Стиска по силно с едната ръка

  • 2 286
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Бебето ми е на 3 мес и половина и днес забелязах че като й подам да ми хване пръстите за да я изправя до седеж с дясната ръка ме стиска малко по слабо и ако дърпам пуска малко по рано пръста ми. Според мен движи еднакво и двете ръце и двата крака, Играчки си хваща и с двете ръце, просто ми се струва че не позиционира палеца по същия начин като на другата и затова опуска по рано.  Главата я държи стабилно, започнала е да се отблъска като лежи по гръб и да вдига дупето но още не се е завъртала по корем. Мислите ли че това по слабо стискане е притеснитнително и случвало ли се е при някой

# 1
  • Мнения: 197
Въх..ама това е 3 месечно бебе:) Чак за обръщане говориш.Според мен е абсолютно нормално.

# 2
  • Мнения: 4 409
А защо изправяте бебето до седеж?

# 3
  • Мнения: 197
Деска предполагам само ,че не живее в Бг.В Германия го правят на прегледи ..и на мен ми се изправи косата  Simple Smile като гледах доктора какво прави.

# 4
  • Мнения: 4 409
На дъщеря ми на преглед също са го правили това - да я изправят до седеж, за да се провери дали главата и гръбначния стълб са на една линия. Обаче лекарката я хваща за ръчичките и я повдига много внимателно, а не детето да трябва да стиска и само да се напъва да стане едва ли не. Отделно това е правено само един път по време на прегледа, а не и у дома. Та нека да видим авторката какво ще каже, защо е нужно у дома да правят такива упражнения и то на 3 месеца и половина.

Общи условия

Активация на акаунт