"София - Ден и Нощ" - 20

  • 67 304
  • 726
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 2 742
 bouquet Благодаря за темата!

Много свежи днес ми бяха компанията на Симона. Като глътка свеж въздух на целия фон от сериала са ми и играят най-реално. А на двамката с Асен много им се радвам, че се събраха.

# 3
  • Мнения: 6 662
Новия рожден ден на Симона беше по-добре.
Може и да няма желаещи за участие, но нищо не пречи на сценаристите от тук да вземат идеи.... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 298
Като даваха Стефания да говори по телефона в края на епизода ми хрумна, че сигурно има дете. Някъде живее с баща си примерно. Незнам каква би била логиката и сестра ѝ да не знае и да не го гледа Стефания, ама още по - малко логика намирам да има мъж (любовник). Да се хваща с Митко, да изтърпи майка му, пък да има друг...
Ама на Ася тайната не ми хрумва каква ще е...за да не иска деца.

# 5
  • Мнения: 381
Благодаря за темата!На Дани на гърба бая се посмяхме.За Ася си мисля,че може да е болна нещо и за това не иска дете.

# 6
  • Мнения: 6 662
Да се хваща с Митко, да изтърпи майка му, пък да има друг...
Joy Това беше готино!

# 7
  • Мнения: X
Интересно ми е каква е тайната на Стефания.

Не му е лесно на Даню, не е лесно да си "умен" като него.

Цвети уж харесваше Асен, мн бързо го забрави май!?

# 8
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
За Джулия и Стефания почти нищо не знаем, освен какво работят а от доста време вече са в сериала. Да има дете незнам... малко странно ми се вижда... ама кой знае..

# 9
  • Мнения: X
Това с детето вече го даваха с Маргото.
Нещо друго ще е. newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 684
Според мен Ася може да има дете и затова да не иска друго. А Стефания може да е влюбена тайно в някой друг  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 475
На Ася тайната ще се окаже 100% някаква тъпня (като самата нея  Joy) Примерно някоя леля на братовчеда на татко ѝ да е болна от някакво рядко генетично заболяване и Асето да се притеснява за поколението си  Rolling Eyes И Боби, разбира се, ще каже "Миличка, не се притеснявай, миличка, аз съм с теб, миличка, нали така, миличка", а тя ще каже с онзи глас, от който получавам киселини: "Очаквах Боби да ме зареже като научи страшната ми тайна, но той остана с мен, защото е страхотен!!!!!!!!!" И тогава аз ще отида да повърна, а после ще трябва да си пусна Нова Плей, за да видя какво съм изпуснала докато съм повръщала, и така. THE END

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 15 546
   Благодаря за новата тема! bouquet

   Пропуснах днешния епизод, трябва да го гледам утре. Flutter

# 13
  • Мнения: X
И аз взех да мисля че Стефания има дете и бащата е някакъв тузар дето не дава да го вижда. Сега понякога се смилява над нея и и разрешава. Даже съм сигурна, че е това.


Асето не знам....

# 14
  • Мнения: 16
Здравейте, нова съм във форума, приятно ми е. Видях, че обсъждате сериалчето и реших и аз да се включа. Според мен Стефания може би наистина има някакво дете, а Ася мисля, че е обратна - хем така, хем така. Забелязахте ли как хареса и гледаше момичето , което Боби не искаше да наеме в бара и сигурно затова не иска да има деца, според мен между тях двете има връзка даже и тя затова си я нае, за да й е под ръка хем и в квартирата.

Общи условия

Активация на акаунт