Възстановяване на бюста след кърмене

  • 2 769
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 117
Преди да родя бюста ми беше твърд след кърмене стана малко мек с хранителни добавки за стягане или друго мога ли да го оправя ?

# 1
  • Мнения: 1 146
Не знам дали може, но само искам да вметна, че е станал по-мек след раждането, а не след кърменето. Без значение е дали се кърми, или не. Гърдите се променят и в двата случая. Извинявай, че не се изказвам по конкретния въпрос, но има доста дами, които мислят по този начин и се отказват от кърменето.

# 2
  • Мнения: 1 681
Да,аз почти не кърмих,много малко кърма имах и така и не успях,въпреки усилията ми.Бюста ми доста се скапа обаче.
Но напоследък забелязвам,че леко се е възтановил и гърдите ми бавно се връщат на обичайното си място,вече не се мотаят около пъпа  Mr. Green Дано стигнат изходна позиция скоро.
Мисля,че имам нужда от някакъв крем за стягане на кожата,но не мога да дам 50-60 лв за целта.А евтините не ми вдъхват доверие.

# 3
  • Мнения: 1 117
Благодаря ви момичета Simple Smile Аз кърмиш малко защото нямам много кърма.Опитвах какви ли не храни и добавки.Не съжалявам ,че кърмих четири месеца.В краен случай ще си седя постоянно със сутиен 50 лв за крем няма да дам или пластична операция

# 4
  • Мнения: 1 681
А,за съжаление и дума не може да става.То гърдите рано или късно ще си увиснат,няма да сме вечно млади  Mr. Green
Но все пак и сами се оправят след кърмене,поне до известна степен.Особено по-малките.Братовчедка ми,след две деца,кърмени над година всяко,сега си има чудесни стегнати гърди.Две години след последното.

# 5
  • Мнения: 350
След три бременности и три кърмения,не особено продължителни(2-3 месеца)мога да споделя,че на кожата на гърдите трябва да се даде време за отреагиране и пренастройване .За мен беше около година.Променя се структура обем и други показатели.След този възстановителен период и достигане на предишното тегло,вече може да се говори за някакво относително константно състояние.Бременностите и кърменията много по-малко се отразиха върху бюста ми ,отколкото промяната в килограмите,в различни периоди от живота ми.Категорично обаче бюстът не остава такъв мек,както веднага след преустановяване на
кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт