Лесно отслабване

  • 3 550
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Эдравейте! Исках да попитам дали някой от вас энае как мога да сваля по - бърэо килограмите в коремната област. Имам проблем с кръвното и не мога да не ям сладко и да спаэвам екстремни диети. В моента уча и нямам особено време эа фиэически упражнение, но все пак искам да иэглеждам добре. Ако някой има идеи ще се радвам да ги чуя. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 259
Единият начин е да изгориш калориите. Дали ще е с по-умерено хранене или спорт, ти си избираш.

Другият начин е липосукция.

Не знам да има трети.
Все пак спортът е много важен за доброто здраве, не виждам едно учене как може да ти попречи да правиш някакви упражнения по най-много час на ден. Понякога и с по-малко има ефект. Толкова време всеки може да отдели.
А и физическата активност подпомага умствената дейност. По-лесно се учи като спортуваш Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 755
Кръвното не се регулира със сладко. Може би трябва да се посъветваш с кардиолог за това. А за отслабването - няма как хем да ядеш както си знаеш, да не спортуваш и да отслабнеш. Дори само да махнеш сладкото и да ограничиш тестото ще има ефект. Както и да спреш газираното и всички готови храни - кроасани, сандвичи, закуски. Сам/а си приготвяй храната - най-вече салати и леки ястия. По възможност без хляб. Вечерята да е салата, когато огладнееш между храненията, вместо вафла - краставица с малко сирене. Ако огладняваш нощем, пак хапни плод или зеленчук.

# 3
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 260
Е няма такова нещо като лесно отслабване - изисква се огромен труд Simple Smile Пробвай билков чай Сание Simple Smile
Но това е временно решение Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Эдравейте! Исках да попитам дали някой от вас энае как мога да сваля по - бърэо килограмите в коремната област. Имам проблем с кръвното и не мога да не ям сладко и да спаэвам екстремни диети. В моента уча и нямам особено време эа фиэически упражнение, но все пак искам да иэглеждам добре. Ако някой има идеи ще се радвам да ги чуя. Благодаря!


Когато искаш да отслабваш, отслабва и цялото ти тяло, не само желаната част, която искаш. Пробвай с някоя диета, за да свикнеш да ядеш в по-ограничени количества и също да свикне стомахът ти, спазвай я и продължи с друга диета, ако издържиш. Тоест, ако ти омръзне да ядеш всеки ден едно и също, защото аз не издържах вече на диетите до седмица и започнах режим. Тоест, ям си вече каквото искам, разбира се здравословни, защото нали и аз искам да свалям килограми, през 2-3 часа до най-късно 19 вечерта и пия вода колкото си искам, че 2-3 литра всеки ден няма да се издържи. А, ако ти се яде сладко, замени го с кофичка кисело мляко с овесени ядки, стафиди и бадеми и чаена лъжица мед и става вкусно, ммм...  Grinning Лесно отказах сладкото и всякакви неща, идеята е просто да ядеш здравословно и има ефект при мен + много тренировки почти всеки ден и имам воля за всичко.  Simple Smile Ако не искаш да си на диета, просто пробвай да се храниш здравословно, в нета можеш да намериш всичко по тази тема.

Последна редакция: нд, 19 фев 2017, 15:28 от Анонимен

# 5
  • Мнения: X
Эдравейте! Исках да попитам дали някой от вас энае как мога да сваля по - бърэо килограмите в коремната област. Имам проблем с кръвното и не мога да не ям сладко и да спаэвам екстремни диети. В моента уча и нямам особено време эа фиэически упражнение, но все пак искам да иэглеждам добре. Ако някой има идеи ще се радвам да ги чуя. Благодаря!
Бързото сваляне предполага още по-бързо връщане на сваленото.
За пръв път чувам за регулиране на кръвно със сладко....И аз имам проблем с кръвното и сладкото ми е противопоказно.За регулиране на кръвно, без значение ниско или високо, се иска качествена и добра храна, а не сладко.
Трайно и постоянно сваляне на кг-с добър режим, дългосрочен.
Бързо отслабване-с глад.
Недостатък-постоянен рецидив.


Общи условия

Активация на акаунт