Съмнения за бременост !

  • 13 550
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 66
http://www.prikachi.com/images.php?images/521/9062521K.jpg
на какъв ви прилича тези тестове трява ли чертата да е плътна

# 91
  • София
  • Мнения: 11 367
Не, не тряВа. Тестовете са положителни  Peace

# 92
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 659
http://www.prikachi.com/images.php?images/521/9062521K.jpg
на какъв ви прилича тези тестове трява ли чертата да е плътна

 Laughing Laughing Laughing Много са  Crazy Положителни  Peace

# 93
  • Мнения: 5 468
http://www.prikachi.com/images.php?images/521/9062521K.jpg
на какъв ви прилича тези тестове трява ли чертата да е плътна

Тестовете са положителни. Бледите черти подсказват, че явно е имало късна О и съответно нямаш такова голямо закъснение. Ако не е така, то ЧХГ-то явно е ниско и трябва да се отхвърли някакъв проблем. Имала си и зацапване. На твое място бих отишла на лекар. Съветвам те да спреш с тестовете, то е ясно, че са положителни, и направо на преглед.

# 94
  • Мнения: 10 874
Bebence51, онзи ден писа, че ще ходиш на лекар, но явно не си отишла. И моят съвет е да се спреш с тестовете и да отидеш. Peace

# 95
  • Мнения: 19
Здравейте ☺ за пъри път пиша, но тъй като е доста важно и много се притеснявам вече, а и дори не знам дали пиша на правилното място...надявам се все пак да можете поне малко да ми помогнете..
Последно ми дойде на 25 януари и от тогава нищо.. с приятеля ми правихме секс на 7 февруари и съм почти сигурна че е свършил в мен защото изтече от мен.. както и да е, факт е че цикъл нямам. Правих сигурно 5 теста...нищо. освен един, който беше размазан но докато го взимах да го изхвърля, се загледах и под това размазаното имаше много много мнооого бледа втора розова черта. Следващата сутрин пак направих но беше отрицателен.. днес пак и отново отрицателен.. от 2 дена ми се повръща, болят ме гърдите и корема, яде ми се постоянно, не се чувствам добре на моменти, кръста ме боли, почива ми се постоянно...пределно ясно ми е че това са и симптоми и за цикъл, но такъв няма. Преди няколко дни правихме секс и леко прокървях и помислихме че е дошло, но само до там. И 1-2 пъти, понеже имам някакво течение, само на самото течение едно мноооого бледо розово прокървяване имаше и само по веднъж, следващия път като пишкам-нищо..все едно не е имало това розовото. Преди 2 дена бях на преглед и каза следното ”аз бебе не виждам, освен ако тука има някакво образование, но в матката няма нищо, виждам само едно изключително малка киста в левия яйчник, която няма грам място за юритесне ие защото е толкова малка че просто сама ще си изчезне..единственното което остава да е в краен случай е извънматочна бременност, за която за да разберем, трябва да се направи кръвен”.
Въпросът ми е следния..възможно ли е юри отрицателни тестове с такова закъснение, и при нещо на ехографа все пак да съм бременна..??
Моля ви отговорете ми колкото се може по бързо, защото вече ще се побъркам тотално... благодаря ви предварително !!!!!

# 96
  • Мнения: 10 874
Въпросът ми е следния..възможно ли е юри отрицателни тестове с такова закъснение, и при нещо на ехографа все пак да съм бременна..??
Кога е трябвало да ти дойде? Преди около две седмици? Ако е така и след като тестовете са отрицателни, а на ехографа нищо не излиза, едва ли си бременна.

# 97
  • Мнения: 19
Въпросът ми е следния..възможно ли е юри отрицателни тестове с такова закъснение, и при нещо на ехографа все пак да съм бременна..??
Кога е трябвало да ти дойде? Преди около две седмици? Ако е така и след като тестовете са отрицателни, а на ехографа нищо не излиза, едва ли си бременна.

Да, някъде преди 2 седмици

# 98
  • Мнения: 10 874
Да, някъде преди 2 седмици
Ами не мисля, че си бременна, съжалявам. Confused

# 99
  • Мнения: 5 468
При закъснение две седмици се вижда на ехограф. Явно причината за закъснението е друга.

# 100
  • Мнения: leet
Сигурно е от кистичката. Ще мине и ще ти дойде.

# 101
  • Мнения: 14
Здравейте прекрасни мами. Днес ходих на лекар и тя установи че има два плодни сака. Не мога да повярвам още. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Притесни ме само това че едното е с 2мм по-малко от другото и не е развито за 5 тата г.с в която съм. Тук има ли мами на близнаци ?

# 102
  • Мнения: 10 874
Здравейте прекрасни мами. Днес ходих на лекар и тя установи че има два плодни сака. Не мога да повярвам още. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Притесни ме само това че едното е с 2мм по-малко от другото и не е развито за 5 тата г.с в която съм. Тук има ли мами на близнаци ?
Честито и лека бременност! bouquet
Ето темата на бъдещите близнашки майки: http://bg-mamma.com/index.php?topic=871190

Последна редакция: сб, 11 мар 2017, 21:21 от Лале в дъжда

Общи условия

Активация на акаунт