Подходяща семейна кола за семейство с близнаци

  • 10 806
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 90
Здравейте,
Напоследък все повече ни човърка следният проблем - трбва да сменим столчетата с такива до 4годинки, а се оказа,ч е няма как да се побера между децата на задната седалка, ако са в такива столчета. Очевидно се нуждаем от ван, колкото и да не ни се иска. Чудя се в какви коли успявате да сложите 2 столчета и една 60кг мама между тях Simple Smile
Да вметна, че няма как да седя отпред, тъй като често пътуваме София - Варна и няма как 6 часа децата да изкарат без мен кротувайки отзад :Д
В момента сме със ситроен ц4.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 192
Не е задължително да е ван, спокойно може да вземете модели от високия клас - доста по-широки са отзад, в сравнение с моделите среден клас. Говорим за Пасат, Инсиния, Мондео и т.н. Взимайте комби задължително, товаренето в него е рай  Sunglasses

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
От както съм родила карам Опел зафира. В старата количката се побираше без да я сгъвам, което беше супер. Никога обаче не съм седяла отзад. Не ми е хрумвало даже. Веднъж обаче бяхме трима възрастни и снаха ми съвсем чудесно се събра отзад между столчетата.

# 3
  • Мнения: 9 052
Пежо Партнер е удобна кола и не е скъпа. Може да се сложат още 2 седалки отзад, но пък това стеснява 2 рия ред и не остава място за багаж. новите модели са по желание с интегрирани шини на покрива за багажник, като не се доплаща (поне така ни казаха). Форд Кънект  Гранд при същия двигател е по-широк и по-дълъг от Партнера с около 35 см. и е диеален. Има като зафирата интегрирани две седалки отзад . Опел имат хубав и нескъп ван , но пак е по-скъп от предните две коли, но е с 5 коня пове4е от тях. И аз ще поръ4вам кола и може би 9е се спра на партнера като сложа вси4ко, което ми е необходимо (7 седалки, релси за багажник, резервна гума, клима , сд и пакета за паркиране ) ми излиза най-евтин.

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 09:32 от Bandiera rossa

# 4
  • Мнения: 176
Мазда 5, чудесна е и доста широка. Място за багаж има колкото искаш.

# 5
  • София
  • Мнения: 459
Нше сме със ситроен ксара пикасо и съм адски доволна

# 6
  • Мнения: 88
Ние в крайна сметка си купихме Фолксваген Туран, но тепърва предстои да видим дали ще сме доволни.

# 7
  • Мнения: 9 052
Фолксвагена ни беше много скъп. Иначе е по-добре от пежото. Ние пак взехме партнер , но новия модел.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 182
Ние в крайна сметка си купихме Фолксваген Туран, но тепърва предстои да видим дали ще сме доволни.
Ние сме със същата кола от около година. Преди това бяхме с Фолксваген Голф Комби. И от двете съм доволна, събират се спокойно все още и трите столчета отзад, е избирала съм ги по-теснички:)
Най-важното е че когато имаме допълнителен шести човек, можем да го качим след като разпънем задните седалки. Обикновено на тях сядат децата, защото са по-малки, а ако шестият човек е възрастен сяда на някоя от нормалните седалки.

# 9
  • Мнения: 780
Ние сме с Тойота Версо (7 места). Ние имаме една кака на 4 г. и чакаме близнаци и се чудя какви столчета да им вземем, така че да се събират и трите деца на втория ред седалки.

Общи условия

Активация на акаунт