Търся коректна фирма за навес на тераса

  • 9 871
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6
А,може ли да споделите какви точно разрешения се изискват и от къде за да се направи такъв навес.При нас става дума за открита тераса 15 кв. Кооперацията е в двор.

# 16
  • София
  • Мнения: 30 079
А,може ли да споделите какви точно разрешения се изискват и от къде за да се направи такъв навес.При нас става дума за открита тераса 15 кв. Кооперацията е в двор.
Трябва да се изготви проект, който да се внесе за одобрение в общината. Иска се съгласие и от комшиите.

# 17
  • София
  • Мнения: 6
Благодаря за отговора.А този проект от архитект ли трябва да се направи?

# 18
  • София
  • Мнения: 30 079
Благодаря за отговора.А този проект от архитект ли трябва да се направи?
Да, защото трябва да отговаря на заложените критерии. По тази причина бих препоръчала да се насочите към архитект, който е запознат с изискванията и работи на територията на съответната община т.е. правил е проекти и на други клиенти, минал е по този път и знае какво и как да направи, а не после да преправяте и да губите време.

# 19
  • Мнения: 170
Моля препоръчайте ми фирма или майстори за направата на навес на последен етажа. Терасата ми е голяма и е адски ужас. Трябва спешно да намерим хора, защото зимата наближава.

# 20
  • Мнения: 918
Здравейте, темата е стара, но дали междувременно няма някой, който е открил коректна и можеща фирма за направа на навес?

# 21
  • София
  • Мнения: 37
За съжаление фирмата, която на мен ми прави навеса  вече не работи такива поръчки. Иначе бяха много добри.

Общи условия

Активация на акаунт