Име за МОМЧЕ при майка българка, баща - французин

  • 4 161
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Nice
  • Мнения: 946
В моето обкръжение имаше същото питане с международни имена и татко французин.
В крайна сметка между НиколА и Филип беше битката  Grinning Надделя Филип
Аз съм за НиколА. Най-подходящо ми се струва от анкетата.

В България ще си е НикОла, във Франция ще си е НиколА. Не виждам защо трябва да се обяснява къде е ударението  Whistling

# 46
  • Мнения: 14 623
Всяко име ми звучи добре без Леон и Габриел.

# 47
  • Мнения: 311
Като леля на две момченца с майка българка и баща французин да кажа как ги кръсти сестра ми  Mr. Green
Големия е Виктор, а малкия Теодор  Heart Eyes
Успех с избора  Peace

# 48
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 112
Даниел е прекрасно международно име. Мартин също спада към тази категория Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 796
Гласувах за Леон и подкрепям предложението за Тома Heart Eyes
Предлагам още Филип и Рафаел  Peace

# 50
  • Мнения: 509
За Леон няма да мога да се преборя. ММ предпочита само Лео, а аз не харесвам чак такива имена като пряколи. Според някаква статистика във Франция, средната възраст на Леоновците там била над 90 години Grinning Т.е. името е много старо и ММ и близките не го харесват.
Габриел е много модерно сега там, но аз така и не мога да го възприема като едно хубаво мъжко име.
Андрю... отпадна, защото изобщо не звучи френско, а според ММ Андре (който вариант аз харесвам), е много старо, смешно, тотално неприемливо за него.
Както казах, има други хубави варианти, които обаче по различни причини не можем да използваме.

Благодаря на всички, които изразиха мнение! Не искам да обсъждам с близките, за да не ми влияят, а ми беше интересно мнението на българи. А ние имаме още малко време да решим Peace

# 51
  • Мнения: 1 327
Christophe, Dominique, Franck, Georges, Jean, Julien, Louis, Michel, Paul, Robert

Общи условия

Активация на акаунт