Лидл 101- Почти мартенска /24.02 - 31.03/

  • 199 050
  • 1 751
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: leet
Когато изваждат бележката излиза още една малка, на която пише " моля, дайте .... Браво стоките". На вас не ви ли дават такива??
Никой нищо не ни даде тази вечер. Направи ми впечатление, когато жената преди нас плати, че след като и даде бележката, касиерката откъсна една малка и я отдели настрани. Реших, че жената си е взела допълнително цигари и не е искала бележка. За нашата не гледах, щото ММ плаща, а аз тръгнах да се изнасям с количката.
При мен също излязоха две бележки - касовата, която ми дадоха и една малка, която касиерката прибра след като ми даде стикитата. Peace
...

На втората бележка пишело колко стикита трябва да се дадат на клиента и към моя касов бон имаше такава вчера и докато се усетя касиерката я изхвърли, ама аз си попитах за какво е тази бележка и ми казаха, че е информтивна за тях, не е за клиентите Mr. Green

Иначе аз пробвах от новите намалени шоколади Ноазета с лешниковата паста, супер тъничък, но ми биеше на байкалче, няма да повторя  Wink

# 1 741
  • Мнения: 4 864
На мен ми дадоха малката бележка.

# 1 742
  • Мнения: 2 151
Да, пише колко стикита дават.
И на мен формата протича.

# 1 743
  • Мнения: 720
Моята форма не протича, явно съм от късметлиите..😃

# 1 744
  • Мнения: 2 151
Наистина приставката за букли се поставя мнооого трудно Shocked

# 1 745
  • Мнения: 879
Продават ли шоколадов чипс в Лидл за кукис. Къде горе-долу се намира?

# 1 746
  • Мнения: 47 821
При тематичните сладкарски, изостанали от преди. При нас при фризерите и сиренето, заедно с разни азиатски и други залежали хранителни

# 1 747
  • Мнения: 1 177
Взех си от сешоара за къдрици. Утре ще го пробвам косата на детето Flutter.

# 1 748
# 1 749
  • Мнения: 1 789
Брей, надушихте я, още преди да публикувам. Има все още време да видите харесвани и нехаресвани и да пишете дали искате да добавите нещо. Публикувала съм тези, които са ми пратени на лично, тъй като другите не ги запомних  Embarassed

# 1 750
  • Мнения: 14 894
Nil desperandum,
И тук благодаря , за мен е изключително полезно и изчерпателно  bouquet

# 1 751
  • Мнения: 1 789
Nil desperandum,
И тук благодаря , за мен е изключително полезно и изчерпателно  bouquet
Радвам се!  bouquet Приемам всякакви предложения...за темата, де Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт