Сладкарничка за книги-тема 68

  • 41 467
  • 747
  •   1
Отговори
# 330
  • Кърджали
  • Мнения: 10 249
Мери, щом го хвалиш толкова ще го погледна тоз сериал. Сигурно ще ми хареса.
За косата, добре че моята е гъста,та не личи толкова че капе. А капе ужасно. Но и никакви грижи не полагам...

# 331
  • София
  • Мнения: 3 256
Мери, не ги знаех тези неща за аргана, благодаря ти, че каза  Hug Ще помисля какво да я правя. Още не съм се притеснила прекалено, надявам се да се оправи.  Flutter
Цвети, Бъбъл, Дев, Алекс имат разкошни коси Heart Бъб, направи ли си прическата, дето я планираше? Simple Smile Как е?  Flutter
Нел, ще запомня Икаров, но сега няма да го опитвам, може би по-натам...

# 332
  • Мнения: 811
Здравейте сладури

Чудо , аз да се добера до компа в делничен ден Laughing Laughing че и ви изчетох най-подробно и имам време и да ви пиша Laughing Laughing

Последните дни явно влизам в ритъм , защото и книжка имам време да почета малко вечер Laughing Laughing а съ Laughing започнала една увлекателна
Празната пещера на Димана Трънкова е книжката
Трилърче , бързо върви Laughing Laughing

Почивка съм вчера и днес от работа , време да наваксам за университета е Crazy Crazy
Аз като почивам от едното наваксвам за другото Crazy не ми е скучно Hug Hug

Говорите за коси , ми и моята е флегма и аз и се ядосвам , че ако е с дължина под раменете и става като слама
Затова сега гледам да не я горя , но е и късичка и поне изглежда жизнена
Намерих си и шампоан от който да изглежда пухкава и да е мекичка
Иначе си чакам заплата и съм си набелязала няколко неща от Зоя-та за стимулиране на растежа на косата Laughing Laughing Laughing Laughing

Цвети , на мен твойта коса и косата на Петето ми изглеждат супер готини и пухкавиии

Момичета , гушвам ви всичкии , няма да изброявам да не пропусна някой Crazy Crazy

Аз пък почнах обратно броене , още близо 10тина дена и ще помъдрея с още една годинка Laughing Laughing Laughing

Зачезвам , че ме зове унито Laughing Laughing

# 333
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Да се разпиша и аз  Simple Smile


Цвети, Бъбъл, Дев, Алекс имат разкошни коси Heart
За останалите съм съгласна  Heart Eyes,но моето косище отдавна не е това което беше... Flutter
Драстично е подкъсена именно заради косопода ,който имах.
Не мога да кажа,че е се е сгъстила и е станала обемна,но поне спря да капе.

Мариш,аз съм на противоположното мнение за маслата от Икаров....съжалявам  Simple Smile
Изобщо не са качествени продуктите на тази фирма.Смея да го твърдя,тъй като от две години ползвам само ЕМ И БМ/етерични и базови масла/ със сертификат за лице и коса.Мога да пиша много,ако те интересува нещо  давай на лични да не разводняваме тук  Wink
Разбира се,не съм критерий за това  Grinning

Ако имаш време прегледай тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=954184
На мен ми помогна много преди време в началните стъпки  Peace

Дадка,пролетно настроение има край теб,нека е все така  Sunglasses

Искам да споделя своето мнение за книгата на РозМари....прочетох я....за една нощ почти...

Нарочно отлагах дълго време,исках тя сама да ме повика тъй да се каже....
Дойде ѝ времето,точно на място в подходящия момент.Няма случайни неща,така е.
Не ме разочарова,знаех какво да очаквам и го получих.Докосваща е,поне за мен!Научих нови неща,други си припомних,но най-впечатляващото за мен е,че в един момент имах проблясък от минали спомени или казано дежа вю...Трудно мога да го обясня тук,но се стреснах определено...
Със сигурност всеки ще открие нещо за себе си в тази книга.Не със всичко съм съгласна  написано  в нея,но истината е,че е като вихрушка,като един дълбок извор от който ,колкото повече пиеш,толкова по ти се услажда..
Та магията я има,стига да я виждаш!

Толкова от мен,ще се радвам да прочета и други мнения от вас за нея  Peace

Спорен и лек ден  Hug

# 334
  • Мнения: 5 405
Алекс, ще се радвам да споделиш за сериала.  Mr. Green Heart Eyes
На Икаров маслата и аз не ги ползвам отдавна.  Peace
Дад, от Зоя и аз имам 2 масла, купени преди около месец-два, доволна съм.  Grinning Комбинирани са, смятах, смятах да си купя същите масла, които има вътре и да си ги смеся, но ще ми излязат по-скъпи и взех готовите.  Grinning Но внимавам много-много да не влизам в тоя сайт, че ставам разногледа и портмонето се изпразва с по-бърза скорост, отколкото в книжарница.  #Crazy Crazy Laughing

# 335
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 
Честито Благовещение!  Flowers Bouquet
Бъдете здрави и нека всеки да получи желаната блага вест!

 Днес носете паричка в джоба си, че като ви закука кукувицата, да не сте без пукната пара.  Laughing

 Хубав ден ви пожелавам и призовавам слънцето в моя град!  Praynig

 

# 336
  • Мнения: 811
Хей
Сладури
Цоп и аз набързо тук , преди да съм отпрашила за работа
Една приятелка тия дни се бъзика , че откакто съм почнала работа съм като онзи анимационен герой Спиди Гонзалес Laughing Laughing спомняте ли си филмчето , а Mr. Green

Хубав празник е , да сте много благословени Heart Eyes Heart Eyes

Гледам за сериали говорите , ами нещо нямам време за такива сега , а как ме е яд , че не мога да следя  Откраднат живот
Любим ми беше втория сезон

Единствено почнах да имам повече време за книжка вечер и си продължавам Празната пещера Heart Eyes

И тук е някакво сгрочено , слънце не може да пробие , аз се чудя още какво да обличам и след малко трябва да тръгвам Crazy Crazy

Гушвам ви сладурки
Ще наминавам пак скоро Hug Hug

# 337
  • Мнения: 10 874
Една приятелка тия дни се бъзика , че откакто съм почнала работа съм като онзи анимационен герой Спиди Гонзалес Laughing Laughing спомняте ли си филмчето , а Mr. Green
Че как да не помним? Mr. Green




Честит празник, момичета! Heart Eyes Усмихнат и благословен да е денят ви, а и вие самите! Hug

# 338
  • Мнения: 5 405
Аз пък се сетих за "мик-мик"  Joy Joy Joy

# 339
  • Мнения: 5 341
Честит празник, момичета!

Като заговорихте за работа, не знам как е при вас, но тук всеки работник е задължен да излиза в обедна почивка за 30 минути. Понеже магазинът, в който работя, е доста голям и има много работници, почти винаги се засичаме с някои колеги в стаята за отдих. Тази седмица не знам какво се случва, но всеки път засичам лицата на двама колеги hahaha Не сме се уговаряли, просто така се случи. Влизам в стаята за отдих, празно е. 10-15 минути по-късно колега номер 1 влиза. Две минути след него влиза колега номер 2. В това няма нищо лошо, но после в четвъртък две минути след мен влиза колега номер 1. Вчера влизам и виждам колега номер 1 вече е вътре. 10-15 минути по-късно пристига колега номер 2. Днес идва време за обедната ми почивка, влизам в стаята за отдих и хоп... изненада. Колега номер 2 вече е вътре. 10-15 минути по-късно изненадата става по-голяма, когато влиза... колега номер 1 Joy Joy И преди съм карала обедната почивка заедно с тях и то не веднъж, но никога толкова често hahaha Другата седмица минавам в другата смяна, но няма да се учудя, ако ги засега пак или поне единия.   

# 340
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ох,  Ich_Will_, досмеша ме.  Joy
 Ако се появи колега с №3, съвсем ще объркаш конфигурацията. Кой влязъл, кой излязъл.  hahaha Скица!

 Добро утро! Да си направите хубав деня, кой където ходи, все хубави неща да му се случат!  Hug

 При нас мъглаааа, толкова гъста, с нож да я режеш. Ако сега отида да гласувам, имам чувството, че ще объркам пътя до секцията, затова ще отложа. Не ми се ходи и без това.  Crossing Arms

# 341
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193


 Добро утро! Да си направите хубав деня, кой където ходи, все хубави неща да му се случат!  Hug

 При нас мъглаааа, толкова гъста, с нож да я режеш.
Добро да те стига и теб,Нели  Heart Eyes
Да ти се връщат хубавите пожелания  Hug

Пращам ти от сърце от нашето слънце щом при теб няма  Heart Eyes


 Hug Hug Hug

Aз поспах....доста.... Blush с това объркано ново време съвсем се оплитам.

Нямам планове за днес,ще ги правя в движение щом изляза на разходка след малко.

На всички останали:топлина и прегръдки!

# 342
  • Мнения: 5 341
Neli M*, не смея да ги назова по имена hahaha Истината е, че всеки работник сам избира кога да излезе в почивка. Засичаме се с даден колега в стаята за отдих веднъж седмично и това е. Понеже бях първа смяна, изчаквах стриктно колегите от втората смяна да се появят и тогава излизах. Сега с втората шансът да ги срещна е по-малък, защото тогава вече преминалите в първа вече ще са заминали и персоналът намалява, а и втората смяна по принцип е по-натоварена. Гледам да излизам в интервала 13:00-14:00 в първа смяна и 17:00-18:00 във втора смяна в почивка. Преди това ми е прекалено рано, а след това е прекалено късно вече. Все още колега номер 3, чиято физиономия да съм засичала толкова пъти в стаята за отдих тази седмица няма, но нищо чудно от утре да се случи.

# 343
  • Мнения: 811
Здравейте
Аз се записвам от работа
Сама съм в аптеката , мъгливо , мрачно и валящо е , съответно има по един човек на 30 мин макс
Но трябва да стоим до 7 , да не вземат да идват повече хора.

Их , много интересно е  при вас
При нас в аптеката няма регламентирана обедна почивка
Зависи от наплива на хора , кой когато успее и то хапва на крак Crazyнякой път и за това не остава време Simple Smile

Гадно мрачно , валящо е
Искам си мека пролет , топличка , мръннн Laughing Laughing

Гушвам ви много всички Hug Hug

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
Привет от мен, тези дни се любувах на слънчицето. Времето е прекрасно, ако продължава в същия дух скоро и банския може да сефтосам.  Laughing
Косата на фона на преди съм я занемарила от към грижи. Сега използвам на Дав шампоана и маската и съм много доволна. Мажа я с едно масло от списание Грация /което без майтап е жестоко, чак с втора опаковка се презапасих/. През 3 месеца на фризьор. Трябва /това от месеци го казвам/, да взема тривитаминола и да започна по-често да я глезя.
Иначе работа, работа и пак работа. Копнея за разходки и слънце, максимално им се радвам като се случат.

Общи условия

Активация на акаунт