Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 34 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 77 910
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 12 810
Здравейте!
Моля за препоръка за сравнително бюджетен фон дьо тен със средна покривност за комбинирана кожа? Благодаря предварително.
Буржоа,Римел stay matte е доста хвален,но не съм го пробвала,стори ми се,че е като мус,а не харесвам такива
Аз съм доволна от Лореал.Също и на Ревлон са доста хвалени фон дьо тените.Евентуално може да погледнеш и Катрис,също съм доволна от техните. За суха кожа са Буржоа Хелти Микс и Римел Уейк ъп,но ти си с комбинирана,не са за теб,от опит го казвам.На мен ми лъсва лицето много бързо с тях,а в топлото време са ужасни на моята кожа.

# 721
  • София
  • Мнения: 5 605
Бях с Римелски досега, ще погледна какво имат Ревлон и Буржоа в момента. Мерси.

# 722
  • Мнения: 1 325
Момичета,дали дойдоха вече празните палитри с отделни сенки /на Есенс/?
Извинявам се ако е коментирано

Да, днес ги видях в Лили.
Зависи за къде питаш, в София, мисля, навсякъде са заредени. В другите градове поетапно ще ги зареждат през март. В страницата им във Фейсбук е доста коментирано под снимките им, там отговарят за всеки конкретен град, за който има питане, от коя дата ще са налични. Peace

# 723
  • Мнения: 893
Бях с Римелски досега, ще погледна какво имат Ревлон и Буржоа в момента. Мерси.

Бих ти препоръчала Loreal Infallible Matte  и евентуално Catrice, както са те посъветвали, въпреки че аз от Catrice не съм толкова доволна , но е въпрос на кожа и очаквания.  Ревлонския изсушава адски много, ще трябва да се бориш с него нон стоп с мазни кремове отдолу ако не ти е много мазно лицето. Буржоа, имат само един матиращ, с другите ще лъсваш много бързо, от опит говоря за съжаление. Rolling Eyes
Успех Peace

# 724
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, в сайта на Лолипоп има намаление. Грим продукти не съм ползвала, но с пет ръце препоръчвам четките им, които в момента са на цената на Ебелин.

# 725
  • Шумен
  • Мнения: 1 453
На мен точно това видео ми помогна много след дългогодишна борба с очната линия. Сега вече имам всякакъв вид очна линия и ми е къде къде оо лесно слагането и. Имам и лоши дни,в които с нищо не ми се получава,но сс рядко.
Моля ви да ми препоръчате хубаво червило,малинов цвят,матов завършек по възможност. Благодаря  Hug

И аз съм почитател на малиновия цвят:)
За огромно съжаление рядко намирам такъв или пък текстурата на червилото не ми допада. Та това, което е достатъчно близко като цвят и не е на безбожни цени е този номер на Aura: aura final matte 702. Цветът е прекрасен, но като повечето матови червила/ предпочитам такива/ на мен ми идва малко сухо. Ползвам го с балсам. Има и едно орифлеймско от серията им The one 5-1, но е спряно в последните два каталога -Succulent Pink 31655 - то е много добро по всички показатели. Това са ми двете най-добрите попадения като  малинов цвят, покривност, матов завършек, текстура и цена в последните две години. Все пак цветът на кожата е определящ за това как ще изглежда конкретно червилото. Аз съм със светла кожа, леко розовееща даже.

# 726
  • Мнения: 5 077
Здравейте!
Моля за препоръка за сравнително бюджетен фон дьо тен със средна покривност за комбинирана кожа? Благодаря предварително.

Моята кожа е комбинирана. Ползвам фон дьо тен на Miss Sporty за проблемна кожа. Сух е, аз лично съм много доволна.  Peace

# 727
  • Мнения: 35 872
Дами, пробвахте ли вече новите мицеларни води на Л'ореал?

# 728
  • Мнения: 13 071
На мен точно това видео ми помогна много след дългогодишна борба с очната линия. Сега вече имам всякакъв вид очна линия и ми е къде къде оо лесно слагането и. Имам и лоши дни,в които с нищо не ми се получава,но сс рядко.
Моля ви да ми препоръчате хубаво червило,малинов цвят,матов завършек по възможност. Благодаря  Hug

И аз съм почитател на малиновия цвят:)
За огромно съжаление рядко намирам такъв или пък текстурата на червилото не ми допада. Та това, което е достатъчно близко като цвят и не е на безбожни цени е този номер на Aura: aura final matte 702. Цветът е прекрасен, но като повечето матови червила/ предпочитам такива/ на мен ми идва малко сухо. Ползвам го с балсам. Има и едно орифлеймско от серията им The one 5-1, но е спряно в последните два каталога -Succulent Pink 31655 - то е много добро по всички показатели. Това са ми двете най-добрите попадения като  малинов цвят, покривност, матов завършек, текстура и цена в последните две години. Все пак цветът на кожата е определящ за това как ще изглежда конкретно червилото. Аз съм със светла кожа, леко розовееща даже.
Благодаря,ще погледна Аура тези дни. Аз имах перфектното червило малинов цвят,никое друго не ми отива така както онова. Изгубих го преди доста време и реших тази пролет да се опитам да намеря подходящото за мен,за сега безуспешно. Аз съм с малко по тъмна кожа и с много малко червила се харесвам,за съжаление.

Последна редакция: чт, 02 мар 2017, 11:50 от ARIA*

# 729
  • Варна
  • Мнения: 1 006
Нали си купих четка за хайлайтър за Ебелин и си взех контуриращата палитра на Аура и четката направи хайлайтъра ми на дупки и вече стои груб и сякаш е на 2години ( ползвала съм го 3 пъти)

# 730
  • Варна
  • Мнения: 1 552
Благодаря за отговорите за палитрата на Есенс Peace
Вчера в Лили,Варна,Вл.Варненчик нямаше и помен.

# 731
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Има много красиви малинени червила и това е гамата  от която имам най-сполучливи попадения.
Като започнем от Aura Final matte Pink age, Revlon Cherries in the snow, Oriflame 5 in 1 Ultra colour stylist Intense Electric Crimson (Succulent pink е много красиво, но не е малина за мен).  Мейбълин имат от Color Sensational също. А и Ейвън.

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 12 810
Нали си купих четка за хайлайтър за Ебелин и си взех контуриращата палитра на Аура и четката направи хайлайтъра ми нта дупки и вече стои груб и сякаш е на 2години ( ползвала съм го 3 пъти)
Не е само от четката.Моят също стои като надран,а от него и от другите три цвята вземам с една и съща четка на Аура.Нещо консистенцията му е такава една суха.Другите три кръгчета са меки и почти не им личи,че са ползвани.

# 733

Общи условия

Активация на акаунт