Отговори
  • Мнения: 1 501
Здравейте, момичета ! Купих си помпа за кърмене Medela Swing,  мисля да купя и шишетата пак на същата марка. Цената на Нагревателя (120 лв. при намаление) и на стерилизатора ми се струват обаче прекалено високи и обмисля да взема на Авент за около 60 или 50 лв. единия продукт. Мислите ли, че шишетата ще се хващат и ще има ли някакъв проблем със съвместимостта на марките ?

# 1
  • Мнения: 3 595
Аз имам стерилизатор на Авент, в който стерилизирах шишетата на Медела, както и бибероните Калма на Медела към шишетата. Стига да се събират като размер няма никакъв проблем, вече зависи от модела на самия стерилизатор, но едва ли няма да влизат. За нагревателя не знам.

# 2
  • София
  • Мнения: 30 079
Шишетата на Canpol пасват идеално на помпите и бибероните медела. Предимството е, че предлагат стъклени. Аз съм много доволна. На добра цена са, стъклени са и пасват идеално.

Второ дете гледам със стерилизатор на марката Joycare за 50 лв. Върши ми идеална работа, електрически е и не ми е правил проблеми. Не виждам смисъл да давам повече пари. Ползвах стерилизатор на Авент в б-цата, в която раждах. Никаква разлика не намерих с моя. Нагревателят на същата марка е пак около 50лв.

С помпата, с бибероните и с крем за зърна не бих направила компромис. Медела (за мен) са много добри.

Последна редакция: вт, 07 фев 2017, 18:38 от missence

# 3
  • Мнения: 4 723
За шишетата Медела в стерилизатора Авент (електрически, не за микровълнова) няма никакъв проблем. Ползвала съм ги. За нагревателя обаче не знам. По мои спомени шишетата на Медела бяха по-малки от тези на Авент и не знам дали няма прекалено много да влизат в нагревателя и съответно на теб да ти е трудно да ги извадиш, без да си топнеш пръстите във врялата вода. Аз пресипвах кърмата в шишетата на Авент, тях подгрявах и от тях давах. Трябва да пробваш.

# 4
  • Мнения: 24
Шишетата на Canpol пасват идеално на помпите и бибероните медела. Предимството е, че предлагат стъклени. Аз съм много доволна. На добра цена са, стъклени са и пасват идеално.

Второ дете гледам със стерилизатор на марката Joycare за 50 лв. Върши ми идеална работа, електрически е и не ми е правил проблеми. Не виждам смисъл да давам повече пари. Ползвах стерилизатор на Авент в б-цата, в която раждах. Никаква разлика не намерих с моя. Нагревателят на същата марка е пак около 50лв.

С помпата, с бибероните и с крем за зърна не бих направила компромис. Медела (за мен) са много добри.
Знам, че темата е много стара, но мисля, че би било полезно на някой (както този коментар беше на мен). Освен на Canpol, стъклените шишета на Lorelli и KikkaBoo също са съвместими с помпи, биберони и Calma системата на Medela. Цените им са м/у 3 и 7 лв.

Общи условия

Активация на акаунт