомана или кантал.
С другия мод такива проблеми нямам.
Цитирай

Шоколадче,имала съм един по сериозен теч,но не мисля,че проблема е от там.Бялото пико ми е ново с него проблем съм нямала,но и с него пак същото.А и всъщност аз още в началото се оплаках,че го имам този проблем.Принцеса благодаря тиии,но няма нужда,ще си поръчам друга жица да видим.Хихи то проблема е,че не пада нагара не знам защо.И знам,че не ми трябват високи ватове,ноо се дразня защото и да ми трябват ги нямам #CrazyСега прочетох Шоколадче,не е от течовете,аз пробвах и с двата мода и нагара си седи пак ли стигаме до марката хаха егати.
« Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 22:20 от renji »
Цитирай

София

Щом намотката светва, няма как да е от мода това. Той е просто батерия кояато пали намотката.
Цитирай

Ами жицата е тогава,или хич не знам,след малко слагам резервната намотка,която Манияка ми изпрати с кахфуна,пазех си я ама слагам и ако пак има такъв вкус се отказвам да гадая на този етап.
Цитирай

varna

Ренджи твоята жица не е ли от Милен? Нещо се омотах май  newsm78. Шоколадче говори с него и му засили тоя некоректен мод да го погледне. Ако е пийнал течност възможно е показанията на дисплея да не са коректни и да става мазало.
Цитирай

гр. София

Да, може да не подава правилното напрежение. Ще му звънна утре.
Цитирай

Принцеса жицата ми е от Милен,при драй бърн нагара не пада и не се пуши щото е смрад.Това е трета намотка,при която се получава така,днес понеже ми писна вдигнах ватовете на 25 и при първи опит за драй бърн намотката се стопи 35В момента обаче имам само тази жица затова казах ,че пробвам писледно и то с резервата ми пратена от Милен,ако пак замирише на чорапи вече се отказвам .Обърках се и аз вече,защото с Шоколадче два еднакви проблема имаме.
Цитирай

varna

Драй бърн аз правя на 10-12 вата . Нагрявам и под чешмата и така поне 3-4 пъти докато спре да пуши и да цвърчи. С тия 25 вта направо си стопила намотката.....
Цитирай

Е то и аз го правя на 10-13вата,ама реших,че щом не ства така ще увелича пък квото стане.И хаха и стана ,ама не баш.Все тая,не опитвайте това в къщи 35
Цитирай

Да се похваля и мойте дреболийки от фаста започнаха да идват.Дойдоха ми намотките от кантал и ги пробвах,но и тук лекия аромат на чорапче го има.Леко е,но скапва вкуса.И въздуха нещо не мога да го нацеля,уж затягам почти до край,но удар йок,и въздушно,въздушно.И да питам защо подяволите,като развия централния пин и вътре плочицата на която е едното болче за което е захванат единя край на намотката започва да се движи на ляво на дясно. newsm78Това,като го видях паднах,защо пък така е направено.Надявам се да разбрахте за какво говоря,че така го обясних.Аз развивам пина да оправя въздуха,и накрая намотката вътре се разместила newsm78
Цитирай

varna

Ето ти го от къде е чорапения вкус. Плюсовия пин не трябва да мърда. Разглоби,измий с вряла вода и веро,подсуши и сглоби всичко . И.....за какъв бърникаш въздуха се чудя  newsm78. Беше ти настроен за МТЛ. Представям си какво се е събрало при тоя разхлабен пин и лоши контакти.
Цитирай

Принцеса,напоследък повече го мия този кайфун отколкото го ползвам.А за въздуха,ако щеш ми вярвай,но нямаше да го пипна,но напълно случайно при разни отвивания завивания,ц.пун се разви и вече нищо не беше същото.Уж го нагласих по едно време,но после ,като чели от завиване и развиване на мода,пак се е разхлабил newsm78
Цитирай

varna

Ама...контрола на въздуха няма нищо общо с контактните повърхности на 510 конектора......как ще се развие  newsm78. Въздуха се регулира с винт,който е в отвора на конектора,а плюсовия пин се застопорява с гайката. Идея си нямам обаче с какво може да се стегне тя и ка си я разхлабила.

Поправям се намери подходяща отверка,която да заклещиш в гайката и стегни плюсовия пин също и камък 5 ще свъши работа ако имаш такъв.
« Последна редакция: пт, 17 фев 2017, 23:45 от prinzesata »
Цитирай

София

Стяга се с глух ключ 5мм  Laughing

Честно казано и аз не знам как се е развил, но е факт, че на мойто китайче се зави сам. Не знам дали помните дето се оплаках, че ми се въртеше тази част с винтчетата. Вече не се върти, а аз не съм стягала болта на този изпарител.

Тия от фаста са много смотани. Не били достатъчно яни снимките, които съм им пратила, да им пусна нови за да се види по-ясно проблемната част - тая без отворите за течност, които се вижда от самолет, че липсват  #2gunfire hahaha
Цитирай

гр. София

Моето пък модче днес ще бъде при Милен. Сано открие проблема, да може да се оправи и да си заслужава да се оправи.  Praynig
Цитирай

Гайката си се мести като я побутна наляво на дясно,не е била затягана newsm78В смисъл хващам я с нокти и връткам леко на ляво или на дясно и готово newsm78
Цитирай

varna

Не трябва да се мести трябва да е здраво стегната. Води до лош контакт и сговняване на вкуса.
Цитирай

Абе голяма лудница с този танк. 35Стегнах уж ,нагласих пък колкото толкова.
Цитирай

гр. София

Ренджи, сега как е? Вкус на чорапки?  newsm78
Цитирай

Шоколадче,да вкусът на чорапи си го има.Утре мия отновоо слагам нова намотка и го пускам да се извари ,и паля ако пак го има този вкус наистина се отказвам,явно не е моя танк и толкова.Хайде когато има нагар добре,ама то и новата намотка и тя смърди.
Цитирай

София

Е това е невъзможно да е от танка. Ти не си го и ползвала чак толкова дълго, че да се омаже с течност там където не може да се измие с просто поставяне под струя с вода.
Сигурна ли си, че течността ти е в ред?
Цитирай

гр. София

То щом пина ти се е мърдал, най-вероятно през него се е просмукала течност и е влязла в мода и най-вероятно трябва да се почисти платката. Знам ли? Поне така си мисля. Няма ли около теб някой да изпарява да пробваш на неговия мод как ще е?
Цитирай

Ами течността няма какво да и е,пуша си я с инокина няма проблем.Освен това не наливам една и съща,на мода не знам,и да съм прецакала единя,на другия нищо му няма,но факт с инокина този проблем го няма.Чудя се има ли варянт да е от памука.То друго не остана знам ли?
Цитирай

София

Може и от памука да е, но няма как да е от мода. От батерията всичко друго може да се очаква, но не и да промени или да даде особен вкус на течностите освен на изгоряло разбира се поради прекалено много мощност.
Смени памука. Като нищо ще се окаже той-виновния. Peace

Случвало се е да пипам с пръсти вече напоен с течност памук. Вкусът е точно такъв след това - на чорапки и трябва да се смени. Като цяло гледай да не пипаш тази част от памука която остава за фитил. Само там където после ще отрежеш.
Цитирай

Единственното,което ми остана,като варянт е памука да е поел няква миризма и да я предава.Токущо измих за не знам кой път,като измих и намотката с веро и търках с една четчица,ами смърди си бе.Просто нямам идея .
Цитирай

гр. София

Смени и намотката. Всичко да е ново.
Цитирай

София

Единственното,което ми остана,като варянт е памука да е поел няква миризма и да я предава.Токущо измих за не знам кой път,като измих и намотката с веро и търках с една четчица,ами смърди си бе.Просто нямам идея .
Ем освен да смениш намотката... Явно имаш много фин нос Smile
Не знам какво друго да те посъветвам.
Цитирай

Сега се захващам,да я сменя,ама тя и тази не е много стара хаха онзи ден съм я сложила,ха и дали е ползвана 5мин.Сменям всичко и ще пробвам с друг памук или не знам и аз от кво да направя фитил,че ме съмнява да не е да съм забравила памука отворен и да е поел някаква миризма и сега,аз хубаво го сменям ама той ако всичкия се е скапал....
Цитирай

София

Смени всичко и виж как е. Ако няма резултат, сменяй първо памука, ама си купи друг или пробвай с парче от памучно тампонче за почистване на грим примерно или някакъв друг какъвто и да е, стига да си сигурна, че е чист.
Цитирай

Ееее не просто вече и аз не знам.Смених и наматката,изварих танка и йок,същата работа.Е памука е от същия,ама нямам обяснение.Налях течност ментова дъвка,уж ментата оправя всичко,ама чорапите не ги оправя.Не го отдавам и на чувствително обоняние,щот вкуса на течността почти не го долавям.Егати случея направо.Остана само да пробвам с яко парфюмирана течност,да видим дали ще се усеща.
Цитирай

София

Смени памука.
Цитирай

гр. София

Според мен не е от памука. Или не си стегнала пинчето или е от напрежението в мода.
Защо утре не звъннеш на Милен и да поразсъждавате от какво наистина може да е?
Цитирай

varna

Хайде утре да ми го засилиш тоя кайфун аз ще ти пратя моят който гарантирано не смърди,че за смях станахме с тия чорапи. 35 35
Цитирай

Хаха Принцеса за смях станах вярно,то пък се не видяло и чудото.Не го ползвам от около 2седмици,ама за сметка на това сменям намотки памуци и мия на поразия. 35Изобщо не искам и не мога да се занимавам вече,ей сега сменям памука с един от танпонче за грим и ако пак го има този вкус,ще го засиля Принцеса,ама към едно друго място егати.
Цитирай

Сложих друг памук,за по сигурно го накапах с аромат ментова дъвка,и такава течност и сипах.Ейййй убих смрадтта 35Дали е от памука или от това,че парфюмирах ще се разбере скоро,нарочно не пробвах първо памука,а направо и парфюмирах защото ми писнаа,чесно не го ползвам ,а само сглагям ,разглабям,мия,сменям намотки ,памуци и просто си казвам нямаше да го пипна повече,ако и сега смърдеше.Та за сега е ок,като изпафкам ментата и се наложи ,да направя драк бърн ще видим.
Цитирай

София

Значи след като смени памука, за момента няма чорапки. Не разбрах какво сипарфюмирала и с какво.
 Smile
Цитирай

varna

Амин! Все пак офертата си остава,ако решиш пращай го тоя смръдливко аз ще ти пратя читучък  35. Няма начин да не открия къде е заровено кучето  35.
Цитирай

софия

Здравейте,моля за мнение за тази. https://nikoblue.co.uk/de/e-zigaretten
Цитирай

София

Тц. Ако искаш сериозно да минеш на електронна, не само да си хвърлиш парите и да се разочароваш, не бих съветвала.
Тия сините работи трябва да ги сменяш като им свърши течността, а тя свършва бързо.
Цитирай

софия

Ако ми дадеш идея каква да си взема,ще съм ти благодарна. bouquet
Цитирай

Миоки,парфюмирах-накапах аромат мента по памука и намотката,и после омокрих с течност,та с две думи мента в изобилие и чорапите или ги няма или не се усещат. 35Хаха та ще видим само замазах положението или го реших.
Цитирай

