Проблем при кандидатстване в детска градина/ясла

  • 1 736
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!Не открих подобна тема!Моля,ако някой има подобен проблем да се свърже с мен!Семейството ни е 5 членно.Мъжът ми има дъщеря от първия си брак, а аз имам син от първия си брак!През 2015 ни се роди момиченце,което на този етап искам да регистрирам в ясла.
Системата ме отхвърля,защото ЕГН тата на всички ни са в системата.Самия сайт не позволява нова регистрация .Мъжът ми успя да влезе в своя профил, който е от преди 10г.,но там са данните на първата му жена,при мен проблемът е че имейла с който съм направила регистрация не съществува от много време!
Писах във формата за обратна връзка,но никой не ми отговаря.

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ако помните потребилското си име и паролата след като влезете в сиситемата може да смените имейла си с този който ползвате. Peace

# 2
  • Мнения: 3
Имейла е най-малката грижа.При положение,че ЕГН тата са в системата,ги отхвърля като вече регистрирани.Не мога да упомена нито бащата на детето(защото е регистриран като баща на друго дете с друга майка) нито баткото и каката,защото са с 2 различни профила

# 3
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Не ги приема при промените ли?

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 445
Моя приятелка имаше подобен казус миналата година - писа им на мейла /не изисква регистрация/, свързаха се с нея по телефона и оправиха драмата.

# 5
  • Мнения: 3
Аз също писах, само че не ми отговарят, нито се обажда някой.Става ми все по-напрегнато.....

# 6
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ще отговорят.И при моите запитвания към тях се налагаше да чакам 2 - 3 дни.  Peace Мисля,че от там само могат да ви съдействат.Успех.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 5 935
И при нас таткото има дете от първата си жена. Детето вече беше регистрирано в системата на Исодз и когато исках да направя профили и на нашите две общи деца не можах да въведа таткото. Писах им чрез формата за обратна връзка като ги помолих да добавят таткото и им дадох данните му (имена и ЕГН). След няколко дена го добавиха.
Имахме същия проблем и с детето (неговото) - не можех да го добавя в общия ни профил защото е от друга майка. Говорихме с нея и тя писа от нейния профил чрез формата за обратна връзка да прехвърлят детето в нашия профил, защото то живее с нас. Пак - до няколко дена малкият вече беше прехвърлен.

Щом мъжът ви може да си влезне в профила, пишете им пак.

Иначе, не знам дали би могло да стане, но може все пак да пробвате - да влезнете в профила на мъжа ви и да изтриете данните на майката или да пишете до системата те да ги премахнат (разбира се ако тя е съгласна) и да ги попълните наново с вашите данни. Тогава в профила на тяхното дете пишете "майка - друга" и добавяте (е опитвате се...) да добавите другите две деца като на първото ви дете пишете "баща - друг".

Успех!

# 8
  • София
  • Мнения: 246
Също потвърждавам вече казаното. Имахме профил на големия ми син с вписан неговия татко. Писах им чрез формата за обратна връзка с данните на таткото на втория ми син и го добавиха. Всичко стана много бързо. Не знам защо на Вас не отговарят.

Общи условия

Активация на акаунт