Августинче малко, покажи се, момче ли си или момиче?

  • 36 575
  • 738
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за следваща тема

Опции:

# 735
  • Мнения: 201
И аз бях на ФМ вчера, чаках до вратата и на двете момичета пред мен никак добри неща не им казаха... леле сърцето ми се сви докато не дойде време да вляза. За щастие сме добре, всичко ни е ок. Махаше ми с ръчичка, ние хич не сме срамежливи и АГ ни каза пола още от първата ФМ. Ще връзвам панделки Simple Smile

Относно планове до кога ще работя и тн. не искам да правя, защото в началото ги бях начертала и никак не ми излязоха сметките. Аз също съм собственик на фирма и няма как да спра да работя. Живот и здраве като се роди бебка ще трябва да търся помощ за 4-5 часа на ден да ми помага. Аз работя от вкъщи тъй че ще съм си близо до бебка, просто някой да е с нея за известно време да мога да се съсредоточа и да свърша работа. Живи и здрави да стигнем до там ще го мисля тогава ... спрях да правя планове за толкова напред Simple Smile

# 736
  • Wales
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета ! И аз скоро не съм писала, но все гледам задачи да отмятам.
За пола - аз съм била мечтано момче, но уви съм се родила момиче, баща ми не е отишъл в болницата да види майка ми и мен съответно / представете си какво е това за една жена/ , на съседното легло на майка ми имало жена с второ момче / а майка ми с второ момиче/ , която отчаяно я молила да си разменят децата, защото мъжа и много искал момиче и се страхувала, майка ми отказала. На следващия ден когато занесли бебето на майка ми да го кърми и се сторили по-различно / много силно засмуквало, а предния ден едва едва - това по нейни думи/, погледнала номера и видяла, че е различен от нейния , извикала някой от персонала, намерили ме и ме върнали на майка ми / бъзикам се от къде знаеш въобще дали съм ти истинско дете след тези преживявания/. Не стига , че е била подложена на унижение от съпруга си, но тук идва и изкушението да ме замени , но тя се е спряла. За това си повтарям едно - да се роди живо и здраво и с много късмет!
Да ви питам, кои щяха да пътуват до Бг и разни други държави? Някакви допълнителни лекарства ще приемате ли по време на път?


Аз ще се прибирам в България за холидей и ще пия дуфастон,магнерич и но-шпа няколко дни преди  полета .

# 737
  • Мнения: 2 473
Веси е пусналата новата тема, пишете вече там  Wink

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 50
Здравейте! До сега не съм писала в тази тема. Живот и здраве очакваме втората си рожба на 25.08 доктора каза 99.9% момиче, имаме и кака Рали на 4 годинки.

Общи условия

Активация на акаунт