Носите ли вкъщи сутиен?

  • 6 108
  • 172
  •   1
Отговори

Анкета

Ходите ли вкъщи със сутиен?

Опции:

# 45
  • Мнения: 1 403
Не много мразя вкъщи да нося сутиен Naughty

# 46
  • Мнения: 3 698
Не, не нося, много по-конфортно ми е без-въпрос на навик и усещане .

# 47
  • Мнения: 3 042
Гласувах  "понякога", защото се случва да нося понякога сутиен в къщи, но предимно през лятото.

# 48
  • Мнения: 803
Отговорила съм с "понякога". Най-вече зависи от сутиена - дали ми е удобен, дали не ми стяга. Лятото, когато се прибера го свалям, защото ми запарява. Но когато съм преди цикъл не мога да съм без сутиен, защото гърдите стават много чувствителни и е неприятно усещането, като се трият в дрехите. Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 5 622
Пуснала съм си ги на воля!
Никога не си слагам сутиен вкъщи,освен ако не чакам някой да дойде на гости. Чашка D съм,т.е. бюста ми е направо клонящ към огромните,но за първи път чувам,че ако не се носи сутиен увисва. Naughty

Естествено, че увисва, ако не се носи..нали нещо ртябва да го крепи все пак, иначе гравитацията си казва думата  Crazy

Аз също в къщи не нося сутиен.Даже и навън не нося понякога. Лятото още по-малко пък слагам сутиени  Wink

# 50
  • Мнения: 5 140
Не,не нося релаксирам откъм такъв.

# 51
  • на село
  • Мнения: 3 847
Не, не нося, така съм си свикнала.
Слагам само когато излизам, на работа или някъде на заведение.

# 52
  • Мнения: 1 202
Понякога  Peace

# 53
  • Мнения: 5 299
Преди да забременея, носех постоянно, дори и спях с него. Изоб6то не ми правеШе впе4атление, и не го усе6тах. СЕга оба4е не мога да го търпя, и само когато се налага слагам, но и не мога да излизам БЕЗ, 4е става страШНО Mr. Green

# 54
# 55
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Преди да забременея и ходех на работа го свалях преди да легна-нямам никакъв бюст,но за заблуда на противника,а и е по -красиво.Но откакто съм у дома такова нещо не съм си слагала,но бельото по принцип ми е слабост!

# 56
  • Мнения: 2 379
Да.
Толкова съм свикнала, че даже се дразня, когато съм без Crazy

# 57
  • Мнения: 4 665
Понякога, докато се усетя, че съм забравила да го сваля

# 58
  • Мнения: 2 550
Да.
Толкова съм свикнала, че даже се дразня, когато съм без Crazy

Това е и моят отговор.
Аз даже забравям да го сваля вечер и почти винаги спя със сутиен. Не ми пречи изобщо, даже ми е по-удобно.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 966
винаги съм носила-и преди да родя,и сега-когато кърмя.

Общи условия

Активация на акаунт