София

janaa777, ами ако си склонна да си поръчваш от чужбина консумативи /УК или Китай/ бих препоръчала горещо http://www.aspirecig.com/products/tank-series/tank156.html или по-големия му брат. Просто няма да имаш никакви ядове с този модел. Само сменяш главите (coil) и си готова.
Ако не си, тогава като за начинаещ http://www.gigadrinks.com/product/6306/innokin-prism-t18-atomizer.html
Това за изпарители.
Ще ти трябват и батерии или мод /това е пак батерия, но с платка и настройка на мощността, доста популярни и предпочитани/
Там е според възможностите и естетическите предпочитания. И за двата изпарителя по-горе стават всички модове кажи-речи.
Цитирай

София

Миоки,парфюмирах-накапах аромат мента по памука и намотката,и после омокрих с течност,та с две думи мента в изобилие и чорапите или ги няма или не се усещат. 35Хаха та ще видим само замазах положението или го реших.
Демек си сложила бая мента  Laughing
Според мен и без "парфюм" можеше да минеш. Като нищо ще се окаже, че памукът ти е виновен.
Цитирай

гр. София

Ренджи, демек досега не си обмокряла памука предварително ли?  Mr. Green  Подозирам, че си усещала вкуса на памука преди, защото не е бил достатъчно обмокрен.
Цитирай

Ааа не е Шоколадче омокрях си го и преди,но сега освн с течност накапах и направо с аромата .Гадния вкус не се е върнал още,което ми говори че е памука виновника,като го помириша уж на нищо не мирише,но кой знае каква миризма е поел,та го е давал тоз вкус.
« Последна редакция: пн, 20 фев 2017, 15:40 от renji »
Цитирай

гр. София

Ренджи, какво става с чорапките?   Mr. Green

На мен ми пристигна китчето с инструментите и се преродих.  Crazy

Цитирай

Хаха за сега всичко е наред.Значи памука е бил виновника,кой знае с какво се е бил надъхал 35Купих си нов и вече няма да го оставям отворен.Инструментите са супер и аз трябва да си взема ,но ще е по-натам.Аз голям зор виждам с захващането на намотката на винчетата,просто е голям зор.
Цитирай

varna

Да бе да  Laughing. На К3 захващането е песен  35 да ти пратя един швейцарец да се пробваш да му сложиш намотка да видиш какво е зор  hahaha.
Цитирай

гр. София

Какво му е на този швейцарец?  Thinking
Цитирай

Принцеса дръж си го този швейцарец,аз достатъчен зор виждам и с к3,докато закрепя от едната страна и то се откачило от другата 35Ама туй сигурно,че и жичката не е от най тънката.
Цитирай

гр. София

Е как ти се измъква, аз я закрепям намотката на отверка, поставям крайщата където трябва, завинтвам винтчетата, намествам на височина ако е необходимо, режа стърчащите крайща и освобождавам намотката от отверката, после по същия начин и с втората ( че аз съм с 2 ).
Цитирай

София

Ако жицата не е достатъчно гъвкава - демек по-дебела има свойството да се измъква  Very Happy
Цитирай

Точно Миоки,нито е гъвкава,нито е от най тънките.И става,като жива ,уж си закрепил и стегнал и след малко се измъкнала.С стоманата 0.35 от Манияка нямах този проблем,но с кантала от жълтурите се препотих.
« Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 21:18 от renji »
Цитирай

софия

Миоки ми препоръча тази  http://www.aspirecig.com/products/tank-series/tank156.html ,жестока работа.Препоръчвам и аз и  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet за препоръката.
Цитирай

София

Точно Миоки,нито е гъвкава,нито е от най тънките.И става,като жива ,уж си закрепил и стегнал и след малко се измъкнала.С стоманата 0.35 от Манияка нямах този проблем,но с кантала от жълтуроте се препотох.
Аз съм с Кантал 28ga (каквото и да значи точно това)  Laughing имам и 26ga ама ми е дебела и за сега не я ползвам. Имам и стомана 30ga която пък ми идва тънка и нея за сега съм я оставила за резерва.

janaa777, радвам се, че си доволна. Аз много го уважавам този изпарител и продължавам да си го ползвам макар и по-рядко вече.  Peace
Цитирай

Къде се изгубихте момичета?Шоколадче я кажи,как е Смока добре ли се държи,удобен ли ти е ?Не ми трябват 220 вата,но много ми харесва и въртя суча,и все в него се оглеждам за нов мод,после се отказвам защото,за какво ми е такава мощност ползвам макс 20в. и ,като мине малко време и пак му хвърлям око 35
Цитирай

Момичета, да се похваля, милилитрите на ден намаляха от само себе си, не знам как стана.  Crazy
Цитирай

гр. София

Ренджи, в началото ми беше големичък и тежичък за ръката, но сега съм толкова свикнала с него, че изобщо не ми прави впечатление и ми е идеален. Аз също не му ползвам капацитета с дрипката. Ползвам го в момента на около 40 вата, със субом танка на Смок и необслужваемите глави пък максимума до който достигам е 120 вата ( там е най-вкусен ), с обслужваемата мисля, че го ползвам на 90 вата. Но откакто си взех рекойла РДА друго не ползвам. Определено е по-хубав мод от Eleaf по мое мнение.

Ето една снимчица от вчера сутринта мода с рда:

Скрит текст :

Цитирай

София

Момичета, да се похваля, милилитрите на ден намаляха от само себе си, не знам как стана.  Crazy
Аз ще ти кажа, успокоила си се и дърпаш по-рядко или по-малко Smile
Радвам се  Peace
Цитирай

Е готин е Шоколадче,интерсен е и някак за глезотийка  май ще го отстрелям.Този мод с една батерия не може да се ползва нали?Глупав въпрос де,ама знам ли?
« Последна редакция: сб, 25 фев 2017, 18:50 от renji »
Цитирай

гр. София

Не, с 2 батерии 18650 работи.
Бях си взела от UK, сега взех 2 и от тук: https://www.dcpower.eu/accu-rechargeable/lithium-ion-batteries/a … /sony-konion-vtc6
Цитирай

Шоколадче би ли дала линк от къде си го закупи мода?
Цитирай

гр. София

Аз си го поръчах от от амазон доставчик ( дълго проучван ) до uk превозвач - ggbg ( за целта първо трябва да се регистрираш в сайта на превозвача, и от там данните с адреса ги пренасяш в амазон, цената на доставка от превозвача до офиса им в София е 2 лв на започнат кг, след което си плащаш куриерската услуга ( ако желаеш такава ) след като се свържеш с тях или го отбележиш на съответната пратка в сайта им , всичко за транспорт плащаш при получаване). Курсовете от Uk до БГ тръгват всяка неделя и пристигат в София в сряда. Поръчката от Амазон си я плащаш ти.

https://www.amazon.co.uk/SMOK-G-PRIV-TOUCHSCREEN-220W-TC/dp/B01N … oduct_top?ie=UTF8

http://ggbg.bg/pages/kak-da-porychate
Цитирай

София, България

Здравейте!
Извинявам се, че нахълтвам така в темата ви, но имам един въпрос. Ако е задаван преди, моля насочете ме, защото нещо не се ориентирах.
Та, моята ситуация е следната. Пуших аналогови цигари вече 6-7 години. От вчера си купих е-цигара Ego AIO. Съответно целта е изобщо да не пуша аналогови цигари, а само електронната и след време да махна и нея. Но всички около мен ми казват как ще напълнея като спра аналоговите цигари и т.н. Питането ми е следното, някоя от вас напълняла ли е след промяна от аналогови към е-цигара?  newsm78
Благодаря предварително!   bouquet
Цитирай

varna

Симона добре дошла! Дали ще напълнееш или не зависи изцяло и само от това какво ядеш и колко се движиш.  Няма го основния проблем,който се получава при отказването на цигарите с инат,а именно не се чудиш какво да правиш с ръцете си,които до тоя момент са държали смръдливката.
 В интерес на истината и аз имах подобни опасения когато минах от цигари на електричка. По тая причина намалих драстично тестените неща и сладкото за опоределен период да кажем месец два.  Всичко беше нормално,не надебелях даже отслабнах  Laughing.  Реално никотинът в цигарите убива апетита,а него ти ще си го получаваш в чист вид с айото.
    Ако се притесняваш все пак внимавай какво ядеш,но за мен е направо несериозно да продължи човек да пуфти смръдливки и да се трови само и само да бъде хърбав. С времето ще усетиш как се повишава тонуса ти и можеш да вкараш повече физическа активност пък било то и само ходене пеша.
Цитирай

София, България

Симона добре дошла! Дали ще напълнееш или не зависи изцяло и само от това какво ядеш и колко се движиш.  Няма го основния проблем,който се получава при отказването на цигарите с инат,а именно не се чудиш какво да правиш с ръцете си,които до тоя момент са държали смръдливката.
 В интерес на истината и аз имах подобни опасения когато минах от цигари на електричка. По тая причина намалих драстично тестените неща и сладкото за опоределен период да кажем месец два.  Всичко беше нормално,не надебелях даже отслабнах  Laughing.  Реално никотинът в цигарите убива апетита,а него ти ще си го получаваш в чист вид с айото.
    Ако се притесняваш все пак внимавай какво ядеш,но за мен е направо несериозно да продължи човек да пуфти смръдливки и да се трови само и само да бъде хърбав. С времето ще усетиш как се повишава тонуса ти и можеш да вкараш повече физическа активност пък било то и само ходене пеша.

Благодаря за отговора!  bouquet
Аз по принцип съм малко злояда, ако мога така да се изразя. Имам претенции към храната, не ям всичко, но сладко си обичам. Още повече, че работата ми е свързана с обикаляне на етажи по стълби основно, пък и когато имам време ходя и на зумба.
С моя приятел заедно преминахме към електронната цигара. Имаме намерения и да започнем 90 дневна диета, т.е разделното хранене, защото той е леко по-пълен, а аз чисто и просто за здравословен начин на хранене.
Цитирай

Благодаря ти Шоколадче bouquetЩе прочета уаловията и ако преценя,че ще се справя ,ще поръчам и аз от там.Аз уж си открих търговец в али,но мн бавно от там.Ти за колко време го получи?
« Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 13:54 от renji »
Цитирай

гр. София

Ренджи, изобщо не е сложно. Аз нон стоп пазарувам с превозвач. Нямам празна седмица без някоя пратка. Дори и сайта да предлага директна доставка до БГ пак използвам превозвач. По-бързо, по-евтино ми е и по-сигурно. Мразя Бг пощи.  Sick
Ето за китайчето вчера в сайта на бг пощи са писали, че са ме посещавали. Цял ден сме си вкъщи с ММ и никой не е звънял, няма и бележка дори. Несериозна работа.
Цитирай

За колко време дойде при теб и колко ти излезе всичко.Аз също не харесвам пощите именно и за това до сега съм поръчала само дреболии от Али,за неща който са ми важни предпочитам да ги платя двойнно ,но да си ги взема от бг.Не бях пазарувала и от фаста,до миналия месец,та сега май ще направя сефтето и от амазон,просто до сега не се престрашавах да купувам нещо,след,като не съм наясно какво става,ако не получа нищо,или пък е счупенно,а с пощите тези неща са доста вероятни.
Цитирай

varna

Ааа Габко са сериозна фирма и проблем с тях няма. И аз ги ползвам редовно за пазаруване от ДЕ и Англия. Елементарна е регистрацията само после в ибей трябва внимателно да попълниш адреса им и ИД номера си пред името.  Последно ги ползвах за една доставка от частно лице в Германия и съм повече от доволна. Хамавия шваба отказа плащане с пеи-пал  newsm78 та те поеха плащане с наложен платеж до немския си адрес. Много съм им благодарна за тая услуга,защото иначе нямаше как да получа стоката  Confused.

Ренджи от Али не виждам какво те притеснява. Те имат най-желязната защита на света. Пазарувам от сайта повече от 3 години и нямам случай,в който да не ми е дошла стока и да не са ми върнали парите.
Цитирай

гр. София

Приблизително около 162 лева ми излезе всичко. Смятам по курс 2,4 на лирата и 2 лева за доставка от Uk. Аз си взимам директно пратките от офиса им. Не ми ги пращат с куриер.
Цитирай

Симона, добре дошла и поздравления за преминаване към изпаряване  bouquet

Няма напълняване, нито увеличен апетит. Бонус е, че след време вкусовите рецептори стават по-чувствителни, а също и обонянието. Само печелиш!
Цитирай

Супер Шоколадче.Принцеса от али ме притеснява само времето.Обикновенно поръчките,който съм чакала с най голямо нетърпение най много са се бавили,или не идвали.Иначе да непоклатими са и понеже техните правила си ги знам ,ми е най-лесно от тях.С Пейпал например не съм работила и просто не знам,как се пруцедира ,при по скъпи пратки например .Та ще пробвам пък ще видим.
Цитирай

София

Но всички около мен ми казват как ще напълнея като спра аналоговите цигари и т.н. Питането ми е следното, някоя от вас напълняла ли е след промяна от аналогови към е-цигара?  newsm78
Благодаря предварително!   bouquet
Няма такова нещо  Very Happy не се притеснявай.
Тези които спират цигарите напълняват, ако заменят пушенето с хапване  Laughing а ти ще смениш пушенето с изпаряване, така че няма страшно  Peace

renji, и аз препоръчвам Габко/Гъбко
Цитирай

гр. София

Ренджи, в Амазон няма пей пал. Там се въвежда директно сметката на картата и преди да поръчаш за пръв път те чарджваха нещо дребно пробно, което после ти приспадат при таксуването на поръчката. Мота ми се сума около 1 лира.
Цитирай

Ще ги пробвам тогава момичета.А колкото до напълняването,амии аз напълнях с 2-3кг.откакто не пуша,ноо аз лично мисля,че причината не е в цигарите.Не съм променила,нито начина на хранене,нито честотата,по скоро го отдавам на това,че 2м.си беше много студено и с детето сме предимно в къщи.От там и активността ми е почти никаква.Като казах на мъжа ми,че дънките ми теснеят и той веднага,е нормално спря цигарите,но аз съм убедена,че не е от това и ,че сега,като се стопли всичко ще си дойде на мястото.Просто по принцип съм доста активна не се спирам,а сега известно време само у дома,но това не пречи на хората на който съм казала ,че съм качила да твърдят,че е заради цигарите.
Цитирай

София

Е ти пък не казвай  Very Happy те 2-3 кила не си личат отстрани.

И аз качих кило-кило и половина, които не мога да сваля през последната година, ама със сигурност не е щото спрях цигарите, че туй беше отдавна  Laughing
Цитирай

varna

Факт е,че аз като ги спрях отслабнах  Laughing,ама такава енергия имах,че не се спирах  35. Е през годините след това съм имала закръглени периоди ама...те нямат общо с цигарите,а с шоколада  Embarassed. Цигарите отказах,шоколада не мога и това си е  Laughing. Имаше един период в който изпарявах вафли,тирамису,карамел,ягоди със сметана и тем подобни компоти-е тогава не ми се кусваше сладко и в оригинал отслабнах  35.
Цитирай

Хаха да Миоки няма да казвам,но аз знам,че съм ги качила и не ми е ок.Освет това имах и 2-3 от след раждането та си станаха 5-6.Но аз не се плаша,времето се оправя идва сезона на салатите,та малко спорт и лек режим и всичко ще се оправи.А дори и да знам,че съм ги качила щото спрях цигарите,което не е така,не бих съжалила ,нищо непоправимо не е.
Цитирай

гр. София

Пристигна ми и моето китайче:

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-204 от 204 отговора