Спане с новородено

  • 2 556
  • 80
  •   1
Отговори

Анкета

Когато се прибрахте в къщи спяхте:

Опции:

  • Мнения: 5 103
Как се справяха бащите с нощното будене на бебето?
Нашият тати е много уморен, а аз неискам да се местя в друга стая.

# 1
  • Мнения: 549
нашия тати не се е грижил през ноща.Все пак той ходи на работа.Помагал ми е с други неща,а през ноща си ставах аз

# 2
  • Мнения: 35 891
исках него да преместя, но той не пожела
не съм го карала той да става вместо мен

# 3
  • Мнения: 5 103
То и аз ставам, но той се будил Shocked и едва гледа, може да пробвам да му взема тапи за уши newsm78

# 4
  • Мнения: 5 299
Ами уморен е, 4е ходи на работа, ама аз да не би да не съм. Викториа се буди по няколко пъти на но6т(ни6то 4е не е новородено). Нито имам сили ве4е, нито нерви. Все се надявах, 4е като избият зъбите 6те се поооправи положението _ ама не. Единственото реШение за вси4ки е да я взимам при нас. Rolling Eyes Това ми е най_болната тема. Confused

# 5
  • Мнения: 2 381
Тати спи при нас.Но когато е много напечено, се премества в друга стая

# 6
  • Мнения: 1 006
Нашият татко спи при нас и нямаме проблеми с това,защото той спи много дълбоко и е рядкост да чуе бебо и да се събуди.

# 7
  • Мнения: 1 983
когато Вики се роди и се будеше, в повечето случаи като се събуди нощно време ставахме и двамата, дори сега като се замисля той ставаше по-често и той я хранеше, просто защото като съм уморена не чувам нищо докато спя Confused

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Изпратих таткото в другата стая.По спокойно ми беше,достатъчно трудно ми беше и за него ли да мисля Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 195
Бебето беше много спокойно като малко.Малко мрънкаше,но сериозно реване не.А таткото не я чуваше.Просто му завиждах за съня.Спеше като пън.Той и сега си е така.Спи на прахосмокачка,телевизор и на всякакъв шум.

# 10
  • Мнения: 2 922
А нашият татко никога не се събуждаше от плача на бебето  Shocked
Та затова нямаше проблем да си спим в една стая.

# 11
  • Мнения: 5 370
Ми не помня, ама едва ли се е местил повече от 2-3 пъти сума сумарум. То и Станислав не е бил от баш ревливите бебета, де.

# 12
  • Мнения: 22 520
Всички заедно.Нашият тати и топ не можеше да го събуди. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 11 505
Когато се роди първото ни дете всички спяхме в една стая.Ако Бебо много ревеше,татко му се местеше в друга стая,а не ние.Второто ни бебе отдавна не се събужда нощем,пък и нашият татко го няма така че и проблем нямаме. Wink

# 14
  • Мнения: 2 910
Всички си спим заедно още от началото, но и не сме имали много безсънни нощи. Като бебе Марти се будеше 1-2 пъти през нощта, но бързо се успокояваше и заспиваше. Така беше само първият месец, като през това време и таткото е ставал да преспива.

Общи условия

Активация на акаунт