Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 апр. 2006, 23:26 ч.

Моцарела?!

• 4 081
  • 9
  •   1
Отговори
  • UK/София
Давали ли сте такова чудо на децата си?Сиренето беше свършило и сега направих с Моцарела супата на Алекс за вечеря.Хапна си я с кеф, но не знам нищо какво сирене е това ConfusedПолезно ли е за малки деца?На вид е ужасно, меко и безсолно.Някой може ли да помогне?

# 1
  • Швейцария,ZH
Давай я сьвсем спокойно.
Моцарелата е прясно сирене и е едно от сирената,което се препорьчва в началото 3а гри3кане поне тук в Швейцария
Само внимавай да не го слагаш вьв вряли или по-топли ястия 3ащото става като гума и е по-трудно 3а предьвкване.

# 2
  • UK/София
Давай я сьвсем спокойно.
Моцарелата е прясно сирене и е едно от сирената,което се препорьчва в началото 3а гри3кане поне тук в Швейцария
Само внимавай да не го слагаш вьв вряли или по-топли ястия 3ащото става като гума и е по-трудно 3а предьвкване.
Много ти благодаря за отговора!Би ли ми казала как се съхранява, във вода ли трябва да се държи?Имаше малко саламура в плика, но я излях в мивката като го отварях.

# 3
аz мисля да zахраня с моцарелата. да във вода го държа в кутия с капак

# 4
  • РусЙе
Не мисля, 4еима проблем да даваШ. То си е прясно сирене, стига да не е солено. Grinning

# 5
  • на кой му пука, майна
Аз не съм купувала до сега, но няма проблем да се дава на деца

# 6
  • Белгия/София
Внимавай все пак с моцарелата, тъй като маслеността й е около 70%  Sick

# 7
моята е с 30 %  Wink

# 8
  • София
Не съм сигурна дали ще се запази дълго време само във вода. В магазина където продават не пакетирани сирена, моцарелата я държат в саламура. У нас не се задържа много. Страшно я обичаме и я излапваме за нула време. Grinning

# 9
Младата моцарела наистина е много полезна за деца. И аз я съхранявам във вода.

От другата моцарела има една две марки, които успяват да се доближат до вкуса на кашкавала  Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт