Откъде си купихте сватбените рокли и на какви цени?

  • 18 714
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • София, България
  • Мнения: 456
Взех роклята от "Сватбен Център София", като си я харесах от първия път. Базовата цена беше 850лв., но понеже сватбата беше през тазгодишния (студен!) Април, добавихме ръкави и наметка под наем.Платиха я родителите ми, не знам точната цена, но мисля, че всичко (рокля+ръкави, обувки и чанта, наметка под наем) е излязло към 1100-1200лв.

Между другото, роклята беше на дизайнерка, която сама шие булченски, абитуриентски и официални рокли и беше там на място.  (благодарение на това и можехме да правим корекции и добавки). Ако някоя бъдеща булка иска, мога а й пратя на лично Facebook-a на въпросната дизайнерка.

# 46
  • Мнения: 29
Моята рокля я взех от Модна къща Лита преди една година и струваше 560лв. Много съм доволна направиха ми поправки и всъщност роклята беше направена по два други модела от магазина. От едната горната част, от другата долната и така...
Успех в търсенето и ти желая една вълшеба сватба

# 47
  • Мнения: 8
Моята я видях в един сайт (Lovebirds). Отидох до пробната им, облякох няколко и харесах там една от готовите. Само малко я скъсиха. Струваше 460 лв. Заспа на мен. Сега я продавам. Ако някой се интересува, да пише.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 66
Аз си купих рокля миналата седмица от Разград и струваше 520

# 49
  • Мнения: 2 621
И аз съм в търсене на рокля. Последният магазин, в който влязох беше Аз и ти, на площад Стефан Стамболов в София. Всичките им рокли ми харесаха и струват между 500 и 800 лв., но не съм се спряла на нищо конкретно. Иска ми се да мина и през Асеновград. Другият магазин, в който харесах модели е ВИ Стил в една пресечка на Пиротска.

# 50
  • Мнения: 5
Здравейте вклпчвам се в разговора от тук, аз си взех рокля от сватбен ценъър Варна, много съм доволна 900 лв струва роклята, супер качествена неможе да се сравни с рокли които съм виждала от Асеновград, но все пак зависи до колко пари сте отделили за рокля, въпреки че  в този салон има рокли и за по 650,700 лв. Беше първата и единствената рокля , която съм пробвала, веднага си я купих. Препоръчвам на всички рояа място качествени рокли на добри цени 👸🏼

# 51
  • Мнения: 178
Момичета, въпрос за сватбен център София - колко рокли могат да се пробват безплатно? Видях, че запазването на час с неограничени проби е 30лв., които се приспадат от евентуалната покупка в същия час, но мен ме притеснява, че няма да успея да избера толкова бързо.

# 52
  • Мнения: 2 405
Момичета, въпрос за сватбен център София - колко рокли могат да се пробват безплатно? Видях, че запазването на час с неограничени проби е 30лв., които се приспадат от евентуалната покупка в същия час, но мен ме притеснява, че няма да успея да избера толкова бързо.

Миналата година нямаше такова нещо, егати...
Моята рокля е купувана от там, пробвах първия път 3 рокли... И една от тях беше моята, но пари не съм давала и не са ми искали...

# 53
  • Мнения: 1 872
Be_Special плащането е при запазен час. Аз отидох без и стоях към 2 часа.

Без запазен час можеш да пробваш 5 рокли и нищо не плащаш.

# 54
  • Мнения: 2 405
Be_Special плащането е при запазен час. Аз отидох без и стоях към 2 часа.

Без запазен час можеш да пробваш 5 рокли и нищо не плащаш.
Ясно, така става. И аз бях без запазен час, беше през седмицата и бяхме общо 3 Момичета. Реално навалица има в събота и неделя и тогава би бил необходим запазен час...

# 55
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Моята рокля е от Сватбен център София - 850 лв. Началото на юни отидох там първата и единствена рокля,която пробвах( като изключим онлайн разглеждането ми няколко седмици преди това). Всички момичета, на които попаднах бяха изключително мили и внимателни.😊😊😊

# 56
  • Мнения: 2 621
Моята рокля е от Ви Стил. Уникален модел, а дамите са много любезни и информирани.

# 57
  • Мнения: 47
Момичета, въпрос за сватбен център София - колко рокли могат да се пробват безплатно? Видях, че запазването на час с неограничени проби е 30лв., които се приспадат от евентуалната покупка в същия час, но мен ме притеснява, че няма да успея да избера толкова бързо.

Стига бе! Наистина ли се плаща? Никога не съм чувала подобно нещо: да се плаща за проба след определен брой рокли...
С каква цел го правят това? Да не се изцапат роклите или да се ограничи пробите или....и аз не знам каква е презумцията!!!

# 58
  • Мнения: 2 621
И аз минах през въпросния сватбен център. Мерих едва ли е насила 3 рокли, само за да не се окаже, че съм била път нахалос Simple Smile но никой не ме е карал да плащам. Напротив - обслужваха ме като кралица.

# 59
  • София
  • Мнения: 337
Обиколих сватбените бутици в София. Харесах се в някои модели, други видях, че не са за моята фигура. Тези които харесах, се оказаха с доставка 3-6 месеца и с корекции след доставката....лесно се преориентираха към китайските. Ушиха ми я по размер, доставиха я с DHL Express за 3 дни. Цената беше към 350лв. Останах изключително доволна!!!

Общи условия

Активация на акаунт