Проблем с обща кухня и свекърва

  • 8 964
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Чета в този форум вече близо 10 години, но признавам, че някои теми ме оставят почти безмълвна.
Таня, ако 27 години е възрастта ти, проблемът ви не са рецептите на свеки. Оставете жената да си готви пръжките, да си маа сланините и да диша на спокойствие, тя си е вкъщи. Имаш по-голям проблем от тлъстинките на приятеля ти.

+100000000000. Освен това, във форума и изобшо в нета има стотици здравословни рецепти, а авторката, която е фен на здравословното хранене, няма представа от тях. Как така? Thinking

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 23 650
Чета в този форум вече близо 10 години, но признавам, че някои теми ме оставят почти безмълвна.
Таня, ако 27 години е възрастта ти, проблемът ви не са рецептите на свеки. Оставете жената да си готви пръжките, да си маа сланините и да диша на спокойствие, тя си е вкъщи. Имаш по-голям проблем от тлъстинките на приятеля ти.

+100000000000. Освен това, във форума и изобшо в нета има стотици здравословни рецепти, а авторката, която е фен на здравословното хранене, няма представа от тях. Как така? Thinking
Уиш, даже авторката е наясно, че проблема не е в рецептите.

# 47
  • Мнения: X
Янтре, авторката хич не е наясно къде е проблемът, а именно в застаряващия Мунчо, с когото похабява живота си и в собствената ѝ детинска идея да се превърне в емоционално зависим придатък към същия Мунчо. Тя само си мисли, че  проблемът е в нездравословното готвене на свеки и в деленето на една кухня. Това са ѝ най-малките проблеми.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 23 650
Е, аз и казах да напусне Муняка и да отиде на квартира.

# 49
  • Мнения: X
Е, аз и казах да напусне Муняка и да отиде на квартира.
Тя явно има много ниска самооценка и е като зомбирана около него. Освен това, след като от 17-годишна е с този, явно той ѝ е първата сериозна връзка и добре ѝ е промил мозъка. Затова девойката ще търси някой друг виновен- свеки, марсианците, световната конспирация и т.н., само и само да не признае пред себе си, че е в отровна връзка и е похабила поне 4 години от живота си.

# 50
  • Мнения: 35 960
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт