Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 61

  • 84 489
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Здравейте момичета, имам изписани таблетки естрофем, виагра и вигантол. Не ми казаха обаче, кога да ги започвам. Попитах няколко пъти, но доктора ми каза, че няма значение.Гледам, че други момичета ги почват в определен цикъл. Наистина ли няма значение от кои ден от цикъла се почват?
Ако ще правите ЗЕТ естрофем съм почвала от 2ри ден, вигантола може да си го почнеш веднага, но за виаграта идея нямам, аз слагах глобули Еротон+естрофем.

# 61
  • Мнения: 216
Всъщност не се уточних, че това са глобули, които ми дадоха да слагам вагинално .

# 62
  • София
  • Мнения: 134
Всъщност не се уточних, че това са глобули, които ми дадоха да слагам вагинално .
Почваш от първия чист ден след М.

# 63
  • Мнения: 216
Всъщност не се уточних, че това са глобули, които ми дадоха да слагам вагинално .
Почваш от първия чист ден след М.
А има ли някой, който да е почнал от втори ден на цикъла? След прегледа попитах сестрата кога все пак да ги почна и тя каза на втория ден нищо, че има кървене.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Всъщност не се уточних, че това са глобули, които ми дадоха да слагам вагинално .
Почваш от първия чист ден след М.
А има ли някой, който да е почнал от втори ден на цикъла? След прегледа попитах сестрата кога все пак да ги почна и тя каза на втория ден нищо, че има кървене.
Кървене и глобули ... за мен е странно, та нали лекарството ще се изхвърли с кървенето, по-логично е да е от първия чист ден, но ако те притеснява пиши на док и ще получиш точния отговор. Ако си при д-р Персенска и по вайбър може да и пишеш. Успех!

# 65
  • София
  • Мнения: 134
Моята логика е същата като на Dream come true. Аз в момента си слагам от същит глобули, но аз нямам естествен цикъл без хормони. Аз ги почнах от 9  ден на цикъла, за да изчакам доктора да се върне. Глобулите трябва да се сложат преди овулация или пункция, т.е. първата половина на цикъла. За да се стимулира развитието на лугавицата. Така смятам аз за логично.

Колко глобули имаш изписани и кога ти е слесдващия преглед?

# 66
  • Мнения: 216
Моята логика е същата като на Dream come true. Аз в момента си слагам от същит глобули, но аз нямам естествен цикъл без хормони. Аз ги почнах от 9  ден на цикъла, за да изчакам доктора да се върне. Глобулите трябва да се сложат преди овулация или пункция, т.е. първата половина на цикъла. За да се стимулира развитието на лугавицата. Така смятам аз за логично.

Колко глобули имаш изписани и кога ти е слесдващия преглед?
При др Стаменов съм. Два пъти съм била при него на преглед и след двата прегледа излязох много объркана от кабинета. Гледаше си в компютъра и не знам дали ме слуша като му говорех. Втория път си пускаше и музика. След прегледа ми каза - вземи си от онези глобули. Няколко пъти попитах от кой. Чак на третия разбра, че не разбирам, каза на сестрата и тя ми записа но една белешка- естрофем, виагра, вигантол. Попитах го има ли значение от кой ден на цикъла, каза ми не. В манипулационната ми казаха да питам сестрата - тя ми каза от втори ден.

# 67
  • София
  • Мнения: 134
И аз съм при Д-р Стаменов. Щом сестрата ти е казала, че кървенето не пречи си ги слагай.

Успех!

# 68
  • Мнения: 19 686
При др Стаменов съм. Два пъти съм била при него на преглед и след двата прегледа излязох много объркана от кабинета. Гледаше си в компютъра и не знам дали ме слуша като му говорех. Втория път си пускаше и музика.
Винаги слуша Simple Smile

# 69
  • Мнения: 216
При др Стаменов съм. Два пъти съм била при него на преглед и след двата прегледа излязох много объркана от кабинета. Гледаше си в компютъра и не знам дали ме слуша като му говорех. Втория път си пускаше и музика.
Винаги слуша Simple Smile
Благодаря момичета, ще ги почва от втория ден. Дано ми помогнат тези глобули. Лигавицата ми е доста малка.Ден преди овулация беше 6 мм.

# 70
  • Мнения: 101
Момичета , звънях на информация , да предадът на ембриолозите да ми звъннат , че вчера бях на работа и като са се обадили не съм вдигнала . В началото на разговора се представих , но девойката едва ли запомни. Накрая каза , че ще предаде . Струва ми се , че просто ме отсвири . Сега не знам какво се случва с моите яйцеклетки . Оплодиха ли се , развиват ли се ... Sad Накой успявал ли е да се свърже с тях и ако да как , че седя на телефона и не смея да мръдна .

# 71
  • Мнения: 123
Момичета , звънях на информация , да предадът на ембриолозите да ми звъннат , че вчера бях на работа и като са се обадили не съм вдигнала . В началото на разговора се представих , но девойката едва ли запомни. Накрая каза , че ще предаде . Струва ми се , че просто ме отсвири . Сега не знам какво се случва с моите яйцеклетки . Оплодиха ли се , развиват ли се ... Sad Накой успявал ли е да се свърже с тях и ако да как , че седя на телефона и не смея да мръдна .
Привет!
След като оставиш съобщение, че очакваш да се свържат с теб би трябвало да ти се обадят. Повярвай ми знаят коя си и каква информация очакваш. Случвало ми се е няколко пъти. Разбира се в съответното работно време.

# 72
  • София
  • Мнения: 8 072
С полип може ли да се прави трансфер? Нямам представа, но дали пречи на имплантацията?

# 73
  • София
  • Мнения: 23 156
пречи

# 74
  • София
  • Мнения: 8 072
Моя приятелка е в стимулация в момента, и на поредния преглед й открили полип. И сега доктора (тя е в друга клиника, не в нашата) й казал, че няма да прави трансфер, ще замразяват. Но после казал, можело и да има трансфер. И тя не знае какво да прави, по фонда е.

Общи условия

Активация на акаунт