Как бързо времето отлита, а ЮЛЧЕТО все по-силно рита!

  • 42 226
  • 756
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на следващата тема

Опции:

# 750
  • Мнения: 7 986
И не всеки има мечтаната работа. Някои много по-пълниценно биха си изкарали бременността вкъщи. Много работодатели не си заслужават да си губиш времето с тях. Казвам го от позицията на човек, който е имал и добри и лоши работодатели и който преди първата бременност не е ползвал дори и половината си отпуски за 12 години и не е вземал повече от 2 седмици болничен за същите тези цели 12 години. Т.е бях работила 12 години без прекъсване с изключение на посочените. Обаче ако в момента работя работа само за пари, която не ми доставя никакво удоволствие или развитие в желана посока, много ясно, че ще предпочета да си стоя вкъщи, където мога да се развивам и професионално, защото много сфери позволяват това. Това е присъщо най-вече за провинцията, защото в София е доста по-лесно да имаш желаната работа.

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 22:06 от celika

# 751
  • Мнения: 325
Ок..успокойте се.
Приятни болнични!

# 752
  • Мнения: 731
Еми много ясно, че ше си ползваме болничните. Пък ти си работи ✌ 😎 💥

# 753
  • Мнения: 295
Не разбрах защо такава драма стана от тези болнични 😀 Явно хормоните на всички са се разбушували. Не се палете толкова, че си представям какви спорове ще се водят за кърмене, ваксини и захранване  Mr. Green
Лека вечер и спокойни сънища на всички  Peace

# 754
  • Мнения: 205
Охо, в предната отчетна тема със сина ми се завихри такава драма, когато 10 майки скочиха в защита на това, че от години се осоляват бебетата след къпане, коя съм аз че да осъждам този ритуал...а аз заявих че за нищо на света няма да мариновам бебе, ако ще и по медицински причини да е... Тъй че теми има много, по които ще спорим. За НИЕ-формата, по-добре да не отваряме дума - любима тема ми е Mr. Green  Няма лошо да се спори, само да запазим добрия тон. Прекрасен ден на всички Peace

Последна редакция: вт, 04 апр 2017, 08:26 от Adventurer

# 755
  • Сливен
  • Мнения: 4 019
Извинявам се,че питам ама какво е това осоляване?

# 756

Общи условия

Активация на акаунт