Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
2 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
502-509 от 502 отговора

София

Ех, Гуинет, този марокански кук -кус вероятно е много хубав. Няма как да го приготвя защото нямам такъв марокански кус- кус. Но не това е важното, а важното е, че снимките направо са като за изложба Дето се казва, може на нищо да прилича вкусово това ястие, но сама снимка ме кара да го приготвя. Браво на този който ги е направил!!  bouquet

Какво направих днес, едни чудни кифли-мифли по рецепта на Морена и с любезното съдействие на Наталина, "Виенски кифлички по чешки". Занимавка си намери, много приятни и са подходящи за чаша хубаво кафе.
Цитирай

София

Цитирай

Варна

Гофрети за закуска
Цитирай

Ехааа, моето утре най-накрая дойде  Laughing.
Привет  bouquet.

Sem, Ала- бала,  Dara!, бъдете живи и здрави  bouquet

Мярнах едни съвършени питки на Лабрекс, страхотни са  bouquet
Тайне, както и да направиш крилцата, винаги, винаги им се облизвам, неустоими са.
Пепчо, телешкото изглежда чудесно.

От мен тортен отчет  Laughing

Спаначена - рецептата е от тук, само намалих мазнината на 3/4ч, крема при мен е е смес от млечна сметана и млечен крем, сложих и към кило ягоди.  По средата добавих един какаов блат, напоих леко блатовете с подсладено прясно мляко.... чудна стана.

Ужасен, ужасен разрез:)))), затова го скривам в спойлер  Laughing .
Скрит текст :

Втората беше на тема Undertale - Сенс стана с главата на Папайро/ъс, поради силно разсейване от моя страна..... Хем в началото я оформих както трябва, после като я измазвах с маслото, мъжлето какво започна да повтаря режи тук-там, да заприлича на череп.....и аз режа-режа.....по едно време се усетих, че объркахме героите от играта.....нищо, де, детето си я хареса.

Днес съм се запретнала да правя още една торта, а тама ме мързи  Mr. Green да видим до къде ще я докарам  Rolling Eyes
Цитирай

София-Младост

От понеделник влизам в диетна фаза и ще наблюдавам темата с половин око, че ми е слаб ангела;)
От мен сотирани аспержи с грах
Цитирай

София

Пеп-4о, а от къде се снабдяваш с млечно телешко? Или е домашно?

П.П. Искам да благодаря на всички ви! bouquet Публикувате невероятни вкусотии. Аз се отчитам изключително рядко, защото ме е срам от моите грозни снимки, но за сметка на това с удоволствие гледам вашите и вече съм си запазила 40 страници в Уърд с рецепти "за пробване" Blush
Цитирай

Пеп-4о, а от къде се снабдяваш с млечно телешко? Или е домашно?
Въпросът не е към мен , но аз напоследък откривам такова във веригата "Вашата месарница".
Винаги става много вкусно.
Цитирай

точно така. Моето също е от там, имат няколко магазина в София (благословени сте вие Smile ), но доставят и на място. Аз си поръчвам доставка на приятели за ден, в който ще бъдат там, да ми го вземат. Тов а телешко млечно (от сукалче, независимо колко е на възраст) е съвсем различно от телешкото от хранещо се с фуражи теле Smile
Onna-bugeisha,  не сме тук за фотографски произведения, а да си споделяме идеите Smile
Цитирай
2 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
502-509 от 502 отговора