Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
Мами искам да попитам когато падне пъпчето как процедирате при нас всеки момент ще падне а от долу е леко като чели гнойно или по беличко мисля да продължа да капя спирт само незнам дали да сложа от тези лепенки които са специално за пъпчета ще се радвам ако споделите
Цитирай

сф

изчакай да видиш каквоще се покаже отдолу. при нас си беше напълно завехнало и още същия ден спрях да капя спир. ако вашето не е, слагай спир. ако искаш и лепенка сложи - няма да навреди.
Цитирай

аЗ СИ СПОМНЯМ,ЧЕ РЪСИХ С НЯКАКЪВ ПРАХ  newsm78 небацитин ли беше!?
Цитирай

Бургас

Нашето ни го махнаха в болницата и си спомням,че до около 20я ден почиствах със спирт.Друго не съм слагала,но ако има нужда педиатъра ще ти каже.
Цитирай

Варна

Почиствай със спирт и капвай по някоя капчица.Не е задължително да слагаш лепенки само ако искаш.
Цитирай

... някъде преди лудницата ... до църквата!

Аз продължих да почиствам със спирт още няколко дни след като падна, докато му се изчисти напълно. Докито ни каза, че няма смисъл от тези лепенки, освен ако няма пъпна херния!
Цитирай

монтана

Аз продължих да почиствам със спирт още няколко дни след като падна, докато му се изчисти напълно. Докито ни каза, че няма смисъл от тези лепенки, освен ако няма пъпна херния!
подкрепям.само че освен спирт,пудрех и с топоцин,около един месец
Цитирай

Добрич

Peace  Peace  Peace
Цитирай

Шумен

След почистването със спирт слагай антибактериално прахче "Топоцин".
Цитирай

София

Ние също го почиствахме със спирт и после слагахме Топоцин , а бяхме взели и от лепенките на Чико , но ги слагах само когато го къпехме , за да не се мокри .
Цитирай

София

Аз освен почистването със спирт, ръсех и Топоцин - антибиотична пудра.
Цитирай

Плевен

а пък нащето пъпче падна вчера и днес имаше на папмер-а малко кръв,знаете ли дали това е нещо нередно, опасно ли е?
Цитирай

Плевен

а пък нащето пъпче падна вчера и днес имаше на папмер-а малко кръв,знаете ли дали това е нещо нередно, опасно ли е?
Цитирай

у наше "село"

За пъпчето - поливай обилно, ама много обилно със спирт - сутрин, вечер... Наш`то педи не ни препоръча прахчето... ако имаш от зеленото мазило (ама как не се сещам името Embarassed) поливай и с него Peace
furor, не се притеснявай за зацапването. И при двете ми деца го имаше Wink
  bouquet
Цитирай

София

нормално е и при нас няколко пъти имаше по няколко капки.

Иначе аз го почиствах около месец след като падна при всяка смяна на пелените с клечка за уши обилно напоена със спирт Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора