Искам да кажа ... (110)_20.02.-26.02.

  • 66 836
  • 711
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 703
Селесте, честит Мартин! Здрав, щастлив и късметлия да е!

Лято, аз бих сменила квартирата, пък и няма да местите мебели, само багажа.Следете квартирите, изгответе план и действайте Grinning

Карола,  браво на теб Hug

# 196
  • Мнения: 11 667
Селесте, да е жив и здрав Мартин, бързо възстановяване  Hug

# 197
  • Мнения: 2 016
Aкаш,  позволи ми да те поздравя с едно любимо видео, е така, без повод, just like that  Wink
https://m.youtube.com/watch?v=3rFoGVkZ29w

Последна редакция: пн, 20 фев 2017, 21:45 от Ша.ру

# 198
  • Мнения: 39 309
Чантата ми е като на Янтра, но не нося алкохол, ама картофи, хляб, тоалетна хария и какво ли не друго- да!
Напивала съм се зверски около 5-6 пъти.  Единия път беше на презентация на някаква фирма за вина. Пих от всичко! Проблемът ми е, че пия, пия, всичко си спомням на следващия ден, но повръщ@нето ми е в кърпа вързано. Обаче с щерката ще имам проблеми. Много обича да опитва. От всичко и по няколко пъти.  Късно пропуших, от 2 години не съм.
Картофите на Джейми у дома много се тачат. Янтра, махни им кромида и лимона. Слагай само по една по- силна подправка (за да са различни на вкус всеки път)- розмарин, мащерка, риган, няколко скилидки смачкан чесън и малко оцет и олио. Аз добавям и малко червен пипер за повече загар.
Мър, завидях ти за шоколада!
Искам хиалурон в горната устна- само за контур, не търся обем. Искам и стягане на гъз и баджаци. А ботоксът на гневната ми бръчка е задължителен вече.

# 199
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Мерси, Шару! Hug

# 200
  • Мнения: 4 188
Мари, имам човек, който да ти свърши работа перфекто, мога да те препоръчам. Сирйозен съм newsm62 Ако те интересува, пиши на лични.

# 201
  • София
  • Мнения: 7 033
Дейзи, благодаря за идеята, смятам, че доста деца биха се впечатлили от разказа на такъв човек.

# 202
  • Мнения: 4 864
Благодаря , мили момичета!!
Когато човек има здрав гръб всичко се преживява!
Ето, сега ще празнувам 5 години от диагнозата. И ще празнувам, защото оцелях Wink
Лягам, че умирам за сън. А любимият вече похърква блажено. Hug Hug

# 203
  • Germany
  • Мнения: 7 937
Селесте, честит Мартин! Да е здрав, уверен и обичан!
Карола, много поводи за празнуване да имаш и за напред!  Hug

# 204
  • Мнения: 4 864
Карола, много поводи за празнуване да имаш и за напред!  Hug

Дай Боже всекиму!!

# 205
  • Мнения: 22 430
Моля за съвет.
Калина повърна 2пъти храна и след това само стомашен сок и храчки вече над 7пъти.
При опит дори за 2глътки течност пак и се гади и започва да се напъва да повръща.
Няма температура, коремът е мек, не я боли никъде по силно при опипване.
Какво да дам за да спра позивите за повръщане?

# 206
  • Мнения: 10 500
Честито, Селесте!!! Жив и здрав да е Мартин!
Чадъри возя в колата 3 броя - за всеки по един Laughing. Днес носих естествено, на връщане слънце грееше Simple Smile
Миналата седмица бях с торба и всичко си имах в нея. Днес си сложих за през рамо чанта, специално да ми е удобно и си загубих ръкавиците, тая чанта се оказа малка и цял ден я редих като извадя нещо от нея. Та и аз като Янтра - торба да е, събира и много и малко!

Кола, Фанта, Спраит, Натриев цитрат - това съм давала против повръщане. Аз съм вземала деган за повръщане и болки в корема, но мисля, че е само за възрастни.

# 207
  • Germany
  • Мнения: 7 937
Моя съвет е да отидете на лекар. Над 7 пъти повръщане и невъзможност да поема вода, дори на малки глътки си е проблем за дете. Иначе има свещички Вомакур, които много помагат при такива случай  Peace

# 208
  • Мнения: 4 188
Моля за съвет.
Калина повърна 2пъти храна и след това само стомашен сок и храчки вече над 7пъти.
При опит дори за 2глътки течност пак и се гади и започва да се напъва да повръща.
Няма температура, коремът е мек, не я боли никъде по силно при опипване.
Какво да дам за да спра позивите за повръщане?
Деган. Натриев цитрат, или швепс, може и кола.

# 209
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Свещички само при повръщане след като не успява да поеме нищо през устата.Иначе и капки Вомитосхил са подходящи за деца,но доколко ще има ефект,ако ги повърне.Има ги и на свещички.Иначе вода с лимон,но по една лъжичка по начесто,за да и спрат поривите.

Общи условия

Активация на акаунт