Искам да кажа ... (109)_13.02-19.02

  • 79 031
  • 865
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 4 188
Дааа, в лидл имаше при нас скоро горелки, преди около месец.

За домашните животни държа да кажа, че ако някой ми нарита уличната превъзходна кучка, която отглеждаме от година, че се е изходила на шибания килим и то така, че да има кръвоизливи в очите, този някой ще бъде много по- зверски наритан в расовия задник! Направо се потресох! И в същото време ми говориш колко я обичаш, Сандо  Shocked Понякога имам чувството, че си повече от трол... Имам предвид- тром с някакви психични отклонения, различни от колекционирането на перални...


Ай ся и трол, че и с психични отклонения #Crazy Аз и пушки колекционирам, ма не съм тръгнал да гърмя. Много я обичам, но в дома ми има правила, чистотата и хигиената са на първо място. Няма как да живеем в кенеф трима души, заради кефа на кучката, че и се досрало на килима, или допикало на матрака #Crazy Аз доста и говорих и се радвам, че схвана концепцията - спазва правилата и е принцеса, не спазва, отива си. Два матрака изхвърлих, килими и какво ли не #Crazy Слуга на кучката няма да ставам, нито придворна дама  Mr. Green

# 856
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 667
Театрален имаме от бабата на мъжа ми, даже е с посление от царицата (бабет е била от обкръжениети и). Само се молех детето да не ги докопа. Имам голям, мъжът ми го ползва когато са на лов. В огиса имам монокъл, имаме много птици в езерата и редовно ги бройм и гледаме кой дошъл и кой си е заминал.

Янтра, то така много добре звучи за Хюстън.....проблемът е във влажността, топлината, акули, алигатори и змии....а забравих и огнени мравки. Колкото е -хубаво и зелено, толкова по-голяма гадост се въди. Дето мъжът ми се смее, в Бг освен комар да те охапе, др няма какво да ти се случи, а тук....

# 857
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Недей тъй с комарите...... Години наред си ме хапеха в Бг, ама аз местно говедо, привикнало. Отидох au-pair в Дания и ме ухапа датски комар. Елелеле, то все едно ме ухапа вълк, такава алергична реакция направих. Ръката ми стана двойна, първо червена, после посиня, втресе ме, влачих се две седмици. От едно нищо и никакво комарче.

# 858
  • Мнения: 10 365
М, кое е бюджетна цена за бинокъл? Сериозно питам.
Янтра, от тези: http://www.technopolis.bg/bg/search/ALL/?pricerange=16%3B59& … D0%BA%D0%BB%D0%B8

Сега като ги гледам трябва да е бил този от 36, защото беше черен не помня да съм давала крупна сума.

Сандо, така говориш, сякаш кучето ви се е натресло, а то все пак е било ваш избор. След като сте решили, че ще имате куче е ясно, че и мини ще има...
Едни познати си взеха голдън ретривър, ами хората и на обучение го водеха, сега имат страхотно, възпитано и мило куче.

Последна редакция: нд, 19 фев 2017, 23:28 от blackcat6

# 859
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Ние имаме един майка си и баща си като цена, и гледам да го пазим. Аз гледам да го пазим, семейно. Сещате се как е Simple Smile Може би трябва да вземем един за децата Simple Smile

# 860
  • Мнения: 10 365
Именно затова ти ги пуснах. Синът беше първи клас и като пътуваха на екскурзии децата носеха и той само за това говореше, че му трябва. Случайно ги видях във Технополис, че и с гаранция, купихме му го и да го загуби да не се ядосваме. Мъжът ми има, истински и си го е купувал от преди да се оженим. Много внимателно го ползваме и на детето не го даваме. Голям е и е страхотен и го пазим като очите си, защото за бинокъл толкова пари няма да дам.

# 861
  • Мнения: X
Искам да кажа, че сте много мили и ви благодаря!

Имахме натоварен спортен уикенд, но много успешен, момчетата си легнаха щастливи и скапани от умора. Втори в групата в момента, герои!

На мъжкия индивид, наритващ кучета, искам да кажа само, че е много нечистоплътен в държането, реакциите и излъчването си тук.

Последна редакция: нд, 19 фев 2017, 23:39 от Анонимен

# 862
  • Мнения: 4 188
Всеки има право на мнение, което да защитава с аргументи. Когато започнеш да наричаш опонента с разни епитети, вече става виц.  smile3532

# 863
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Марадона, душо, ти ли си? newsm78

# 864
  • Мнения: 22 036
Съмнявам се Янтре, Марадона беше забавен, докато този е противен и наистина с едно лепкаво и неприятно излъчване.

Пс., като опърлиш нещо с горелката да пуснеш снимка.

# 865

Общи условия

Активация на акаунт