Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 9 фев. 2017, 19:04 ч.
  • Преглеждания  170 942  Мнения  743  Онлайн  1
Отговори
# 735
  • София
определено пасирането го хаби  Mr. Green аз го режа съвсем ситно, или счуквам, но не в хаванче. Патладжан, печени червени чушки, сол, чесън , олио. Това е от наше село.
Само веднъж съм пасирала и ми горчеше много от смлените семки.Аз , може да прозвучи смешно, но си го разбивам с тел за разбиване на яйца  Joy.В краен случай с телените приставки на миксера.Остарявам май, все повече ми харесва да си правя нещата ръчно, без много съвременни уреди.. Embarassed

Реклама
# 736
  • München, Deutschland
Ааа, Тайне, това е cheat  Mr. Green, и ти си с българските плодове и зеленчуци и като се опече патладжанът е мекичък. Тук е на едни особени конци и ти трябва някакъв режещ инструмент, за да стане. Аз минавам с пасатор, но моят пасатор е от най-евтините и реално не пюрира, а реже на ситни парченца, идеално за тази цел.  Laughing

И достигнахме 50-та стр.

# 737
С режещата приставка на кухн. робот също става идеален баба гануш, поне за моите разбирания Wink

# 738
  • София
С режещата приставка на кухн. робот също става идеален баба гануш, поне за моите разбирания Wink
Следващият път ще опитам.

# 739
  • München, Deutschland
Пробвай, аз така правя кьопоолуто (така ли се пишеше...), но само с няколко пулса, иначе го смила на пихтия...

# 740
  • София
Пробвай, аз така правя кьопоолуто (така ли се пишеше...), но само с няколко пулса, иначе го смила на пихтия...
Ами така се пише, аз го го написала грешно без да искам. Ок.

# 741
  • Осло - Норвегия
                            ПРИВЕТ МОМИЧЕТА

......И понеже Криси и Пепи ме подсещат че - "стигнахме до 50 страница" - ето и линк към новата ШЕСТА тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;board=11

# 742
Препратката към новата тема нещо не е наред

# 743
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
Препратката към новата тема нещо не е наред

сега?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=981297.msg … 29773#msg35129773
 Hug

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт