Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте, моят термин наближава, сравнително. Винаги съм съм подхождала със страх към процеса на раждане, но когато открих болница Надежда, се успокоих, че там нещата стоят различно. Всичките ми познати казваха, че само хубави неща чуват за тази болница, всички там са много добри специалисти и т.н.
Моят досег до различните специалисти в болницата (кардиолог, хематолог, интернист и др.), наистина потвърждава слуховете... освен ако не стане дума за АГ лекарите в женската консултация. До сега имах досег с д-р Стоянова и д-р Белкин, от първата бях учудена изобщо какво прави там, смених я с Белкин - пак бях недоволна, но започнах да си мисля, че проблемът е в мен и явно съм много придирчива.
И тогава - появи си тази тема във форума  http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=966040. Всичко от което се опасявах, се оказа истина.
Сега започвам да се двоумя, дали да остана в тази болница изобщо, кой лекар да избера и какво ще се случи, ако когато ме приемат, някой от тези лекари е на смяна.
Моля, дайте мнения за лекарите в болница Надежда.

# 1
  • offshore & overseas
На няколко места четох добри отзиви за тази лекарка. Но доколкото съм наясно, при раждането там не може да се избира лекар или екип.

По принцип се счита, че при нормално протичаща бременност, без усложнения и пр., няма причина да търсите друга болница, ако болница Надежда Ви допада.

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт