Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
Давам на детенце пюре и искам да ви питам има ли зна4ение с каква лъжи4ка давам?Пластмасова или желязна?
Цитирай

монтана

аз все още храня с пластмасова и не мисля скоро да започвам с метална
Цитирай

и аз до 1г.давах с пластмасова,имах 2-3 вида лъжички.едни за пюрета за навън (по-дълги,да мога да бъркам в бурканчетата),за вкъщи ми бяха по-малки.
Цитирай

София

Аз започнах с пластмасова-на Авент.
Цитирай

Пловдив

До една годинка я хранех с пласмасови,след това с желязна.Силиконова купих,но хич не ми беше удобна.
Цитирай

Шумен

Ползвам пластмасова на Бертони.
Цитирай

пред компютъра

До една годинка я хранех с пласмасови,след това с желязна.

Peace  И аз така синът ми.
Пласмасови ползвах на Бертони, на Бейбивита /бяха като подарък към пюретата и бяха много удобни/ и на Нуби - едни лъжички като малко чирпаче с дълга дръжка.
Цитирай

на кой му пука, майна

Все още сме с пласмасова
Цитирай

Белгия/София

Аз започнах със силиконови, сега ползвам в средата пластмаса, по ръба пак силикон. Давай с пластмасова  Peace
Цитирай

В центъра на Стара Загора

Аз започнах с пластмасова на Бертони,но се боядиса от пюретата Confused.Сега използвам на Нуби,пак е пластмасова.
Цитирай

ruse

И ние почнахме с пластмасова, но вече не харесва никакви такива...само желязна- може би защото много я мъчат проклетите зъби и с тази най- добре се чувства...Знам че не хубаво, но тя решава...като се изправиш пред едни стиснати уста и щеш не щеш даваш каквато макото човече иска!
Цитирай

Русе

И аз използвам пластмасови и силиконова закривена,която ми беше страшно удобна,когато го хранех в мен,преди да започне да седи на столче.
Цитирай

на върха

Аз давам със силиконова.
Цитирай

sofia

С пластмасова
Цитирай

Там...

Аз мисля,че няма никакво значение пластмасова,метална,силиконова...давам и к едната и с другата,зависи от консистенцията на храната понеже металната ми е малко по голяма и дълбока и ми е много удобна.   
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора