Любители на Котки - Тема 112

  • 39 722
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 6 301
Милват ми се котенца! Simple Smile

# 661
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ние играем на дивана с въдичка, днес я купих и е интересно. А я купих защото доскоро с едно лазерче се морихме, но някак разбра че точката идва от нещото в ръката ми и в момент на лудо бягане хукна насреща ми и за 4-5 метра така се засили, че като се бухна странично в мен хем ми изкара акъла, хем усетих каква мощ се крие в 5кг. ускоряваща котка Simple Smile Затова днес въдичка за тихи игри Simple Smile

# 662
  • Мнения: 18 858
Нашето въдицата я развали за няколко дни- беше някаква с перца и някакви джвъчки. На червената точка много се кефи, аз не му светя в очите, дори използвам фенерчето, когато искам да го изкарам отнякъде. Но ако вреди дори и при това положение, няма да го използвам. Най-много обича с топчета със зрънца вътре да си играе, но с тези ситните, които са не по-големи от топче за пинг-понг. Обаче много бързо ги забутва зад мебелите, пералнята и пр., до степен да не мога да ги извадя, без да изместя всичко. Има и една по-едра топка, която е като обвита с въже и има някакви перца, но не ѝ се кефи чак толкова. Има и още една по-големичка гумена, но нея изобщо не я отразява.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 6 301
Във всеки дом с котка има скривалище на съкровища. Нашето главно е под хладилника. От време на време вадим отдолу топчета, мишки, флашки и разни други. Simple Smile

# 664
  • Мнения: 18 858
Във всеки дом с котка има скривалище на съкровища. Нашето главно е под хладилника. От време на време вадим отдолу топчета, мишки, флашки и разни други. Simple Smile

Аз последния път извадих мумифицирани маслини  Embarassed

# 665
  • София
  • Мнения: 13 122
Най-много обича с топчета със зрънца вътре да си играе, но с тези ситните, които са не по-големи от топче за пинг-понг. Обаче много бързо ги забутва зад мебелите, пералнята и пр., до степен да не мога да ги извадя, без да изместя всичко. Има и една по-едра топка, която е като обвита с въже и има някакви перца, но не ѝ се кефи чак толкова. Има и още една по-големичка гумена, но нея изобщо не я отразява.
Само веднъж купих котешка играчка - топка с навита връв върху нея. Просъществува около половин ден:







Отлично си играят с "жълтък" от шоколадово яйце с нещо дрънкащо вътре (бобче, ориз), тенис топки, пинг-понг топчета, използвани батерии (много тропат Simple Smile), кестени, капачки от шишета, рингчетата, които са около гърлото на пластмасова бутилка и какви ли не други ценности.  Laughing Но най-голям успех има една тенис топка, която намерих на плажа. Беше изхвърлена от морето и жълтият плат отгоре е станал рошав от подгизване. Редуват се кой повече да играе с нея. Забравих и за другата любима играчка - връзка за обувка. Наско я обожава и си я носи навсякъде, включително я крие под завивките ми.  Laughing Много е смешен като я захапе за единия край, влачи я и се обръща да гледа как връзката "върви" след него.  Grinning

# 666
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 958
Прекрасни малки сладки розови муцунки и лапички видях. Crazy Heart Eyes Heart Eyes И ноктенцата им като иглички!  Crazy Laughing

Рафаелчето  Heart Eyes какви драми преминало! ooooh!

У дома най-желаната и популярна играчка все е хартиено топче, намачкано от опаковката на някой шоколад. Хем хубаво се търкаля, носи със зъби, закача с нокти ..., хем винаги мога да насмотая ново, ако някое е заминало в джендемите под дивана, хладилника и т.н.  Laughing Peace

# 667
  • Мнения: 14 280
Ооо, разкошни малки бебоци  Heart Eyes

И у дома играчки са всякакви подръчни материали - запалки, спиралата ми за очи, флашка, балсам за устни, капки за нос... Скривалището е под дивана, периодично вадим изчезнали вещи от там.

И да ви покажа патентованата поза на мъжа ми и на Бела. Значи, само да го види, че се е опънал на дивана се размазва отгоре му, той я мачка, тя го хапе, ако спре да я мачка, той я мачка и тя припада така:

# 668
  • Мнения: 5 508
Сиси много обича да си играе с пискюли от канап, които й правя сама. Ако им вържа и по един конец и го размахвам из стаята пък направо лудва.
Шарко пък си харесва една коркова тапа и един скъсан ластик от онези силиконовите на спирала. Хваща го в единия край с лапите, другия дърпа със зъби и като го изпусне отскача и си го гони. И във въздуха си го подмята, хихи.

# 669
  • Мнения: 1 618
Зизу, мнооооогооо сладки тези пухкави бебчета и мама Сиси също. Да растат и много да ви радват  Hug
Нашата Ая не обръща много голямо внимание на играчките си, с изключение на лазарчето. Предпочита да си играе с нас: гониме се - първо аз нея, после тя мене и ми скача по краката, като ме хване  Laughing (но лекичко без да драска). С дъщеря ми се мачкотят, гонят и играят на криеница.

# 670
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 225
Понякога ми става криво, че няма да имаме котенца. Ама какво да направя - най-важното ми беше за здравето на мацата и второ - какво ще ги правя, на кого да ги дам. Дъщеря ми има приятелка, сега забременяла и на мъжкия търси дом, а женското заминава на село. Как ще се приспособи апартаментска котка там? А момченцето има някакъв проблем - залита, пада. Кой ще го вземе такъв? И двамата са спасени от сигурна смърт.
Виждам, че всяка котка има предпочитание към играчките. На Рафаела купихме въдица с перца, които заминаха нанякъде; сега сме вързали канапче; сутрин отива до въдицата и я побутва с лапичка за игра. Има топки всякакви, дори малка хлопка на драскалката, но ги подминава.

# 671
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Котката отново ме побърква с храната, ей, няма угодия на това животно! #Cussing out
Вдигнала съм ръце, има 3 купички, в трите има храна, да яде от което иска, направо ми писна, а е наддал между другото откъде и аз не знам.

Топчо не си играе с котешки играчки, умира да гони топки, правя му топка от фолио, има топчета, но гледам да не дрънчат много, спиралите ми обаче са му любими, търкаля ги навсякъде, а види ли нещо на масата, което може да се събори е там, счупихме дистанционното на Виваком, т.е. той го счупи, едвам се уредихме с ново. ooooh!

# 672
  • София
  • Мнения: 2 686
Сглобихме бебешкото легло. Кара е убедена, че само и единствено за нея е поставена тази мебел... Simple Smile

Скрит текст:

# 673
  • Мнения: 1 618
Страхотна Кара, как само се е излегнала - собственически  Laughing

# 674
  • София
  • Мнения: 7 182
Днес сложиха Супрелорин на нашата писана.
Тя май нищо не усети - само преди това ми трепереше от страх в ръцете.
Дано всичко да е наред.
Общо взето ще се решим на едно котило след като изтече действието на импланта.
Пък после кастрация.

Общи условия

Активация на акаунт