Модни консултации - 28. Пролетта идва. Радвайте се на слънцето!

  • 94 714
  • 726
  •   1
Отговори
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 307
Пролетта идва. Колкото и да не ни се вярва, след ниските зимни температури, идва време за топлина, слънце и ... шарени дрехи.

Кои са актуалните пролетни цветове? Може би - тези:




А кои са вашите любими цветове за пролетта?

Какво обсъждаме тук, как и с какво сме полезни?

Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда някой да ви каже откровено дали дадена дреха ви стои добре?

Колко пъти сте си купували импулсивно дреха или аксесоар (ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението...), които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите, чакайки реда си да бъдат съчетани и разходени подобаващо?

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно. Само с примерно описание "имам една лилава блузка..." става сложно, предвид нюансите на лилаво, които съществуват.  newsm47 Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди кое би стояло най-добре на вашето тяло или да знае кои цветове харесвате...
НАКРАТКО - колкото повече информация има в запитването, толкова по-подробни ще са и отговорите. Peace

Идеята НЕ е да натрапваме мненията си или да критикуваме и оборваме кое "става" и кое "не става" - всеки има различен вкус и той трябва да бъде уважаван. Peace
Дори някой тук да е стилист, това няма как да накара останалите на всяка цена да харесат предложенията му.



Молба към всички, които влизат тук за съвет и идеи:

Моля, ако имате възможност, елате и пуснете по някоя снимка след даденото събитие или случай, да се порадваме и видим какво сте избрали и как сте съчетали накрая нещата, особено ако сме успели да допринесем за хубавия краен резултат.
Praynig bouquet



Ако търсите дадена дреха или друго модно съкровище, попитайте в темата

Шопинг консултации

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Моля, нека си спестим: "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - благодарностите, букетчета, усмивки и целувки и всички техни производни... Ако няма с какво да се включите, а искате да следите темата, използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо и ще получавате винаги известия при нов отговор Hug   bouquet

# 1
  • Мнения: 14 970
Да, пролетта идва, аз обаче искам да побърза. Днес съм с един панталон, който става само с обувки, а не с боти и ботуши. Не издържах вече, имам го от два месеца, исках вече да го поразходя. Сутринта още пред блока съжалих, че не съм по-дебело облечена Simple Smile
Любими цветове - зелено. Тази пролет обаче май ще бъда на принципа, че синьото е новото черно за мен.

# 2
  • Мнения: 7 519
Не става ли с боти, които се тесни в глезена? Моите ги нося с Челси боти.

# 3
  • Мнения: 13 024
Хайде да ги наизкарват пролетните колекции, не само не ми се носят зимни дрехи вече, а не ми се и гледат.

# 4
  • Мнения: 14 970
Успях да сложа ботите под него, аз също съм с челси боти, но въпреки това не ми хареса как стои. Сложих си оксфордките. С тях стои добре.

# 5
  • Мнения: 17 904
Искам да нося вече поли и рокли, такава зима не е имало отдавна, само с дънки и клинове в ботуша изкарах, намразих ги.

В търсене съм на нови боти  и панталон 9/10 /така ли се водя  newsm78/

# 6
  • в Кошера
  • Мнения: 2 211
Мерси за темата, Лейди!  bouquet

Пролетно обичам да съм в пастели, които вмъквам към традиционните за мен (целогодишни) цветове - сиво, бяло, деним във всякакви нюанси, капучино и сиво-зелено.  Peace

Ето какви цветове се лансират за пролет 2017:
Скрит текст:

# 7
  • Мнения: 1 420
Да скокна в полезната тема и аз, че да не ви изпусна  bouquet Пролетно и лятно време обожавам ярки дрешки и най - вече флоралните мотиви  Heart Eyes Но общо взето нося всички цветове, подходящо съчетани , разбира се  Grinning Накупих си доста рокли, които обаче са летни и вече нямам търпение да ги облека, но времето не е на моето мнение  Confused И да ви питам - много си харесах рокля от Vintage Sofia, но ме интересува дължината й, а те нещо не ми отговарят вече ден  Cry Ако някой е купувал от тях рокля може ли да сподели да ли гишият с еднаквъ дължина всичките или варира според модела на роклята? А и да кажа, че изпрах бялото вълнено палто в пералнята на деликатна програма с прах за пране за вълна без центрофуга и нищо му няма, не съ събра и не стана на топчета  Laughing Сега е едно беличко и остава само да се изсуши хубаво и го обличам

# 8
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 213
И аз искам вече пролет. Писна ми вече, особено тоя вятър на морето, направо е отврат. Иначе и за мен тази година тъмносиньото е новото черно и съм много доволна. Също така преоткрих комбинацията кафяво със синьо и много ме радва!

Ще трябва да си купувам тренч, обаче ми се ще да го видя на живо, пък нещо никакъв избор. 300-400лв за Масимо няма да дам, в Зара нищо няма. Дали в Бенетона няма да намеря или пък Том Тейлър ???

Какво мислите за този модел панталони http://www.zara.com/bg/bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%BE/% … 8005p4264592.html бихте ли носили в ежедневието или повече за вечерно излизане?

Последна редакция: ср, 15 фев 2017, 10:22 от ani_d

# 9
  • Мнения: 22 277
И на мен ми се иска вече да е пролет, или поне по-топло.
Тази зима не съблякох дългата пухенка, добре че е тя. Иначе не знам с какво щях да ходя. Simple Smile

Миналата есен си купих тренч на Манго, тъмно син, класически модел.

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 08:22 от Sesylle

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Благодаря за новата тема, bouquet и аз чакам пролетта с нетърпение вече.Ани,поне аз не бих носила такъв панталон в ежедневието си.

# 11
  • Мнения: 545
Включвам се за първи път при вас . Пролетта ч чакам като топъл хляб! Нямам търпение да си сложа по-тънките якета и обувки. Не съм си купувала нищо ново но нямам и нужда, ani_d панталона е прекрасен! Стига да имах възможност бих носила такъв ( но работата ми не го позволява) .
А тренча на Sesylle е нещо за което отдавна си мечтая!

# 12
  • Мнения: 22 277
Открих го, тук вече може да се види добре.

http://shop.mango.com/US/p0/women/clothing/coats/trenchs/puffed- … -coat?id=11073510

# 13
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 213
Благодаря, Сесили, нещо точно такова ще търся, а пък ако успея да намеря и материя , която да не се мачка, ще съм повече от доволна.

 Bright Crystal
, и аз май не бих го сложила за ежедневието, но виж за вечеря в ресторант примерно, може би бих се осмелила.

# 14
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
И на мен ми писна да е студено, искам вече да си сложа слънчевите очила и кожено то яке, колкото и скучно да е отстрани. Забелязах, че най-честата дреха при мен е пролетната връхна дреха - явно имам слабост. Няколко тренча, няколко тънки пухени якета, три различни кожени, няколко жилетки - дълги, къси и макси, много сака и блейзъри. И това, при положение че два пъти годишно уж разчиствам гардероба от ненужни неща. Никога няма да ги изнася и искрено се надявам тази пролет нищо да не си купя. Преди много време ви бях писала, че искам да изхвърля всичко и да имам десет добре подбрани и комбинирани аутфита в гардероба, а не да се задушавам като го отворя. Много лошо се справям с тази задача.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт