Остров Тасос /Тема 9/

  • 114 533
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
Здравейте,
Лаленце, ако не е късно да споделя за Тасос Гранд резорт. Бяхме август миналата година, току що го бяха открили и имаше неща, които не бяха сработени още, нямаше уай фи по стаите, чакаш за кърпи, чакаш за ресторант и други такива, които са дразнещи, защото като си дал пари за петзвезден хотел и очакваш повече. Плюсовете са доста. Много хубави стаи, комфортни. Добър ресторант.плажът е хубав. Малко е скъпо в бара на плажа. Добре е за хора с деца.
Четах доста по темата,както и търсих в букинг и по агенциите. но моля ви да ми препоръчате хотел, следните изисквания:
На първа линия до плажа
В селище, тоест да има ресторанти наблизо
Хубав пясъчен плаж
Стаите да са по-хубави
Само закуска.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 771
Здравейте,
-----------------
Четах доста по темата,както и търсих в букинг и по агенциите. но моля ви да ми препоръчате хотел, следните изисквания:
На първа линия до плажа
В селище, тоест да има ресторанти наблизо
Хубав пясъчен плаж
Стаите да са по-хубави
Само закуска.

Благодаря за отзивите...

Аз много пъти съм цитирала хубавите хотели на Тасос.
Погледни ги в тази КАРТА, която съм направила с местоположение. Трябва зум...
За съжаление повечето са извън населено място, но има наблизо.
Ако избереш питай, познавам ги всичките...

# 47
  • Мнения: 139
Здравейте и от мен 😍 поздравления за темата .
Ние сме голяма група от 5 семейства,10 човека и 1 дете. Търсих да наемем самостоятелна вила до плажа с двор и барбекю но се оказа трудна задача.
За това сега търсим малки хотелчета със студиа или апартаменти да имат двор и барбекю и на хуба плаж. Нещо като семейни хотелчета или вили на Тасос. Моля препоръчайте ми . Не сме били там и приемам всякакви предложения.
Миналата година бяхме в къмпинг на Ситония Порто Елеа в мобилни къщи. Препоръчвам го за семейства с деца . Ако някой иска информация да пита.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 575
Здравейте и от мен 😍 поздравления за темата .
Ние сме голяма група от 5 семейства,10 човека и 1 дете. Търсих да наемем самостоятелна вила до плажа с двор и барбекю но се оказа трудна задача.
За това сега търсим малки хотелчета със студиа или апартаменти да имат двор и барбекю и на хуба плаж. Нещо като семейни хотелчета или вили на Тасос. Моля препоръчайте ми . Не сме били там и приемам всякакви предложения.
Миналата година бяхме в къмпинг на Ситония Порто Елеа в мобилни къщи. Препоръчвам го за семейства с деца . Ако някой иска информация да пита.
Вижте тези, макар че не разбрах за кога търсите?

# 49
  • Мнения: 139
Може ли някой който е ходил в Lina Apartments за отзиви и мнения за мястото ? Плажа там хубав ли е ? Golden Beach пише че е на 3 мин от там  в Skala Panagia .

# 50
  • Мнения: 805
Може ли някой който е ходил в Lina Apartments за отзиви и мнения за мястото ? Плажа там хубав ли е ? Golden Beach пише че е на 3 мин от там  в Skala Panagia .

Апартаментите са много приятни и чисти, като и съседните Ники студиос. Имат малък вътрешен двор с барбекю. Нямат гледка към морето, но се намират буквално на 2 мин от плажа - Golden beach, в една от най-хубавите му части - къмпинга. Точно пред студията има малък минимаркет с всичко необходимо - вкл. плодове и зелечуци, а на 2 мин има друг, малко по-голям Ариста. Центъра на Скала Панагия е на 4-5 мин. пеша, в близост има заведения за хранене. Липсва пекарна, но зареждат закуски в двата супермаркета.

# 51
  • на земята
  • Мнения: 4 094
 foxylady,много благодаря за отзивите. bouquet
Да споделя мнение за Golden Beach плажа,на мен лично не ми допадна изобщо  Peace

# 52
  • Мнения: 139

salex_n2   Благодаря ти много за информацията за хотелчето  bouquet
   А за Golden Beach изглежда различни мнения от всеки. Да попитам как вървят шезлонг+чадър на острова и дали на всички плажове се плащат? Има ли места за свободно плажуване? Кое ще препоръчате ?

# 53
  • София
  • Мнения: 15 219
Зависи в коя част на плажа ходи човек. Той е доста дълъг. На места е широк, на места - не. Има един участък в района на Скала Потамия, където има и камъни, но в по-голямата си част е чист, ситен пясък и плитка вода.
Места за свободно плажуване има достатъчно.

# 54
  • Мнения: 131
Здравейте, страхотно оформена и полезна тема, все още не съм я изчела цялата, но ще ви попитам за хотел Golden Beach Inn, моят мъж е направил резервация на студио за края на месец юни. Искаше ми се първо да бях процела подробно отзиви за хотелите на остава и тогава да резервираме, но вече е късно, ще се радвам, ако някой има информация за посочения хотел, да сподели, както и за разстоянието на хотела до брега.
 
http://www.golden-beach-inn.gr/index.php/en/roomtypes/studios-menu

Благодаря

# 55
  • Мнения: 250
стаи за гости Хермес, на Скала Потамия,
някой знае ли нещо за тях?

# 56
  • Мнения: 222

salex_n2   Благодаря ти много за информацията за хотелчето  bouquet
   А за Golden Beach изглежда различни мнения от всеки. Да попитам как вървят шезлонг+чадър на острова и дали на всички плажове се плащат? Има ли места за свободно плажуване? Кое ще препоръчате ?

Миналото лято чадър и два шезлонга вървяха 8-10 Евро. Както вече са ти писали има достатъчно свободна зона. Към Скала Потамия според мен е малко по-спокойно откъм хора. В северната част на плажната ивица е страхотен гъч.

# 57
  • Мнения: 139
Благодаря за информацията Simple Smile Ще дам информация след престоя ни 😍

# 58
  • Мнения: 28
Здравейте.Имам нужда от вашата помощ.С приятели сме решили да отидем до Тасос за два -три дни през април/с коли сме/.Целта ни е разходка,да разгледаме острова.Моля да ми препоръчате хотел/не много скъп/ и град където можем да отседнем, и какво трябва непременно  да се посети за този престой.Благодаря.

# 59
  • Мнения: 460
Здравейте.Имам нужда от вашата помощ.С приятели сме решили да отидем до Тасос за два -три дни през април/с коли сме/.Целта ни е разходка,да разгледаме острова.Моля да ми препоръчате хотел/не много скъп/ и град където можем да отседнем, и какво трябва непременно  да се посети за този престой.Благодаря.

Манастирът Архангел Михаил, Гьола и Салиара за мен са най-важните забележителности.  Grinning Щом сте с коли ще може да обиколите доста места. Успех.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт