Бързи здравословни въпроси и отговори – 5

  • 58 531
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Живакът не се ли изпарява доста бързо?
И сте минали покрай счупеното при това....
 #Crazy Лелеее, вече разбирам защо масово се пише анонимно.....
Не се оправдавам но след N на брой малоумни, каръшки случки зациклих. А колко време е минало преди да минем с детето няма как да знам Confused.

# 736
  • Мнения: X
... Успех! Много неприятна работа са кистите.
Е чак пък много неприятна ... Случват се често, появяват се и изчезват, рядко болят. И се повлияват от хомеопатия.
Ако имах дъщеря 19г. девойка (ако правилно съм разбрала) не бих й причинила никога от сега да почва с такива инжекции кортикостероиди. Тези инжекции само подтискат болката, а не лекуват и през целия живот може да ти се правят съвсем малко такива. Не може да лекуваш болка в ставата с обезболяващи еле пък с кортикостероиди и да очакваш, че няма да има последствия. Има хиляди билкови препарати за болки в ставите. Аз имах жестоки болки в раменете и ръцете след големите студове през януари. Изследванията бяха в норма с изкл. на левкоцити и маркер на възпаление малко над горна граница. Започнах с масло от вечерна иглика, комплекта протеолитични ензими, румалая, колаген на прах а сега взех и някакво проензирапид беше на промоция  Mr. Green, витамин Д и сега след 2 месеца вече съм кукуряк. А и в началото изпих и 2 блистера мовалис и милгама.

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 26 142
Каква хомеопатия има за кисти?

# 738
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Фри прави разлика между дермоидна киста и фоликулярна киста Peace

# 739
  • Мнения: X
На мен ми изчезна киста на гърдата от някакво хомеопатично. Киста на яйчника имам в последните 3-4 години - всеки път ми я виждат на УЗ и въобще не я усещам. Тези имена на кисти нищо не ми говорят, но да се налага да ти бият чак такива инжекции  Shocked ако не може да се лекува да се оперира и толкова.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Дермоидната киста не може да изчезне сама,тя не е пълна с течност.Много често се намират топки с косми в такива кисти,да не казвам и какво друго.Моя съвет е сериозна консултация и ако се налага операция.Да не говорим,че вече има и безкръвни такива и възстановяването е за дни.

Дай го това хомеопатично за киста в гърдата,че ми писна вече и на мен от кисти.

# 741
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 765
Вечерната иглика, румалаята и подобни се водят хранителни добавки , а не хомеопатия Simple Smile Хомеопатията са Боарнските гранулки и течностите в шишенца.

# 742
  • Мнения: X
Говорих с личната ,тя твърди ,че кортикостероидите не действали толкова бързо колкото съм очаквала....е 6 часа не са ли достатъчни ?? Другата седмица ще имам направление и лягам да ми я махат ......неиздържам.

# 743
  • Мнения: X
Вечерната иглика, румалаята и подобни се водят хранителни добавки , а не хомеопатия Simple Smile Хомеопатията са Боарнските гранулки и течностите в шишенца.
Не съм казвала че са хомеопатия. Тeзи добавки не са за кисти, взимам ги за болките в ставите, бях се наплашила че е ревматизъм. Румалаята е на фирма Хималая, води се аюрведа, каквото и да значи това  Mr. Green и го препоръчват като добро при такива болки.
А кистата в гърдата ми изчезна от мастодинон, то е някакво хомеопатично.

# 744
  • Мнения: 5 792
Линк към новата тема. Заповядайте в нея и приятно писане! bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=973990 Peace

Общи условия

Активация на акаунт