Оплаквания след изкаран бронхит

  • 882
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 495
Здравейте. Накратко изкарах един вирус няколко дена след, което уж се оправих , но започнах малко след това зверски да кашлям и да вдигам висока температура и лекарката ми изписа АБ, каза, че съм направила бронхит. Изпих си АБ всичко сякаш се кротна, отидох на контролен казаха ми, че гърдите ми са абсолютно чисти, но аз все още си кашлям, кашлях и тогава. Лекаря каза, че е нормално след бронхит да кашлям известно време. До тук добре, започнах лека полека да се възстановявам, ззщото го изкарах доста тежко почти на легло с над 38.5 гр температура. Вече две седмици, от както не пия АБ, но ми се случва да ме втрисва вечер, денем без значение. Меря температурата като цяло е нормална в рамките на 36.5-36.9, но един два пъти я засякох точно 37. Все още си кашлям едно такова давещо и това втрисване ме притеснява. Четох на много места, че една остатъчна температура е възможно да има след прекарано по-сериозно боледуване, въпреки че моята температура само един два пъти я засякох 37. Чудя се нормално ли е най-вече това втрисване или аз вече си внушавам и постоянно си меря температурата от страх.

# 1
  • Мнения: 3 480
Опитай да отидеш при друг лекар - УНГ.

Общи условия

Активация на акаунт