Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 61

  • 84 610
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 21
Здравейте момичета ,ще правя генетични (кариотип) ако може някой да сподели как протича всичко ?

# 76
  • Мнения: 123
Здравейте момичета,
Утрогвстан преди биопсия (5 дни). Какво означава това?  Неможе ли биопсия без лекарства реално да се види каква в ситуацията при нормални обстоятелства?

# 77
  • Мнения: 534
Здравей Коки, утрогестана го дават, за да набъбне лигавицата и да може да се вземе от нея нали все пак е биопсия, а лекарството няма да промени реалните резултати. Така поне си го обеснявам аз Peace
Албена ние със съпруга ми не сме пускали кариотип, но се взима кръв от вената и до няколко дни излизат резултатите. Успех дано всичко е норма  Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 1 928
На мен д-р Стаменов ми прави три биопсии, но нито веднъж не ми е казвал да слагам Утрогестан, явно с лекарството нещата се получават по - добре( щом така ти е казано, така и правиш).
Успех  Peace

# 79
  • пазарджик
  • Мнения: 514
За кариотип се взима кръв от вената.Струва 150 лв на човек.

# 80
  • Мнения: 303
На мен д-р Стаменов ми прави три биопсии, но нито веднъж не ми е казвал да слагам Утрогестан, явно с лекарството нещата се получават по - добре( щом така ти е казано, така и правиш).
Успех  Peace
На мен Тихомирова ми прави преди 3 седм. разш. биопсия и наистина ми каза да слагам утрогестан 3 дни преди това. Бях забравила и слагах само  ден и половина.

# 81
  • Мнения: 433
Аз утре съм на биопсия при Персенска, не ми е изписвала нищо.

# 82
  • Мнения: 94
Здравейте, има ли смисъл да се слага прегнил при лх-19 и фол. 15 мм? Притеснявам се, че за пореден път ще се провали пункцията.

# 83
  • София
  • Мнения: 23 162
има, е2 колко е?

# 84
  • Мнения: 94
Не са го мерили, защото съм на глобули с естрофем и той манипулира резултата. И цетротид ще ми сложат, но с него и без него аз си ги пукам.

# 85
  • София
  • Мнения: 23 162
малък е фоликула, за да се спука, но пък лх-то е височко  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 94
малък е фоликула, за да се спука, но пък лх-то е височко  Rolling Eyes

Мерси за мнението, Бамба. И аз това си мисля. Дано само ако не го спукам я. да е зряла, че след толкова зор...

# 87
  • Мнения: 222
Здравейте, момичета. Съвсем нова съм в темата, макар, че отдавна ви чета.  От 5г. правим неуспешни опити за забременяване, като поне от 3години ходим в Надежда. На 35г.съм. Пациентка съм на д-р Цветков, а преди това на Шефкетова. В момента съм в стимулация и в понеделник предстои пункцията. Това ще ни е 1ви опит. Като цяло съм доста притеснена , защото всички тези процедури са нови за мен, а и по принцип как ще се развият нещата. Надявам се на повече добри новини в тази тема през 2017г.

Mikulka, аз в събота и неделя бях на инсеминация, също при Д-р Цветков и на мен също ми беше за първи път. Желая ти успех. След 2 седмици дано се засечем с хубави резултати Simple Smile

# 88
  • Мнения: 144
Здравейте, момичета. Съвсем нова съм в темата, макар, че отдавна ви чета.  От 5г. правим неуспешни опити за забременяване, като поне от 3години ходим в Надежда. На 35г.съм. Пациентка съм на д-р Цветков, а преди това на Шефкетова. В момента съм в стимулация и в понеделник предстои пункцията. Това ще ни е 1ви опит. Като цяло съм доста притеснена , защото всички тези процедури са нови за мен, а и по принцип как ще се развият нещата. Надявам се на повече добри новини в тази тема през 2017г.

Mikulka, аз в събота и неделя бях на инсеминация, също при Д-р Цветков и на мен също ми беше за първи път. Желая ти успех. След 2 седмици дано се засечем с хубави резултати Simple Smile
Стискам палци . Аз имам 1 неуспешна инсеминация.
Моята пункция беше вчера,но го намаше Цветков.  Днес исках час при него за консултация относно как се чувствам след пункцията, а и имам доста въпроси към него, но ми отказват час. Ако и утре продължава дискомфорта ми, смятам да отида на място и да настоявам да ме види.  Това, че нямаме достъп до доктора си доста ме напряга мен лично.

# 89
  • Мнения: 222
Здравейте, момичета. Съвсем нова съм в темата, макар, че отдавна ви чета.  От 5г. правим неуспешни опити за забременяване, като поне от 3години ходим в Надежда. На 35г.съм. Пациентка съм на д-р Цветков, а преди това на Шефкетова. В момента съм в стимулация и в понеделник предстои пункцията. Това ще ни е 1ви опит. Като цяло съм доста притеснена , защото всички тези процедури са нови за мен, а и по принцип как ще се развият нещата. Надявам се на повече добри новини в тази тема през 2017г.

Mikulka, аз в събота и неделя бях на инсеминация, също при Д-р Цветков и на мен също ми беше за първи път. Желая ти успех. След 2 седмици дано се засечем с хубави резултати Simple Smile
Стискам палци . Аз имам 1 неуспешна инсеминация.
Моята пункция беше вчера,но го намаше Цветков.  Днес исках час при него за консултация относно как се чувствам след пункцията, а и имам доста въпроси към него, но ми отказват час. Ако и утре продължава дискомфорта ми, смятам да отида на място и да настоявам да ме види.  Това, че нямаме достъп до доктора си доста ме напряга мен лично.
И при мен го нямаше вчера- акушерка ми сложи инсеминацията. Може да пътува.. не знам. Наистина а е трудно с часовете, но на SMS-и и обаждания отговаря. Най е отзивчив към 19ч. Пратих ти личният му номер. Надявам се всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт