Рокли за абитуриентка в Асеновград

  • 2 937
  • 13
  •   1
Отговори
  • на морето
  • Мнения: 1 374
Моля, ако някой вече е ходил да сподели има ли по това време или още е рано. Мислим да ходим в края на седмицата. Може и да ми препоръчате кои магазини да търся.

# 1
  • София
  • Мнения: 22 852
Там целогодишно има, така че не е рано  Simple Smile В момента ми е трудно да ти кажа имена на магазини обаче.

# 2
  • Мнения: 3 985
Там е целогодишно, но помислете отново, преди да си я купите 3 месеца по-рано... Към май ще излязат по-нови колекции, отделно абитуриентката до тогава може да отслабне/напълнее и да се наложи корекция на роклята, може да предпочете друг стил, като види какво ще си изберат съученичките и т.н.
Иначе общо взето просто тръгвате по улицата на зиг-заг, те повечето магазини са на едно място скупчени...

# 3
  • София
  • Мнения: 22 852
Ами, ако отиде началото на май и се окаже, че роклята, която хареса момичето трябва да се коригира, не се знае дали ще успеят до бала. Според мен идете, разгледайте, нека да пробва различни модели, цветове, да добие някаква представа.

# 4
  • на морето
  • Мнения: 1 374
Да, точно заради евентуални корекции предпочетохме и по- рано, за да имаме време да реагираме. А разбрах, че после много вдигат цените.

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Сега е идеално време за избор на рокля. Аз преди 5г като отидох за рокля ми направиха корекциите още същия ден за няколко часа и си взех с мен. После  като наближи май месец става лудница, а и цените са с по 100-200 лв нагоре.

# 6
  • на морето
  • Мнения: 1 374
Сега е идеално време за избор на рокля. Аз преди 5г като отидох за рокля ми направиха корекциите още същия ден за няколко часа и си взех с мен. После  като наближи май месец става лудница, а и цените са с по 100-200 лв нагоре.
Благодаря bouquetУтре сме там Hug

# 7
  • Мнения: 53
Хубави рокли има в магазин "Александра". В Асеновград новите бални колеции излизат януари. И цените са различни, ако сега е на 500лв., април, май е 700-800лв. Като качество не са много добри, мое мнение.

# 8
  • Мнения: 6
И ние купихме рокля от там преди години, има много магазини (производители) и може да се избира ... Не си спомням точно магазини, но я взехме в последния момент и доста ни резнаха главата  Grinning Grinning По-добре побързайте.

# 9
  • на морето
  • Мнения: 1 374
Благодаря на всички Hug Завърнахме се и купихме най-прекрасната рокля. Взехме я точно от втория магазин. Стесниха и скъсиха я за 2 часа. Много сме доволни, от новата колекция на приемлива цена-450лв. Ходихме в петък, а в събота било лудница. Много магазини, много рокли, но след като я купихме в други не влизахме да разглеждаме. Добре,че дъщеря ми не е от много капризните и е много решителна. Аз самата я убеждавах да пообиколим още, но тя бе категорична. Доволни сме и всички вкъщи я харесаха, а най-важното, че тя се хареса.
 Сега си насочваме вниманието към матури и кандидат-студентски изпити.
Отново благодаря на всички, които ми писаха тук и на лични, бяхте ми от голяма полза bouquet

# 10
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Честито, много се радвам. Пожелавам на дъщеря ти един незабравим ден  и успешно дипломиране. Цената е много добра и моята беше на същата едно време bouquet

# 11
  • на морето
  • Мнения: 1 374
Честито, много се радвам. Пожелавам на дъщеря ти един незабравим ден  и успешно дипломиране. Цената е много добра и моята беше на същата едно време bouquet

Благодаря от сърце за пожеланията bouquet bouquet bouquet

# 12
  • Мнения: X
Поздравления,че бързо сте свършили работа!
А за абитурент костюм от къде newsm78 - София-къде?,Асеновград.Кои са актулни цветове ,кройки newsm78

# 13
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Костюмите на Андрюс са хубави.

Общи условия

Активация на акаунт