За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 081 667
  • 20 525
  •   4
Отговори
  • Мнения: 4 939
Нека да си поговорим за това, което си мислите напоследък.
 Кое е това нещо, което непрестанно обмисляте?  newsm78 Thinking Peace

# 1
  • Мнения: 46 403
Здравословен проблем (за щастие не животозастрашаващ), но свързан със загубата на сериозен орган. От 1 г. за каквото и да помисля все той ми изниква в главата и дали не бъркам с лечението, което избрах, а не легнах веднага под ножа. За щастие преди 1 седмица получих новите си резултати и те са повече от добри. Но трябва още доста време да мине, за да се оправя, така че ще си го мисля дълго  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 777
Постоянно мисля за това как да направя една стая да изглежда по-голяма отколкото е.

# 3
  • Мнения: 8 860
Как да осъществим преместването в друг град.

# 4
  • Мнения: 4 939
Здравословен проблем (за щастие не животозастрашаващ), но свързан със загубата на сериозен орган. От 1 г. за каквото и да помисля все той ми изниква в главата и дали не бъркам с лечението, което избрах, а не легнах веднага под ножа. За щастие преди 1 седмица получих новите си резултати и те са повече от добри. Но трябва още доста време да мине, за да се оправя, така че ще си го мисля дълго  Laughing
Пожелавам ти бързо оздравяване! bouquet
Аз напоследък си мисля за проблемите, които има със зъбите. Постоянно им правя нещо и има още какво да се прави, а съм все още млада и не искам да остана без зъби. Също така и това, че нямам много средства за да си ги оправя и ми е трудно.  Sad

# 5
  • Мнения: 375
За здравословен проблем, който вече се точи с години......... Сега съм се обърнала към хомеопат, дай Боже да ми помогне! Общо взето гадното е, че щом човек е болен не може да мисли за нищо друго освен за проблема си........ Бъдете здрави! bouquet

# 6
  • Мнения: 4 939
Как да осъществим преместването в друг град.
В кой град ще се местите? Има нещо, което ви спира ли? Wink

# 7
  • Мнения: 4 939
За здравословен проблем, който вече се точи с години......... Сега съм се обърнала към хомеопат, дай Боже да ми помогне! Общо взето гадното е, че щом човек е болен не може да мисли за нищо друго освен за проблема си........ Бъдете здрави! bouquet
Наистина е така. Няма нищо по важно от здравето! Дано в най-скоро време се отървеш от проблема си! Peace

# 8
  • Мнения: 8 860
Как да осъществим преместването в друг град.
В кой град ще се местите? Има нещо, което ви спира ли? Wink
Притеснява ме, че е разход и неизвестност. А надеждата за по-хубаво ме кара да искам промяната.  Не е София града. Simple Smile
О, днес не ме е болял корема, но сега ме подсетихте за него.

# 9
  • в джунглата
  • Мнения: 915
 
 В последно време освен за мойте здравословни проблеми, мисля много за ужасния Рак. Спомням си ужаса в който хората си отиват и колко много близки и познати съм загубила от тази болест.  Абе с една дума, все черни мисли са ме налегнали........ Sad

 
 

  

# 10
  • Мнения: 1 326
И аз за здравословен проблем,който ме побърка.От май месец миналата година само за това мисля.

# 11
  • Мнения: 4 939
Как да осъществим преместването в друг град.
В кой град ще се местите? Има нещо, което ви спира ли? Wink
Притеснява ме, че е разход и неизвестност. А надеждата за по-хубаво ме кара да искам промяната.  Не е София града. Simple Smile
О, днес не ме е болял корема, но сега ме подсетихте за него.
Аз преди 4 години се преместих от малкия в големия град и в началото ми беше доста кофти.

# 12
  • Мнения: 8 850
За емиграция.

# 13
  • Мнения: 18 495
ПОСТОЯННО МИСЛЯ КАК ДА РОДЯ-НОРМАЛНО ИЛИ СЪС СЕКЦИО!
Мисля постоянно за начина на раждане кое ще е по-добре за бебе и мен и не мога да го измисля. Имам едни 10-на дни да реша.
Bandida НСЧ   Hug късмет и скорошно оздравяване!

Мисля си, все по-често за живот на морето, за коренна промяна, да уча нещо ново, да се запиша на курс, ама все не ми стиска.

 

# 14
  • Мнения: 6 070
Ох мисля за толкова неща напоследък- да запазя стаи за морето , мисля си и защо 3 год.ми син продължава да реве само и да се държи като бебе, и кога големият ми син ще се вразуми и ще тръгне по правия път Praynig

Общи условия

Активация на акаунт