Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 62 530
  • 750
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 485
Хайде - на късмет да е!

# 2
  • Мнения: 504
И аз се записвам,благодаря Жанче за новата тема.На всички успех и стиснати палчета от мен. newsm10

# 3
  • Мнения: X
13- та, късметлийска е, та наистина ще е пълна с положителни тестове и успешни бременности, от мен да го знаете  Wink Hug

# 4
  • Мнения: 1 139
Мерси за новата тема, Жанче  Heart Eyes
Да ни е много късметлийска и радостна!  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 615
Айде и аз да се намърдам в най-хубавата тема.Благодаря Жане bouquet

# 6
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Хайде и от мен малко позитивна енергия- мерси за темичката Жанка и нека наистина споделяме само хубави новини тук  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 409
Желая на всички търпение и късмет.

# 8
  • Мнения: 504
Момичета,в понеделник съм на преглед при док.Малко е рано сигурно,но как да разбера в коя седмица съм?Вече нямам болки като преди цикъл,тази една седмица ми се стори доста дълга до първия преглед.Гледам повече да си пичивам.И да не мисля какво става вътре в корема. Laughing Hug

# 9
  • Мнения: X
Теди, има календари за гестационните седмици в интернет, по принцип броиш за начална дата първият ден на последния цикъл.
В колко ти е прегледа, аз също съм в понеделник в клиниката.  Grinning
Ако сме по едно и също време, да се запознаем фейс ту фейс  Hug

# 10
  • Мнения: 504
За 12-45 ни е часа.Питам за седмиците,защото ние сме ЗЕТ и дали има някаква разлика или по стандартният начин се изчисляват.Ще се радвам да се видим. bouquet

# 11
  • Мнения: X
Аз по стандартния начин си изчислявах седмиците, нищо, че бях със ЗЕТ  Laughing
За съжаление не стигнах до толкова далеч, че да науча подробности от д-ра за седмиците и месеците и има ли особеност някаква Tired
Краси да каже  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 139
Теди, в началото на дългото чакане има линк за изчисляване.

# 13
  • Мнения: 504
Ще го погледна,знам че е рано,но ми е любопитно.Вие как се чувствахте в началото,нещо различно имаше ли? newsm78 Hug

# 14
  • Мнения: 1 139
При мен имаше зацапване преди теста, пмс и много силно обоняние.

Общи условия

Активация на акаунт