Баба Марта бързала, две чертички вързала! - 324

  • 31 125
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Да изберем заглавие за тема 325

Опции:

# 735
  • Мнения: 1 612
Ловче а така браво мацко само така хайде и на следващия преглед със ембрионче на място на възлите да си и да се похвалиш  bouquet
Аморенце ,и аз познавам момичета със същите изследвания за тромбофлибия и са на фракси през Б , а предходно са им приключвали б с мисед.Дано чартичката е бебешка и този път до плачкащ пухкав финал с правилната схема и наблюдение  Hug
Чул те Господ!
Кажи ти докъде стигнахте с чертичките?
Може и да си казала, но не съм прочела.

# 736
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Хихихи  Laughing аз малко съм я закъсала покрай материал за чертичките  Joy ММ стана тираджия сега е на курс трети месец кара и живот и здраве април ще се включим в очакването  BlushЗатова искам и да пусна всички изследвания за да си знам имаме ли шанс  Thinking Пък каквото е решил Отгоре това ще да е .Важно е да дерзаем  Heart Eyes Та така в годината се очертават 4 месеца за шанс  Mr. Green nice aaaa  hahahaТа такъв е животя важното е да се живее пълноценно и с повече положителни емоции.Пожелавам ти и на теб Аморенце и на всички момичета тук.
П.п а и за капак сменям работата и сега ходя на две и нямам и половин ден почивка вече трета седмица.Очертава се така до април  Laughing

# 737

Общи условия

Активация на акаунт