Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 340 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-17 от 17 отговора

Благодаря, ще питам. Дали има значение принципа на работа на сушилнята?
Защото това е другия вариант да изнесем сушилнята и евентуално да не отопляваме.
Иначе не мисля, че ще е чак като навън, тъй като в момента готварската ми печка пак е на остъклена неотопляема тераса и нямам проблеми, хем дограмата е стара и кофти и е студено, но аз излизам за секунди да сложа яденето, един - два пъти да го погледна и накрая да го махна. Не съм усетила неудобства, дори си излизам по тениска както съм вътре, нито стаята изстива от отварянето нито нищо. Но пък тук етажът е 5 - ти и блокът е топлофициран, вероятно и това има някакво значение. Макар че ако оставя някои продукти на терасата все едно са в хладилника  Mr. Green Вероятно ако прекарваш много време до печката, може да е проблем  newsm78
Цитирай

Момичета, да се включа и аз тук с въпрос.
Наследихме панелка без никакви подобрения. Среден етаж, изложение С-Ю. Кухнята е на север. Всички живущи в колоната под и над нас са си усвоили терасите пред кухнята - итонг и нови дограми. Една част са махнали панела на прозореца, други - само частта под самия прозорец.
Ние също мислим да усвоим, така ще уеднаквим и фасадата. Сега се чудя дали само итонг и външна изолация ще е достатъчно? Планирам в единия край да сложа готварската печка с аспиратора, а в другата част фризера. Отоплението ще е с конвектор, монтиран под новия прозорец.
Необходима ли е според вас и вътрешна изолация? Стиропорени тапети /5 мм/ или гипскартон с мин. вата?
А пода и тавана?

Цитирай

София

Според това какво ще правите може от 15-30дена.Аз си правих козирка,вкарах вратопрозореца в част от хола и така кухнята ми стана около 9кв.м.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-17 от 17 отговора