Бебешката количка - цяла наука за второ висше №36

  • 102 374
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 141
Много ви благодаря.
В крайна сметка май се спрях на Хай Трек-а на Бебе Конфорт.

Много ми допадна Baby Jogger-a, но коша за новородено и невъртящста се седалка ме отказаха.

# 766
  • Мнения: 890
Здравейте, може ли някой да ми обясни накратко в какво се различават моделите на колички Макларан? Искаме да вземем втора ръка, но накрая се обърках тотално... Много ви благодаря

# 767
  • София
  • Мнения: 6 235
Здравейте, може ли някой да ми обясни накратко в какво се различават моделите на колички Макларан? Искаме да вземем втора ръка, но накрая се обърках тотално... Много ви благодаря
По принцип има нова тема, но кои конкретно те интересуват? Techno XT и XLR са по-големите, с по-големи гуми, регулиращи се дръжки, амортисьори. Quest и Triumph са с по-малки, по-леки и още по-компактни, новият Куест ми е фаворит сега, става и от новородено. Volo, Globeltrotter и Mark са съвсем олекотени и с много малки гуми, за по-големи деца, като Марк и Воло са само със седяща позиция.

# 768
  • Мнения: 20
Здравейте,някой ще може ли да ми даде мнение коя марка колички е по-добра-Mytsy,по-точно даже Mytsy EVO или Jane, Jane Muum.Спряла съм се на тези джа модела,но нямам никаква представа коя би била по-практична?

# 769
  • Мнения: 20
Здравейте,някой ще може ли да ми даде мнение коя марка колички е по-добра-Mytsy,по-точно даже Mytsy EVO или Jane, Jane Muum.Спряла съм се на тези джа модела,но нямам никаква представа коя би била по-практична?

# 770
  • София
  • Мнения: 6 235
Има нова тема, по-добре там питайте. Wink

# 771
  • Мнения: 47
Здравейте,някой ще може ли да ми даде мнение коя марка колички е по-добра-Mytsy,по-точно даже Mytsy EVO или Jane, Jane Muum.Спряла съм се на тези джа модела,но нямам никаква представа коя би била по-практична?

Аз си взех Jane Muum Micro Koos 3в1. Количката е много маневрена и лека. Обаче няма амортисьори и гумите не са помпащи. Друса на неравни терени, а това не му харесва на моето бебе. Бих казала, че това е единствения недостатък на тази количка и съжалявам малко че няма амортисьори да омекоти возенето, че да не се стряска като минаваме дупките по улиците.

# 772
  • Мнения: 2
Здравейте мами,нова съм тук и се извинявам предварително ако е засегната вече тази тема.Бих искала да разбера малко повече за количката Hot Mom.

# 773
  • Мнения: 2
Спряли сме се на Jane и на Easywalker ,но днес ми попадна и тази Hot Mom,която мога да кажа ,че е компромисен вариант на посочените горе. Държим да е лека,да има вентилационен отвор на коша за новородено и да е с непомпащи гуми.Лимита ни е някъде около 1000-1200лв за 3в1 количка

# 774
  • София
  • Мнения: 6 235
Аз лично бих препочела Jane или Easywalker в случая, т.к. са доказни марки.

# 775
  • Мнения: 23
Здравейте , някой може ли да даде мнение за количка hot mom? Заслужава ли си покупката?

Общи условия

Активация на акаунт