Козметика в ръчен багаж :Ryanair

  • 3 328
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,дами!
Тук съм с конкретен въпрос.Налага ми се скоро да пътувам за Германия,престоят ми там ще е 6 дни,а съм само с ръчен багаж.Обмислих,че нужните ми шампоан,душ гел и паста за зъби ще закупя от там.Но проблемът ми е,че за първи път ще пътувам със самолет и съм крайно не наясно какво мога да пренеса в ръчният си багаж,като козметика.Честно казано,това е нещо без което не мога.
Исках да се допитам до онези,които са пътували с тази авиокомпания и са наясно с изискванията за ръчен багаж.Имам идея какво като козметика искам да взема със себе си ,прочетох,че в ръчния багаж може да се пренасят до 100 мл течности.
Прикачвам и снимка с онази козметика,която искам да взема със себе си. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 22 852
Правилата са еднакви за всички авиокомпании, течности можеш да носиш до 100 мл всяка ( максимум 1 л), като трябва да са разположени в прозрачен плик.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 884
В този подфорум има тема за Райън ер.
В първия пост на темата е обяснено много подробно кое и как може да се пренесе.
Намери я и я прочети.

# 3
  • Мнения: 2
Под течност са ми само фон дьо тена,който е 30 мл,хайлайтъра ми ,който е много малка разфасовка,спиралата ми,която е 8 мл, и очната ми линия.Всичко друго е пудра,сенки за вежди и палитра за контуриране.Както съм си взела и един малък сух роулон.

# 4
  • София
  • Мнения: 22 852
Просто ги сложи в прозрачен плик и това е.  Peace Няма да имаш проблеми.

# 5
  • Мнения: X
Както са ти отговорили- секюрити правилата са валидни навсякъде в ЕС, според директивите за въздухоплавателна сигурност. Слагаш течните в един плик за сандвичи и си готова. Няма да има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт