Модни консултации - 28. Пролетта идва. Радвайте се на слънцето!

  • 94 717
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 10 411
Тези дрехи ме провокираха и аз да се включа с негативно мнение за тях.

Обаче, искрено ме дразни и недоумявам, що за пози са заели манекенките  Shocked
Какви са тези разкрачени пози, какви са тези ръце на кръста?
Що за ъгъл на снимане?

Единият модел е облечен във възможно най - неподходящата рокля за нея и дори аз, която гледам снимките от телефона и те не са с добро качество,
Виждам ластикът на чорапогащника, който е прищипал плът и това вади очи.
Цените, на фона на всичкото представяне, за мен са високи.

Първата дреха я мислех, че е гащеризон, като долната част е с увиснало дъно, като шалвари, и си викам, това не може да е истина, това не може да е истина.
Слава Богу, оказа се рокля.

И гримът на жените е кофти,
Прическите май сами са се справяли...

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 08:42 от missNoir

# 721
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 214
Отгоре навсичко показаните недоразумения имат и цена, която е  Shocked Twisted Evil

Аз обикновено разчупвам скучната черна пола и риза с цветен чорапогащник Simple Smile Вие как действате?

# 722
  • Мнения: 1 150
Отгоре навсичко показаните недоразумения имат и цена, която е  Shocked Twisted Evil

Аз обикновено разчупвам скучната черна пола и риза с цветен чорапогащник Simple Smile Вие как действате?
Цветен чорапогащник е много добро, може също с цветно сако, с цветни обувки, на яката на ризата може да се сложи някаква интересна брошка (нали сега са модерни, а и инфантилността стана модерна  Simple Smile)

# 723
  • Мнения: 235
И на мен не ми харесват показаните дрехи, но успех на момичето, вероятно ще има хора, на които ще се харесат и ние не сме таргет за този бранд.  Wink

Шевицата я виждам приложима само в шал или риза за мен поне, като наскоро nosiya.bg ми попаднаха и бих носила такава риза/блуза. Имам подобна, но не с шевица, а с цветя и си я нося и в офиса (нямаме дрес код):
Скрит текст:

# 724
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За коя идея говориш? Аз не виждам никаква идея, а просто някакво хаотично изпълнение, без никакъв замисъл. Единственото което ги обединява като колекция е всеобщата недодяланост.
Идеята е комбиниране на класическо офис-облекло с българската шевица. Но както казах всеки с мнението си. Simple Smile Няма какво да спорим по въпроса.
Лично аз не видях нищо, което да е подходящо за офис облекло.
Всъщност изобщо нямам идея дали и къде може да бъде подходящо да  се носи нещо от тази колекция.


Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 15:13 от sl

# 725
  • Мнения: 13 024
Това е втори случай в тази тема, откакто пиша да има единодушие по даден въпрос.
Тук пишат хора от различна възраст и много различни като предпочитания, та на мястото на авторката сериозно бих помислила върху критиките.Момичето е младо и може и да има бъдеще в модата, но не с тази колекция според мен.

Голяма част от тези, които незнам мога ли да ги нарека дизайнери, които продават чрез фейсбук или имат малки ателие- магазинчета не могат да надскачат т.нар. hand made в модата , да надскочат мога да шия и да качат към професионалното ниво и като идеи и като изработка.
А платовете въобще не ги коментирам- най-евтиното и некачественото, което може да се купи на пазара - срещу това една цена, която меко казано е доста нескромна за предлаганото

# 726
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 308
Моля заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=972719.new#new

Общи условия

Активация на акаунт