Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

столицата

Ох, покрай яслата определено минахме на режим 3-4 дни на ясла 10 дни болни. Отново сме с висока температура. От непрестанното мерене на температурата на детето явно му писна и се съпротивлява ожесточено. Напълно го разбирам, но се притеснявам и настоявам да я мерим по няколко пъти дневно. Знам, че има термометри /електронни/, който за секунди отчитат температурата. Препоръчайте ми някой , ала проверен. Защото се бях засилила да купувам преди месец, но като видях отзивите за въпросния модел се отказах. Важно е да е точен!
Цитирай

Тези, които отчитат за секунди са много скъпи, виждала съм такива за ухо, движат се около 80 лв.
Ние взехме обикновен дигитале "Lumiscope", доволна съм, мери точно, но за по-дълго време от 30 секунди до 1 мин. и половина, в зависимост от Т. Меря под мишницата.
Цитирай

В сайта на Пакостник има ето този за 69лв.
производител Джордани.
Цитирай

София

аз ползвам термометър на Омрон и мисля, че отчита точно
можеш да го разгледаш в сайта на http://www.family-bg.com/catalog/index.php
Цитирай

на село

Преди няколко дни взех един дигитален, непомня точно фирмата, а термометъра е в нас, но беше нещо с life.
 Измерва под мишница и в уста за около 30 сек. и наистина е толкова - засичах го,
 а в дупето за 10, но аз там не меря Т.
Струваше 16лв.  от аптека.

Цитирай

там от където съм

Сега бяхме болни от плевмония и имах същия проблем с меренето и купихме електронен на ЕЛИТ не е чак моментален но за 30-40сек.Струва 5лв. и беше интересно за нея защото е нов и различен и отново имаше желание за мерене.
Цитирай

Пловдив

Неи имаме дигитален за ухо на Omron,явнао е по-стар модел,защото не го намерих в нета,за да ти го покажа.Но въпреки това и приемливата цена-вече не помня,но беше м/у 10 и 20лв,мери много бързо/1-2сек/ и точно-ползваме го вече две години и чалкия определено се забавлява...а като си спомня по-рано какъв ужас беше...
Цитирай

Sofia

Нашият е за ухо, на Braun. Мери за 2-3 секунди и е точен. Много съм доволна!
Цитирай

Sofia

The Doctor's choice.Имали сме няколко други включително и Омрон  , но този се оказа най-добър.Струваше 8-9- лв.Когато купуваш дигитален термометър гледай да е от тези , на които батерията се сменя.Ако не е такъв като се изтощи направо трябва да го хвърлиш.
Цитирай

БУРГАС

Нашият термометър е на Beurer. Отчита температурата до 1 мин. и не е скъп-15лв. 
Цитирай

в една мансарда точно под звездите ..........

Нашият термометър е CITIZEN! Температурата се мери в ухото и отчита за 2-3 секунди! Много съм доволна! Струваше някъде към 50-60 лв.!
Цитирай

DE

Ние си взехме на ОТС - инфраред - изабщо не съм доволна - не мери правилно и дава разлики от една две десети . С обикновен показва 38 , а с този 39. 2 например УЖАС  #Crazy
Цитирай

Sofia

Ползвам термометър на Чико и съм доволна. Гъвкав е, повече е подходящ е за малки бебета, но и за големи бебета става много. Точен е според мен. Струва около 17 лева.
Цитирай

Плевен

Използваме за детето и нас електронен термометър на Филипс - струва около 15лв. Слагам го под мишницата. Довери се на известни марки.
Цитирай

гр.Варна

Нашият е за ухо, на Braun. Мери за 2-3 секунди и е точен. Много съм доволна!
Peace Нашият е същия и съм много доволна.Ползвам го от 3г.и горещо ти го препоръчвам.  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора