Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 87

  • 77 586
  • 739
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е любият ви треньор от програмите за тренировки в домашни условия?

Опции:

# 735
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Яна, шарката ще ме подмине изглежда. Днес цял ден не съм се прибрала - обикаляме с децата паркове, гостита, пак парк не сме се спрели, преди малко се прибрахме  Embarassed Съчетано с много добро хранене - супичка от червена леща с морков и сладък картоф и пене паста със зеленчуци, изцяло веган - с две думи отидох на гости на приятелката ми и й ометох хладилника  Laughing  Embarassed

Аз днес отчитам Cardio Kickboxing plus Abs and Obliques Workout + When I Say Jump HIIT Cardio Workout Round 2 - 28 Min High Intens … Interval Training

Интересно е как преди време Кик Бокса ми беше супер скучен и дори го пропусках когато го имаше в програмите, сега ми е супер яко, много ми харесва, а пък за хийтчето - лудница е! Много е добро, накрая ми се наложи да модифицирам - само да се изправям без да скачам примерно - взе ми огъня.

Днес докато бях на гостито разгледах книгата на Джейми Оливър Супер храни за всеки ден определено много ми хареса има много рецепти за сандвичи, за салати в буркан - перфектни за офиса. Определено ще я потърся в Kindle или ще си я взема в хартиен формат.

Агент, давай новата тема  smile3508

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 5 894
Теди, дано те прескочи  Hug
Джери и сие, искрено ви завиждам за планинските разходки. Аз много обичам планината, но ходим само за по няколко дни през лятото и щурмуваме върховете /миналото обаче пропуснахме заради здравословни проблеми/ и вече много ми липсва.
Аз много омазах яденето последните месеци и съвсем прецаках резултатите от миналото лято. От седмица съм режимна с храната /ВМ НВХ/ ама с тренировките не мога да съм толкова постоянна - 3-4 на седмица + 2 пъти Зумба, ама то си е само кеф, аз не го броя за тренировка  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 4 406
Писах вчера, пост няма  Wink

Както и да е, де. Исках да Ви поканя с Непо на мотаене по Плана планина Hug

Непо, ще си изклюкариме хубаво за фитнеса днес:hug: Трябва да видя дали тази екопътека ще стане за ММ, дето за 5 метра взима кола Wink

Отидох вчера в друг фитнес, до предишния. Много ми хареса. Е, по-стари са уредите, по е тясно. Но се чувствам чудесно.
Скрит текст:
Е как няма, само готини младежи, всеки търчи да ти сменя големите тежести по уредите Embarassed Laughing

Решила съм за гръб, крака и гърди тренировките да ходя там, а корема да си го правя у нас.
Първо силовите за корем, все ги помня, или от нета ще пускам. После за кардиото или ще ходя да търча у НСА или ще го правя у нас, например Били Hug

Приятна седмица, момичета Hug

# 738
  • Мнения: 4 643
Джери ,плийййз,  кажи  какъв е съспенса  Praynig аз съм ти биг фен ,моля,моля,моля пък и в темата всички сме френдове и широкоскроени мадами  Crazy
Отчитам моренце,плажче,кафенце и шембенце  Joy hahaha хахах поне съм в мир със себе си
Днес морнинг баир-кардио ес ужуъл  Mr. Green

# 739
  • Бостън
  • Мнения: 13 309
Джери, кажи си сега всичко! ЗНаеш, че сме пичове, след като си го решила, значи е трябвало! Но ни разкажи, а не ни тормози!

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт