Кокичета и слънчеви лъчи, носят ни по две черти - мами 35+

  • 48 137
  • 771
  •   1
Отговори
# 765
  • В градината...
  • Мнения: 15 923
Лени, честит рожден ден, много усмивки ти желая и нови пътешествия

Скрит текст:

Аз пък вчера правих ориз с лопуш, ама сложих и сушена чушка, и царевица, домати, моркови, заливка като за мусака. И. се уби да яде.

Нашите комшии копанари си купуват за Гергьовден агънце /бях забравила как миналата година един месец едно такова плака/. И сега пак са взели - първата вечер се чудих откъде ми се причува. То мъничко и само и рано-рано сутрин, към 5 часа започва зверски да реве. Та, Ида се беше събудила и няма заспиване, чува агънцето и таман си  мислех, че е заспала, сяда в леглото, маха бибаба и мощно извиква "баааааа".
А снощи излизаме на разходка, отварям входната врата и гледам агнето пред мен. Ударихме му със свеки една гонешка, влязло през дупка в мрежата. Щяхме да ядем агне и без Гергьовден, ама оттърва кожата, успя да си отиде в съседите.

# 766
  • Мнения: 683
Лени,честит рожден ден! Здраве,успехи и благоденствие ! bouquet

# 767
  • Мнения: 2 470
Лени, бъди жива и много здрава и покорявай нови и нови земи и светове! newsm59 Gift Gift Gift

# 768
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Лени да си жива и здрава, много усмихната и щастлива жена!  bouquet
Не бях влизала няколко дни. Имам някакви ангажименти за оправяне, работа от време на време и като добавим , че не се прибираме по цял ден, ей за това не съм се разписвала. Довечера ще прочета какви ги вършите Simple Smile

# 769
  • Мнения: 1 512
Благодаря за хубавите пожелания!

Перу, какво е копанари  newsm78

Мария, да не изчезваш така дълго. Липсваш  Hug

# 770
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 287
Вид цигани Лени от тези по-белите и русите Simple Smile

Момичета ще се опитам да пусна тема през таблета, че вече сме 52 страници, няма да е кой знае какво но Simple Smile

# 771
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 287
Нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=973119.new#new

Общи условия

Активация на акаунт