Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 апр. 2006, 18:52 ч.

Бебето ми е с разстройство

• 382
  • 4
  •   1
Отговори
  • наоколо
Мили, мами!
От 5 дни бебчето ми има разстройство,което е примесено със слуз.Ту е зеленикаво,ту жълто.Почти на всеки час му сменям памперса. Докторката ни изписа Ентерол,но вече 2 дни не се повлиява.Давах му и оризова водичка - нищо. Вече се притеснявам да не му стане нещо.Иначе на външен вид си е добре.Моля споделете опита си :
Опасно ли е?
На какво може да се дължи?
Вие как сте се опавяли ?
Какво са ви предписвали лекарите?

Благодаря ви предварително за съветите!

# 1
  • на село
Освен Ентерола или Смектата, първия ден минава изцяло на лечебната каша, която е против разстройство, храня само с нея. Има я на Милупа и на Хумана.
После следващите дни се започва постепенно захранването, първо само варен картоф, ориз, сухар с чай от шипка, ама твоето бебче е малко като гледам, така,
че спокойно може да я храниш само с кашата.
Давай чай от шипка.
А ако сте на кърма виж се консултирай пак с лекар, тогава незнам как се процедира, когато Ради имаше разстройство не я кърмех вече и беше захранена.

# 2
Според мен във вашия случай трябва,задължително да се включи антибиотик.Например Sumetrolim sir.Посуветвай се пак с личния лекар,но веднага трябва да се промени нещо в лечението!

# 3
  • наоколо
Ами ние сме на смесено хранене,т.е.сутрин и вечер кърма,а през деня Фризовом,че тя е с повръщане.Още не съм я захранила.

А защо антибиотик?Толкова ли е опасно разстройството?Лекарката каза до понеделник да сме на Ентерол.Ако не мине тогава ще видим.

# 4
Ами ние сме на смесено хранене,т.е.сутрин и вечер кърма,а през деня Фризовом,че тя е с повръщане.Още не съм я захранила.

А защо антибиотик?Толкова ли е опасно разстройството?Лекарката каза до понеделник да сме на Ентерол.Ако не мине тогава ще видим.
Опасно е от гледна точка на това да не се обезводни.А можеш да пробваш с лечебна хумана тя може и да се приготвя като мляко -звънни и я попитай лекарката си за всеки случай .На моето дете Ентерол не действа Tired.Но вие сте много малки за друго лекарство

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт