Сладкарничка за книги-тема 68

  • 41 433
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 13 336


"Няма по подходящо време от настоящето." - Сю Монк Кид "Тайният живот на пчелите"

Добро утро и от мен, вече оправям задачките в офиса, за после си нося и книгата да си довърша. Времето е приятно подухващо със слънце. Прекрасна неделя  bouquet

# 736
  • Кърджали
  • Мнения: 10 215
О, Мариши, ти наистина си много бърза.
Другарче, пристигна ти допълнението към книжката, ама ще преспи в Еконт, че вчера не успях да го взема, нали само до обяд работи офиса на Еконт. Но то пък и книжката ти още не е пристигнала, в понеделник я чакам и нея.  И във вторник, най - късно сряда ще изпращам. И другарче, сигурно няма да е кой знае колко опаковано, че в нашия пощенски клон искат да видят какво пращаш. А да тръгна там да опаковам след като го видят - то може, ама Анди няма да го понесе сигурно. Ще видим де...
Само да ти кажа, книжката ти не е синя  Joy
Навън напича слънчице, а снощи такъв дъжд се изсипа.
Моята драма с пералнята приключи успешно. Вчера ходих да си избирам нова. Доживях.

Взех си и от кафенцето на Деси.

# 737
  • София
  • Мнения: 3 221
Добричко утро!  bouquet
Петенце, отложих го за утре следобед, след градината на Гушко. Party Че миналата седмица беше болен, нека понеделник да поиграе с децата, учудена съм, че му харесва толкова Heart Eyes Хем се радвам, че толкова бързо и добре се адаптира в градината, хем едно такова майчинско изумление ме е прихванало ...  Heart Eyes Децата са много повече от това, което ние виждаме в тях  Heart Eyes Ние сме само любящите пазители на едно безценно и необятно съкровище, нищо повече  Heart Eyes
Нел, радвам се за Мариус, без да завиждам благородно, защото на 26-ти и аз ще го гледам  Party Той много израстна, няма я тази показна "чупка в кръста" от началото на кариерата му, няма я скандалността, лигнята. Добре, че ме прелъгаха да го гледам преди година  Flutter никога нямаше да отида сама, малко смешен и противничък ми беше.
Хубава да ви е неделята. Ние отиваме на Витоша всички  Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 5 405
Ехааа, Мариш пратила.  Shocked
Алекс, много се радвам!  Heart Eyes
Аз утре ще пращам!  Mr. Green
Мариш, нямаше ли да правиш нова темааа?

# 739
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 194
Добро неделно утро  Hug

Алекс,ха честита нова помощничка  Simple Smile Да си върши работата тихо и безпроблемно желая  Wink

Мариш,много хубава разходка да имате семейно.Тъй да ти се радвам за бате Гушко,ето дойде си моментът за него и градината,видя ли.Всичко с времето си  Peace
Все така да му е хубаво там.

Аз не успях с книжката на другарчето в петък,ужасни болки в гърлото са ме стегнали,едвам дишам.И кашлица и хрема се борят с мен.Кофти е,че и малкото човече май прихвана,да видим накъде ще му излезе края.

Най-късно до сряда и аз ще изпратя.Дано успея да зарадвам моето другарче,леко постен ще ми подаръка,ама друго не успях да измисля  Sad
То и моето другарче не се включва много...дано е добре  Peace

Отивам да пия чай,на вас спокоен ден желая.

# 740
  • София
  • Мнения: 3 221
Момичета, още не мога да се освестя  Grinning Heart Eyes Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Витоша се отлага с още час, за да ви разкажа какво ми се случи днес  Crazy Party Grinning Heart Eyes  
Закусваме с децата и ММ - кой по пижама, кой облечен-недооблечен, и ми звъни телефона, непознат номер.  newsm78 Вдигам, и един женски глас от другата страна "Добър ден, от Спиди се обаждам, имате доставка, на адреса ли сте?" Викам "Дааа" - силно замислено, защото нищо не очаквам по спиди, но решавам, че някоя от бабите е пратила спешно някое пюре, да не умре от глед бедното внученце  Crazy  hahaha "Хм, не знаех, че спиди имат неделна доставка, мисля си аз - при това не е онзи клюн, който познавам, а някакво момиче". След малко се звъни на домофона, аз отварям с копчето и чакам на седмия етаж да се качи куриера... Чувам стъпките му и се показвам на вратата и що да видя  Shocked Grinning Grinning Heart Eyes Joy Hug #Silly  Grinning Grinning#Silly Heart Eyes smile3539 smile3539 Grinning Joy Grinning Heart Eyes Пететооооооооооо. Ама всъщност аз не я познах веднага... Гледам я и не мога се осъзна  hahaha hahaha hahaha hahaha Близка физиономия, ама ченето ми виси, мозъчна ми дейност - нула. "Куриер ли чакате?" ми вика  Joy Аз  Shocked  А тя вади една лилава разкошотия - не съм виждала по-красива опаковка в живота си - " Заповядай" ми вика  Shocked Аз още не мога да се осъзная на кой свят съм  Grinning Grinning Grinning Пък като се осъзнах, като й се метнах с цялото си сърце и с всичките си килограми  hahaha hahaha hahaha hahaha  hahaha

# 741
  • Кърджали
  • Мнения: 10 215
Хи-хи, добра изненада ти е спретнала Петето.

# 742
  • Мнения: 1 743
Цитат на: Marisha* link=topic=966062.msg35003248#msg35003248 е [color=red
Пететооооооооооо[/color][/b]. Ама всъщност аз не я познах веднага... Гледам я и не мога се осъзна  hahaha hahaha hahaha hahaha Близка физиономия, ама ченето ми виси, мозъчна ми дейност - нула. "Куриер ли чакате?" ми вика  Joy Аз  Shocked  А тя вади една лилава разкошотия - не съм виждала по-красива опаковка в живота си - " Заповядай" ми вика  Shocked Аз още не мога да се осъзная на кой свят съм  Grinning Grinning Grinning Пък като се осъзнах, като й се метнах с цялото си сърце и с всичките си килограми  hahaha hahaha hahaha hahaha  hahaha
Ооооо, не могааа....не мога да спра да се смея..близка физиономия вика Joy hahaha
Пете, ти си нинджа на личното оподаряване Hug

# 743
  • Мнения: 10 874
Страхотна изненада е спретнала Петето! Heart Eyes Браво! Hug
Много се радвам за теб, Маришка! Hug

# 744
  • Мнения: 5 405
Хааааахахахахахах, не мога!  Joy Joy Joy Joy Мариш, честито оподаряване! Браво на Петето за изнедата!  Crazy Party Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 745
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Маришкооо, пресъздавах си образа ти.  Laughing Толкова мило, толкова специално отношение на тази усмихнатата куриерка. Знаех, че ще направи всичко възможно да изпълни този план Петето усмивката, знаех.  Heart Eyes Как ме карате да вярвам, че на този свят има магия, наречена приятелство, любов!  Hug
 Пете, в предишна игра другарчето ти /Мери/ ти дойде на крака, този  път ти самата отиде на крака при него.  Grinning Айде, изненадай и мен, де. Ей така, няма да знам, а ти ще си на Мадара.  Heart Eyes

 Маришко, кога ще ни представиш снимков материал? Може да не е тук, където решиш, ама тръпна от нетърпение да видя съдържанието на прекрасанта лилава кутия.  Party

 Мое другарче, твоят пакет още не е опакован. Но пък една купчина тестове са проверени и описани.  ooooh! Виждам върха на носа си вече.  Crazy

# 746
  • Мнения: 811
Здравейте сладурки

Много прекарсно оживена тема  Crazy

Петее , прекрасна изненада
Мариш , честито подаръче , честита лилава кутия любов Heart Eyesда знаеш че и аз чакам снимки да видя Hug Hug

Моето другарче обаче няма купена книжка още  Mr. Greenза бой съм , има само подготвено допълнение за него и за дребосъчето  му  Crazy да се счита като малък жокер Laughing Laughing
Но утре ще се поправя Embarassed

Нели , дано си по-добре здравословно и купа с тестове е свършил  Mr. Green

Аз позачезвам отвреме навреме но на 18ти имам един семестриален изпит , а на 25ти един практически
Малко за загрявка преди гадната сесия Crazy Crazy

Г ушвам ви , спокойна нощ Hug Hug

Аз отивам да се поглезя с книжка Party

# 747
  • София
  • Мнения: 3 221
Деца, заповядайте в

новата тема

Мислех да я правя по-изпипана, обаче не ми стига времето за нищо..... Казвайте какво да променям по правилата? Да пиша ли за слепите игри? Или друго?  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт