Мартенички кичим бели и червени, eто идат, идат МАРТенчетата засмени!- тема 13

  • 56 282
  • 753
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на следващата тема?

Опции:

# 750
  • Мнения: 1 825
Честито Ниа!
Успех Ели!

Майка ми дойде, и ме дразни много. Отвикнала съм да съжителствам с нея.

# 751
  • Германия
  • Мнения: 3 380
Ниа, честито! Страхотни мерки имат момичетата а и много хубави имена си им избрала.  bouquet

Моята майка ще идва след 2 седмици, ще остане 6-7 дена. От една страна се радвам, че ще я видя и тя ще си види внучката, а си все пак ще може да ми помага за домакинството и около бебето. Но знам и че ще се караме много, понеже имаме доста различни виждания за почти всичко. За това и винаги ми идва на гости за 1 седмица и стига толкова, за повече нямам нерви


H/I, колко време ще ти е на гости майка ти? Моята искаше много да дойде за раждането, но категорично я отрязах!

# 752
  • София
  • Мнения: 855
Заповядайте в Новата ни темаbouquet

# 753
  • Мнения: 899
Ниа честити рожбички!!! Много се радвам че в крайна сметка всичко е минало леко! отгледала си едни големи бебоци!!!

 Момичета много ви благодаря за разбирането! За пореден път така ме успокоихте!  Hug прекрасни сте! явно всички сме хормонясали и ни се размътва всичко! Аз първоначално тяка се отвратих и после като прочетох този коментар ми се доплака и се почуствах още по ужасна че съм си помислила такива неща  Cry после обаче много ми помогна вашата подкрепа!  Hug Heart Eyes няма да му казвам на мм защото всичко беше за секунди доде се усетя нямам нищо против малкия да дойде честно казано.малко ме е страх но знам че това са някакви глупави психози вкрайна сметка няма как точно тогава да се случи. а и... дано не се защото няма да можем да го дадем на майка му...смисъл тя вечер изключва телефона. както и да е няма как да стане точно тогава и това са някви паники от моя страна... иначее хаха и аз на моменти неща да виждам никого хаха избягвам даже да излизам сама да не се окажа в кофти ситуация  hahaha най неудобно ще ми е да текнат води на публично място hahaha една приятелка така с голямото и дете  е била в Хепи  когато са и изтекли водите. Заведението било пълно и тя умряла ем от притеснения ем от срам защото е минала през целия ресторант течаща и всички са ставали да се притичат на помощ и са гледали а тя казва че течало много и вървиш и тече не е било наведнъж...  Joy ужас пълен!

Общи условия

Активация на акаунт